SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7448816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 1617 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26653
Szukał w aptece nie na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
To tak jakby wcale nie szukal u mnie w aptece to czasami nie ma zadnych insulinowek a co dopiero takie wynalazki jak igly 0.3. Tylko net.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 589 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11333
Panowie, czy ktoś stosował Iniekcyjną Turę? Na jednej zachodniej stronie wyczytałem że biodostępność jest o wiele wyższa od oralnej wersji. Wiem że to dojść niepopularny obecnie środek, ale zapytam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 516 Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 5593
Sector27
Panowie, czy ktoś stosował Iniekcyjną Turę? Na jednej zachodniej stronie wyczytałem że biodostępność jest o wiele wyższa od oralnej wersji. Wiem że to dojść niepopularny obecnie środek, ale zapytam)


Brałem metę inj i Antka inj więc tura nie będzie wyjątkiem i też będzie gorsza i słabsza niż tabsy . 50 mg mety inj działa jak 20 mg w tabsach , Antek też o połowę słabszy więc bez sensu brać inj towar który już w tabsach jest słaby typu oxa czy tura. Moje zdanie , sam sprawdź .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 589 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11333
Nic nie mam do twojej wypowiedzi. Dziwne że tak chamsko kłamią z tym ze jest mocniejszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Mam 20mg izoteka dawkę od derma. Mówił, że jak nie będzie efektów po jakimś czasie, to się zgłosić i podwyższymy dawkę, ale nie pamiętam jaki ten czas podał. Kiedy spodziewać się efektów i/lub kiedy domyślać się (po jakim czasie brania), że dawka może być zbyt mała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64108
Na początku spodziewaj się, że Cię wysyfi najprawdopodobniej. Po około 2 miesiącach zaczniesz widzieć wyraźną poprawę. Brałem taka dawkę przez około 2 lata pod kontrolą dermatologa.
2

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
Sector27
Nic nie mam do twojej wypowiedzi. Dziwne że tak chamsko kłamią z tym ze jest mocniejszy.

Bo Ty za dużo czytasz. Jeszcxe myślisz że jak tak piszą w USA, to tak na bank jest. Potem z tego czytania wymyślasz co raz dziwniejsze cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1786 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30914
parej
Mam 20mg izoteka dawkę od derma. Mówił, że jak nie będzie efektów po jakimś czasie, to się zgłosić i podwyższymy dawkę, ale nie pamiętam jaki ten czas podał. Kiedy spodziewać się efektów i/lub kiedy domyślać się (po jakim czasie brania), że dawka może być zbyt mała?


Ja waze ponad 100kg i 20mg pomoglo tyle,że bralem dluzej,jak nie pomoze to wtedy zwiekszac dawke,ale brac pod uwage ze uboki tez beda wieksze,landrynki to nie są.Mysle ze po miesiacu sie pogorszy,a po 2 zacznie sie poprawiac w zaleznosci od zawansowania tradziku efekt bedzie szybszy jesli tradziku jest mniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 589 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11333
prz1993
Sector27
Nic nie mam do twojej wypowiedzi. Dziwne że tak chamsko kłamią z tym ze jest mocniejszy.

Bo Ty za dużo czytasz. Jeszcxe myślisz że jak tak piszą w USA, to tak na bank jest. Potem z tego czytania wymyślasz co raz dziwniejsze cykle.
No ok, faktycznie, nie wszystkiemu można ufać) Ale gdzie ty u mnie dziwne cykli widziałeś?))))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

forma lato