SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Siewca Wiatru
Ktoś latał do Tunezji z własnym towarem w bagażu ? Jakieś doświadczenia ? 2 flakony testa + pompki. Na 11 dni. Nie będzie problemu na przejściu ?


Byłem w główny bagaż do kosmetyczki bez problemów tam samo egi itp
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
lodzianin1
Siewca Wiatru
Ktoś latał do Tunezji z własnym towarem w bagażu ? Jakieś doświadczenia ? 2 flakony testa + pompki. Na 11 dni. Nie będzie problemu na przejściu ?


Byłem w główny bagaż do kosmetyczki bez problemów tam samo egi itp


Dzięki :)

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
2-3x jakoś, 2 napewno nie zapomne 2 śluby po tydzień czasu poleciałem z apteczka i wróciłem z apteczka nic nie zużyłem nawet ciągle bania

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Normalnie w bagaż rejestrowany i lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jw. ale jak na 11 dni to musisz byc na grubej wrzucie chyba, zeby towar tachac ze soba i to jeszcze tam ja bym wbil enana w dzien wylotu i mial w dupie saa przez te wakacje, po co se zaprzatac glowe a taki czas nawet jak miska nie bedzie 100% i saa to i tak duzo nie zapsujesz, chyba ze bedziesz walil 15k kcal szmelcu ed
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Dokładnie jak leciałem na Madagaskar to nie brałem bo na 9 dni myślę że daleko na zawrotke % wbiłem w dniu wylotu 750 testa zabrałem tylko swoje leki od gastro plus novo % na farta


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-06-07 22:00:11
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Ja bym nie ryzykował. Jeszcze jak masz apteczne to spoko. A jak masz jakieś ug gdzie etykieta wygląda jak drukowana na drukarce to szkoda trafić na jakiegoś zj**a na lotnisku. Oni tam mają taki kij w dupie że szok. Mimo iż latałem już tyle razy to póki nie siedze w samolecie to jestem jakiś niepewny.

Jeszcze po eu to luz. A jak do ciapaków to pies wie jakie oni tam mają prawo.

Słyszałem że w singapurze za przemyt maryśki jest kara śmierci, ot taka ciekawostka


Zmieniony przez - Testoreron w dniu 2023-06-07 22:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Zq flakon testa to może gdzieś jakiś mandat można dostać. Ale i tak wątpię. Troszkę już przesadzacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Mandatu raczej nie ale co kraj to obyczaj i sie moga srac. Przeciez jak zrobi shota dzien przed wylotem to w dzien powrotu nie bedzie mial testa na zero. W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Zrywasz nalepkę z testa i masz butle 10 ml z jakim olejkiem w środku w kosmetyczce ,to nie wylot do USA/Kanady czy Skandynawii gdzie mogą miec pyerdolca nan lotnisku .przylot w takich krajach jak właśnie egi/Tun to siedzący arab znudzony na krzesełku .w egi byłem że 30 razy ważne abyś zapłacił za wizę i wypad z lotniska %
W tun raz co prawda w monastyrze ale było dokładnie jw
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium