SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
OK. Bo ja od tygodnia biorę GW i ciśnienie średnio o 5 oczek wyżej mam...a nic nie zmieniałem innego. Może przypadek.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
5 oczek to raczej ciężko wyłapać jakoś specjalnie u mnie 10 to norma pomiędzy badaniami
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
lodzianin1
5 oczek to raczej ciężko wyłapać jakoś specjalnie u mnie 10 to norma pomiędzy badaniami


Jam mam w miare stabilne. Co innego z badania na badanie 5 oczek roznicy a co innego stale miec o tyle wyzsze jak u mnie.

Zreszta ja jestem wrazliwy na cisnienie. Za nisko lub za wysoko i juz mnie leb boli przy 135. A prawidlowo to sie powinno robic 3 pomiary i srrdnia wyciagac podobno.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Ment fajny przy dawce 50 dziennie moc jest ,ale to zupełnie inaczej niż na trenie
U mnie dość mocno ciśnienie podbijał


Właśnie o tym ze podbija cisnienie też czytałem niektórzy mieli nawet krwotoki z nosa bo tak ciśnienie wywaliło. Ale że ma moc też czytałem. Ogólnie jakoś porównać Tren / Ment + i - ? Efekty siła zmiana sylwetki ?
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
Sylwetka tren
Ment moc
Każdy ma dobry wpływ na obie rzeczy ,ale jak bym miał dostawić środek do moc/sylwetka to jw
Na trenie przy kiepskiej misce sylwetka się zmienia się dość znacząco

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Testoreron
Odstawiłem jakąś chwilę temu tren. Jakie zrobić badania na nerki?
Jedni mówią że nie ma wpływu, jednakże nigdy nie badałem nerek i chciałbym sprawdzić czy wszystko gra :)



Zmieniony przez - Testoreron w dniu 2023-12-08 11:29:18

Cystatyna C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Michass90
lodzianin1
Ment fajny przy dawce 50 dziennie moc jest ,ale to zupełnie inaczej niż na trenie
U mnie dość mocno ciśnienie podbijał


Właśnie o tym ze podbija cisnienie też czytałem niektórzy mieli nawet krwotoki z nosa bo tak ciśnienie wywaliło. Ale że ma moc też czytałem. Ogólnie jakoś porównać Tren / Ment + i - ? Efekty siła zmiana sylwetki ?


Trena brałem tylko raz, w mikrodawkach..10mg dziennie. Ale tyle samo brałem Menta. I powiem, że MENT czułem działanie anaboliczne już przy 10mg. Trenu w tej dawce nic nie czułem - lekka poprawa humoru i dużo szczania.

A historie o krwi z nosa czy mega ciśnieniu to od gości są, co pomylili MENT z Testem chyba i ładowali po 500mg tygodniowo. Jak pierwszy raz bierzesz i nie jesteś mega koniem przyzwyczajonym do grama towaru tygodniowo, to spokojnie 10mg Cię ruszy. Góra 20 - więcej nie potrzebujesz. Fajne w MENT jest to, że kompletnie nie czułem żadnych sidów, a działać działało.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Nie rozumiem sięgania po silny środek i brania go w mikro dawkach .... chciała bym ale boje się... Tym bardziej potem wypowiedzi na temat sajdów po takim mikro doświadczeniu .


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2023-12-10 00:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Nie rozumiem sięgania po silny środek i brania go w mikro dawkach .... chciała bym ale boje się... Tym bardziej potem wypowiedzi na temat sajdów po takim mikro doświadczeniu .



Ty wielu rzeczy jeszcze nie rozumiesz bo młody jesteś. To nie chodzi o "banie się" tylko używanie mózgu. Po co Ci MEGA dawki, jak już małe działają? Z armatą do wróbla? Walisz mega dawki a potem co dalej? Podbijasz dwa razy wyżej? Potem trzy i tak aż do śmierci? MENT to bardzo silny środek - to nie testosteron. Złota zasada - używasz NAJMNIEJSZEJ DZIAŁAJĄCEJ dawki.(dającej Ci widoczny przyrost/progres).




Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2023-12-10 00:34:02

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium