SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7315565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
aaa i jeszcze bym zapytal, bo na pewno czesc osob stosowala/stosuje. niestety mam powazne problemy skorne na glowie przez je.banego masterona i dostalem od dermo jakies 2 antybiotyki i izotek i podjadam to wszystko na raz. izo leci poki co wg zalecen lekarza 40mg dziennie. macie jakis sposob na przesuszone usta? przeciez to jest jakas paranoja, nawet wazelina nie daje rady. moglbym kremowac, nawilzac usta co 5 minut i chooja to daje. strasznie to meczace. ktos cos moze poradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Kup w aptece maść tranową. To głównie na odlezyny jest, ale sprawdza się super na pięty, łokcie i właśnie usta przesuszone. Inwestycja 5 plnów
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
postaram sie poszukac jakis odpowiednik, bo ja z Anglii jestem. dzieki za wskazowke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
ashwagandaaa
aaa i jeszcze bym zapytal, bo na pewno czesc osob stosowala/stosuje. niestety mam powazne problemy skorne na glowie przez je.banego masterona i dostalem od dermo jakies 2 antybiotyki i izotek i podjadam to wszystko na raz. izo leci poki co wg zalecen lekarza 40mg dziennie. macie jakis sposob na przesuszone usta? przeciez to jest jakas paranoja, nawet wazelina nie daje rady. moglbym kremowac, nawilzac usta co 5 minut i chooja to daje. strasznie to meczace. ktos cos moze poradzic?

A kiedy ostatnio badałes estro , prolke i progesteron ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
E2 tez moze byc. A taka masc sam zrobisz. To jest na 100gr 40 tranu, 40 wazeliny, 10 lanoliny i parafina ktora tu zageszcza i jaet nie potrzebna.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
wszystko mam w normie, pilnuje tego. a badalem przed nowym rokiem. poza tym to co mam na glowie, jak to wspomniala pani doktor z 25 letnim stazem "mialam tylko 3 takie przypadki w swojej karierze dematologa, pan jest czwarty". nie pamietam nazwy tej choroby, za cholere nie moge sobie przypomniec, ale nie wyglada to dobrze. jestem po 18 tabsie izo + ponad 40 tabsach antybiotyku i moje "ku.tasy" na glowie zmalaly juz o polowe, wiec w tym tempie mam nadzieje, ze do konca marca bedzie ok.
a hormonow pilnuje i nie pozwalam im isc ponad widelki bez znaczenia na okres czy to masa czy redu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dziś międzynarodowy dzień pizzy więc Panowie i Panie robimy pizze domowa niby fit xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
I namowiles Skoro jasno i wyraznie twierdzisz, ze po 2 tyg nalezy mi sie cheat meal i ladowanie ww to tak zrobie jutro plus 3kg

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
coraz częściej można spotkać mete inj, Antka inj, test base pytanie bo zdania sa podzielone skoro środki te robione są na oleju a nie wodzie to czy okres poltrwania bedzie krótki i należało by je bic nawet 2 razy dziennie czy może e2d w zupełności wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Kreatyna leci U mnie tez 5g na noc cały czas , ale czy coś to daje przy wszystkim innym co się bierze sam nie wiem . Tani środek , raczej nie zaszkodzi .

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium