SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7394892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 460
To co proponujesz? Nie ukrywam, nie zależy mi na większej masie aż tak, oczywiście mógłbym wlecieć na np: cypio, npp, tura(lub meta/antek) + insa ale obecna moja sylwetka mi po prostu odpowiada, a kończę redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Skoro kończysz redukcje zamień tren na npp i dokładaj kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 460
Olać całkowicie ten masteron? Nie ukrywam mam już go na stanie, dlatego myślałem aby ewentnualnie zamienić trena na npp z masteronem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Możesz jak najbardziej pohodna dht zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
W tym temacie nie rozpisujemy cykli

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Kiedy zauważyliście u siebie pierwsze zrosty? Takie chrupanie/skrzypienie jak wchodzi igła to to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sprawdz czy żona nie je paluszków w tym czasie albo nie gra na skrzypcach. A tak serio zmieniaj częściej miejsce injekcji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 185
Urywało mi udo po strzale miksa (którymś z kolei), tak, że poszedłem do do doktora. Doktoro stwierdził podejrzenie zapalenie mięśnia po injekcji (powiedziałem co i jak, spoko, nie moralizował), powiedział, że nawet prawidłowy strzał zawsze niesie ryzyko. I tak, kazał szamać ibuprofen i nalegał bym skonsultował się z chirurgiem tylko nie bardzo mam ochotę iść od razu do szpitala. Ogólnie noga jak odpocząłem nie boli w stanie spoczynku w ogóle, bardziej jak rozciągnę mięsień czworogłowy niż napnę. Problem zaczyna się przy dłuższym obciążeniu nogi np w pracy. Miał ktoś jakieś doświadczenia w takiej sprawie? Dać sobie dzień-dwa na odpoczynek i kurację? (w pracy robię dużo km w tym po schodach także noga niesamowicie obrywała). Czy jednak jechać do rzeznika? Skierowania mam. Inj w piątek była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Gorączka ? Opuchlizna ?
Mnie czasami i 3-5 dni boli jak złe wejdzie .
Dziś wbiłem poslad co nigdy nie boli , zrobiłem nogi później interes czuje dość mocno , jednak to taki ból jak to się mówi , do zniesienia, podejrzewam , ze Ciebie musi nap*****lac solidnie jak do lekarza poszedłeś.

Raz milem takie t400 , ze k***a Mac . Wbiłem 2 lotki i tyle . Poslad jeden i drugi i podziękowałem. Dałem koledze wbił i nic nie narzekał


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-08-06 21:49:37

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
puculowatyswiat
Urywało mi udo po strzale miksa (którymś z kolei), tak, że poszedłem do do doktora. Doktoro stwierdził podejrzenie zapalenie mięśnia po injekcji (powiedziałem co i jak, spoko, nie moralizował), powiedział, że nawet prawidłowy strzał zawsze niesie ryzyko. I tak, kazał szamać ibuprofen i nalegał bym skonsultował się z chirurgiem tylko nie bardzo mam ochotę iść od razu do szpitala. Ogólnie noga jak odpocząłem nie boli w stanie spoczynku w ogóle, bardziej jak rozciągnę mięsień czworogłowy niż napnę. Problem zaczyna się przy dłuższym obciążeniu nogi np w pracy. Miał ktoś jakieś doświadczenia w takiej sprawie? Dać sobie dzień-dwa na odpoczynek i kurację? (w pracy robię dużo km w tym po schodach także noga niesamowicie obrywała). Czy jednak jechać do rzeznika? Skierowania mam. Inj w piątek była.


Uda to są dla masochistów. Albo już nie macie się gdzie kłuć albo na serio lubicie silne doznania.
U mnie już przód barków to bolesna iniekcja. A poszło HCG 0,45. 0,7 zostawiam na sobotę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium