SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
_GANGSTA_
Sector27
Panowie, tak sobie kręcę plany po obecnym cyklu. Po którym, najpierw, planuję mostek na 1.5-2msc. Więc do rzeczy: co sądzicie o cyklu Test/NPP/Masteron, tylko że NPP będzie leciał wyżej od testa? Coś w stylu 250-300mg teścia, 400-500mg NPP + Masteron długi 350(? może więcej).



Ja jade na takich cyklach osobiscie probowalem opcji wyzej npp od testa ale mi nie sluzylo lepiej stosunek 1 do 1 lub wyzej test.Za to dawalem wyzej mastera niz testa to sie dobrze spisuje ale bardziej pod redu wtedy dobre efekty.Jezeli chodzi o mase to mastera daje symbolicznie pod npp 200-300 bedzie okej.

A rozwiń, poproszę, jak dokładnie „nie służyło” jak miałeś NPP wyżej Testo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Bo tak czytałem sobie w nocy. To zdania są podzielone. U jednych to bardzo dobry, jakościowo cykl. U innych tragedia, ale nie stosowali pochodnych DHT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Sector27
Bo tak czytałem sobie w nocy. To zdania są podzielone. U jednych to bardzo dobry, jakościowo cykl. U innych tragedia, ale nie stosowali pochodnych DHT.


Osobiscie uwazam to za swietny cykl stosowalem dlugie estry jak i krotkie w roznych stosunkach 1:1 ,1:2,2:1.Mi bardziej odpowiadają krotkie estry prop +npp+ masteron.Przy wyzszych nandrolonach bylem bardziej nerwowy no i mastera trzeba bylo wyzej dawkowac bo wieksze problemy z libido,mocniej rowniez prolka szla gory.Mam rowniez wrazenie ze na wysokich nandro czlowiek jest jakby bardziej zamulony,ciezej sie mysli gdziees musi wplywac na neuroprzekazniki bardziej.Efekty masowe byly porownywalne przy wyzszym tescie jak i wyzszym nandro, ale samopoczucie i jakosc zycia no i dobre libido z przewaga testa jednak.Tak jest w moim przypadku.





Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-08-26 10:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
_GANGSTA_
Sector27
Bo tak czytałem sobie w nocy. To zdania są podzielone. U jednych to bardzo dobry, jakościowo cykl. U innych tragedia, ale nie stosowali pochodnych DHT.


Osobiscie uwazam to za swietny cykl stosowalem dlugie estry jak i krotkie w roznych stosunkach 1:1 ,1:2,2:1.Mi bardziej odpowiadają krotkie estry prop +npp+ masteron.Przy wyzszych nandrolonach bylem bardziej nerwowy no i mastera trzeba bylo wyzej dawkowac bo wieksze problemy z libido,mocniej rowniez prolka szla gory.Mam rowniez wrazenie ze na wysokich nandro czlowiek jest jakby bardziej zamulony,ciezej sie mysli gdziees musi wplywac na neuroprzekazniki bardziej.Efekty masowe byly porownywalne przy wyzszym tescie jak i wyzszym nandro, ale samopoczucie i jakosc zycia no i dobre libido z przewaga testa jednak.Tak jest w moim przypadku.






Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-08-26 10:19:03

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
F1.08
Psycho Dad
Ja już się wyleczyłem z tych wszystkich ziółek, jak brałem Kava Kava. Komentarze pod produktem, achy i ochy, podniety jak to po jednej kapsie (z jakąś tam zawartością, od konkretnego producenta, żeby nie było, że inne łykałem), to już człowiek wyluzowany, zero spięć i stresów. A jak łykniesz dwie, to już jak po alko się człowiek czuje, więc więcej odradzają. Łykam jedną, nic. Następny dzień dwie, nic. I tak zwiększam, trzy, cztery. Dojechałem do sześciu i stwierdziłem, że znowu mnie w ch**a zrobili marketingowce jedne Tylko chemia, z ziół wyleczony.





Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-08-25 19:12:59


Kazdy reaguje nieco inaczej. Nie czytaj opisow na stronie sprzedawcy tylko rozmawiaj z ludzmi moze ci lipe sprzedali. Poza tym jak mowilem kazdy jest inny. Ja bralem legitne racetamy (od pira aptecznego do prami i colouracetam ) i zero a znam ludzi ktorzy zachwalaja jak nie wiadomo co. Wszystkiego probowac i samemu wyrabiac sobie opinie.


To było lata temu i człowiek był młodszy, głupszy i naiwny Na mnie racetamy fajnie działają, ale w różnych stackach z Alpha GPC, Noopeptem, 5-htp itd., no i wiadomo, po dłuższym stosowaniu, a nie po jednym dniu.

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-08-26 12:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

chciałbym się Was zapytać o Ovitrlle 6500 ui. Czy wiecie dlaczego HCG w tym preparacie stanowi trwały roztwór a HCG kupione w proszku do rozpuszczenia szybko ulega rozpadowi? Ten pierwszy nie ma zbyt dużo substancji pomocniczych, ale rozumiem, że których z nich służy jako konserwant, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Bo tam jest r-hcg a nie HCG .Być może te r-hcg jest trwalsze od hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Nawiązując do tematu w którym piszemy o przełamywaniu stacnacji. Bardzo długo wisiałem na 44cm w łapie, zmiana treningu 21, armagedony, h**owe fbw którego nie lubie :D nic nie mogło pomóc w przebiciu.

W końcu zacząłem ogladać troche mike mentzera i wprowadziłem pomysł z długimi czasami powtórzenia

2 s unoszenie, 2s przytrzymania na górze, 2s opuszczanie, 2s przytrzymania na dole.

Całe życie leciałem na szybkich powtórzeniach 1-0-2-0. Polecam wybróbować. Zakwasy po kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Ok...a jakiś morał z tej historii poza zakwasami przez kilka dni ? Bo chyba nie to było cele tego przełamałeś stagnację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja trenuje tak kazda partie, tzn. dlugie powtorzenia, przeciez nie ide tam zeby machac jak popapraniec
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium