SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7439988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Dugii2
Szamasz to do orali głównie czy na odbudowę


Dokładnie jak napisał @Arkus. Podczas cyklu to łykam, do tego NAC idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94935 Napisanych postów 364918 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670456
ziki2000
Widziałem heparegen neogenica ale pytanie czy siedzi co ma siedzieć :)


ale o hepa usmiechniesz sie do kazdego lekarza i 2 op min przepisze bez mrugniecia
ja brałem od lekarza internisty przez gastrologów itd
tak wiec nie widze potrzeby totalnie kupowania czegoś innego niż apteki w tym przypadku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Dokładnie jak Łodziak pisze, to nie raz wyrywałem nawet bez recepty na dobrą historyjkę
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Jak sobie radzicie z wzdęciami?
Cały czas mam z tym problem.
Mam mało tłuszczu na brzuchu a wydety mocno brzuch od jedzenia. Sporo tam powietrza. Usg robione i jeśli chodzi o narządy wewn wszystko ok.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Symetykon.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
To jest na wzdęcia jelitowe, a żołądkowe?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 702 Napisanych postów 1144 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40990
A może trzeba przyczynę wyeliminować a jest wiele opcji:
-fodmap
-Czegoś nietolerujesz z pokarmów
-Przejadasz się
-szybko jesz, mało gryzies przez co za duże kawałki trafiaja do brzucha i się źle trawią w dalszej drodze
-itp/itd
3

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Na pewno dużo jem to fakt. Ale jestem na masie więc muszę.
Te jedzenie FODMAP rozkminie sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 436 Napisanych postów 1084 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22983
Mi nato pomaga sanprobi super formuła 1 rano 1 na noc
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
meirii
Jak sobie radzicie z wzdęciami?
Cały czas mam z tym problem.
Mam mało tłuszczu na brzuchu a wydety mocno brzuch od jedzenia. Sporo tam powietrza. Usg robione i jeśli chodzi o narządy wewn wszystko ok.


mi pomogło jak ograniczyłem mieso do 500 g dziennie.I bardzo dokladnie zuje miesko teraz.Nadrabiam odzywkami rybkami i jajami. Zupełnie inne trawienie :)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium