SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7310904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ryba266
Też tego nie słucham. Generalnie ciężko na YT znaleźć kogoś z kim da się dłużej "wytrzymać" Ja jedynie Modzelewskiego jak coś wrzuci no i "prosto do celu" dla beki czasem


To powiem Ci, że Michał (PDC)z tych Youtubufff najlepiej w kontakcie wypada. Sam się z nim nie do końca zgadzam w kwestiach życiowych. Ale w temacie prowadzenia, głównie rozliczania fajnie mi podpowiedział i lubię gościa Dla mnie główny mentor na polsim YT jeśli chodzi o trening to jednak Seba Kot i Mateusz z kanału https://www.youtube.com/channel/UCzQSF_yulmp9hQQHpTebZpA Polecam jego filmy, bardzo ogarnięty koleś . Piotra Tomaszewszkiego też można oglądać - zayebista przemiana Ale tu już zderzenie - mailowo taki spoko nie jest.... Koniec (i wiem, że pare osób go broni - bo fajny jest) to Szuwar. Sry ale te treści co przekazuje to dno i wodorosty.
Oczywiście najbardziej wartościowe treści przekazuje Maciej Żochowski i Krzychu Piekarz (NIE NAPISZĘ W RAMACH TAJEMNICY KLIENT-TRENER - TRENNNN???? ) czyli team SFD. Do chooja Pana nie wiem jak ten marketing w SFD działa.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
co w końcu najlepsze jest podczas brania orali bo co kilka stron rożne wersje? Bo czasem niby sam liv 52, albo NAC starczy, czasem przewija się heparegen, hepa merc, parę stron temu mowa o udca etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Hejchaczi
co w końcu najlepsze jest podczas brania orali bo co kilka stron rożne wersje? Bo czasem niby sam liv 52, albo NAC starczy, czasem przewija się heparegen, hepa merc, parę stron temu mowa o udca etc.


Mozesz to wszystko brac i tak po oralach flaki poczujesz
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Mam kumpla co ma wzw typ B i też leci treny , orale , ogólnie jest on caly czas i mówił że najlepsze dla niego jest NAC 3x dzinnie po 2 tab i nic nie czuje może tłuste jeść wszystko co ma do tego jeszcze jakieś tam dodatki tylko esentale , ostropest, ale mówił że jak przestaje brać nac to odrazu watroba mu się powiększa jak je tłuste I wali , oczywiście csly czas pod opieką lekarza jest i badania raz w miesiącu ogólne robi i watroba chula jak ta lala mówi


Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-01-07 11:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ja mam paru bez płatów i dalej coś tam świrują także to żaden wyczyn. Co do ochrony na pewno nie wrzucaj wszystkiego naraz i to w podkręconych dawkach. Daj to co się sprawdzało i kontrlouj bad diag, będzie szło w złą str doklejal pojedynczo kolejne pozycje, ewentualnie zmieniaj.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
zawsze brałem NAC 2mg i 2 tabsy heparegenu i najwyższe ALT AST (prawie 60) miałem po zjedzeniu 50 tabsów halo (25mg ed), przy 30mg oxy (100 tab łącznie) i 30mg wina ed (100tab łącznie) to cały panel w normie, ale teraz przymierzam się to paczki mety więc tak sprawdzam czy może coś zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Niby.... nich... się w muussk j**nie Ale bez kitu osoby na oralach mam na 1500 NAC (TAK TEGO CO NIBY NIE DZIAŁA Z SFD/AN) I JEST GIT. Ale.... Jeden rodzynek mi w drugim miesiącu tury enzymy wykręcił ponad 1000. Tak, więc- PROFILAKTYKA I BADANIA

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
jakie wartości to dzwonek żeby odstawić oralne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Tylko ze te próby wątrobowe to nie za wiele są warte. Bilirubina ggtp fosfataza zasadowa - tutaj bym głównie monitorowal stan wątroby + oczywiście usg co jakiś czas. Poza tym wątroba to najmniejszy problem przy oralach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ja tam nie rozumiem po co komu te orale skoro większość środków oralnych ma swoje odpowiedniki iniekcyjnej. A reszta to tak naprawdę kosmetyki dla dziewczyn. A jakby nie patrzeć omijasz wtedy cały układ trawienny i zostaje ci właśnie zadbać o wątrobę.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium