SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7316671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Kiedys dawalem na noc calosc u mnie usypialo, potem na odwrót nie moglem zasnąć,nie wiem od czego to zalezy .

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
dmq92
Na noc nac też średnio. Ja daję 2 pierwsze posiłki

A to czemu nie na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Suplement powinien być zażywany z jedzeniem, najlepiej rano. Nie zaleca się spożywać N-acetylocysteiny na mniej niż 4 godziny przed snem, gdyż ze względu na jej stymulujący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, może prowadzić do bezsenności
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
dmq92
Suplement powinien być zażywany z jedzeniem, najlepiej rano. Nie zaleca się spożywać N-acetylocysteiny na mniej niż 4 godziny przed snem, gdyż ze względu na jej stymulujący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, może prowadzić do bezsenności


Jeśli to prawda to bardzo mi teraz pomogłeś. Ostatnio mam problemy ze snem a czasem biorę NAC przed snem z całą resztą.

Odnośnie GW nie pisałem o poprawie Lipidogramu a w kontekście Spalania Tk.Tłuszczowej. Jako pomoc w redukcji.

Ze środków tego typu również preferuję Johimbinę. Obecnie łączę ją z Synefryną , Forskoliną i Kofeiną Bezwodną. Dla mnie bardzo skuteczny Stack. Dlatego chciałem do niego dorzucić GW albo SR9009. Przekroczyłem 8 tydz. Redukcji i biorę się za spalacze i krótkie estry. I nie ukrywam że chciałbym ominąć Clenbuterol. I tym razem robię to bez T3. Jaka różnica ? Waga poszła tylko na początku w dół. Teraz się zatrzymała a obwody w pasie lecą. Siła zachowana od początku redukcji co uważam za sukces. Myślę że T3 i Clen wypłukałyby mnie zbyt mocno z glikogenu. Uniemożliwiły jego ładowanie w trakcie rotacji WW i zaliczyłbym regres siłowy. W następstwie utraciłbym tkankę mięśniową ponieważ zszedłbym z ciężaru.
1

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
dmq92
Suplement powinien być zażywany z jedzeniem, najlepiej rano. Nie zaleca się spożywać N-acetylocysteiny na mniej niż 4 godziny przed snem, gdyż ze względu na jej stymulujący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, może prowadzić do bezsenności

To ciekawe bo np zma 7 nutrition ma w swoim składzie nac, a kiedy wrzuca je wrzuca wiadomo.
Ale z ciekawości odstawie wieczorem i zobaczymy czy będzie różnica jakaś w zasypianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Siewca Wiatru
dmq92
Suplement powinien być zażywany z jedzeniem, najlepiej rano. Nie zaleca się spożywać N-acetylocysteiny na mniej niż 4 godziny przed snem, gdyż ze względu na jej stymulujący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, może prowadzić do bezsenności


Jeśli to prawda to bardzo mi teraz pomogłeś. Ostatnio mam problemy ze snem a czasem biorę NAC przed snem z całą resztą.

Odnośnie GW nie pisałem o poprawie Lipidogramu a w kontekście Spalania Tk.Tłuszczowej. Jako pomoc w redukcji.

Ze środków tego typu również preferuję Johimbinę. Obecnie łączę ją z Synefryną , Forskoliną i Kofeiną Bezwodną. Dla mnie bardzo skuteczny Stack. Dlatego chciałem do niego dorzucić GW albo SR9009. Przekroczyłem 8 tydz. Redukcji i biorę się za spalacze i krótkie estry. I nie ukrywam że chciałbym ominąć Clenbuterol. I tym razem robię to bez T3. Jaka różnica ? Waga poszła tylko na początku w dół. Teraz się zatrzymała a obwody w pasie lecą. Siła zachowana od początku redukcji co uważam za sukces. Myślę że T3 i Clen wypłukałyby mnie zbyt mocno z glikogenu. Uniemożliwiły jego ładowanie w trakcie rotacji WW i zaliczyłbym regres siłowy. W następstwie utraciłbym tkankę mięśniową ponieważ zszedłbym z ciężaru.

T3 to nie spalacz tylko lek. Clen możesz dać w końcówce. Nawet 40 mcg ed styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie wiem skad ten opis a propos zazywania nacu z posilkiem i nie kloce sie z tym, aczkolwiek widzialem jakis czas temu 2 badania, ktore jasno potwierdzily, ze nac ma lepsza przyswajalnosc na pusty zoladek. tak wiec jak tylko ktos nie reaguje biegunka to osobiscie polecam ladowac na czczo.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
patryk173
Siewca Wiatru
dmq92
Suplement powinien być zażywany z jedzeniem, najlepiej rano. Nie zaleca się spożywać N-acetylocysteiny na mniej niż 4 godziny przed snem, gdyż ze względu na jej stymulujący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, może prowadzić do bezsenności


Jeśli to prawda to bardzo mi teraz pomogłeś. Ostatnio mam problemy ze snem a czasem biorę NAC przed snem z całą resztą.

Odnośnie GW nie pisałem o poprawie Lipidogramu a w kontekście Spalania Tk.Tłuszczowej. Jako pomoc w redukcji.

Ze środków tego typu również preferuję Johimbinę. Obecnie łączę ją z Synefryną , Forskoliną i Kofeiną Bezwodną. Dla mnie bardzo skuteczny Stack. Dlatego chciałem do niego dorzucić GW albo SR9009. Przekroczyłem 8 tydz. Redukcji i biorę się za spalacze i krótkie estry. I nie ukrywam że chciałbym ominąć Clenbuterol. I tym razem robię to bez T3. Jaka różnica ? Waga poszła tylko na początku w dół. Teraz się zatrzymała a obwody w pasie lecą. Siła zachowana od początku redukcji co uważam za sukces. Myślę że T3 i Clen wypłukałyby mnie zbyt mocno z glikogenu. Uniemożliwiły jego ładowanie w trakcie rotacji WW i zaliczyłbym regres siłowy. W następstwie utraciłbym tkankę mięśniową ponieważ zszedłbym z ciężaru.

T3 to nie spalacz tylko lek. Clen możesz dać w końcówce. Nawet 40 mcg ed styknie


Większość rzeczy to leki
Jeśli już to sięgnąłbym po Novothyral. Clenu więcej niż 120mcg bym nie przekroczył. Kusi mnie bo wiem że jest szybki i skuteczny. Ale przypomina fosfor w wojsku.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jakie znacie dobre cwiczenia na zebaty ale bezpieczne dla barków?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
dmq92
F1.08
acidm
F1.08
Stało się Panowie
Jestem co prawda dopiero miesiąc na Clom/Tamox po 4 miesięcznym cyklu..ale testa mam tak nisko jakbym miał 80 lat... 1 przy normie zaczynającej się od 3.
Wiem, że odblok wymaga czasu - robiłem go wiele razy...ale już widzę że to nie jest taka reakcja organizmu jak powinna być. Mocno zastanawiam się nad TRT, tym bardziej że mam już 40. Pewnie wpadnę z dodatkowymi pytaniami lub tematem niebawem... jeszcze rozkminiam wszystkie za i przeciw (szczególnie morfo, bo u mnie dużo RBC jest produkowane...) bo to bilet w jedną stronę


Ja miałem 34 i po miesiącu bicia już wiedziałem że nie ma do czego wracać ;) życie jest za krótkie żeby zyc z testem w normie


K*** w normie... ja mam poniżej normy! Ja właśnie myślę o normie cały rok, przeplatane co jakiś czas większymi dawkami plus SAA. Bycie cały rok z testem 5x norma też nie jest ani zdrowe ani przyjemne na psychikę ;)


Mi to akurat poukładało w głowie więc raczej sprawa indywidualna. Co do strowia tak samo bo jednak jakis bodziec żebyście bardziej pilnować niż Kowalski


Warto robić mostki w końcu czy nie jak wszystko w normie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium