SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7449485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
krzykacz
W innych krajach TAD stosowany za zgodą lek/oddziałów. U nas ... Podobnie inne leki. Polityka, przepisy, brak wiedzy brak chęci, a tym co mają te chęci podcina się skrzydła straszy kolegium ..


TAD na co głownie stosują ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1786 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30914
ziki2000
krzykacz
W innych krajach TAD stosowany za zgodą lek/oddziałów. U nas ... Podobnie inne leki. Polityka, przepisy, brak wiedzy brak chęci, a tym co mają te chęci podcina się skrzydła straszy kolegium ..


TAD na co głownie stosują ??


Odtruwacz organizmu ma dzialanie antyoksydacyjne.Zastosowanie ma w onkologii ochrona przed szkodliwym dzialaniem chemio i radioterapi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 379 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6471
tych TADów niby original nie zamawiajcie jak nie macie naprawdę dobrego i pewnego zródła.Szkoda zdrowia pchać jakąś lipę w krwioobieg...a fajansiarzy od groma teraz sprzedaje , mordeczko 100% ori ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Zawsze na trenie mam cięższy oddech jakby płytszy i teraz zauważyłem na cyklu jakby mnie łapał bezdech w nocy
Ktoś tak miał na trenie czy ogólnie?
Czytałem o masce ale i skutecznym zabiegu laserowym
Mam już prawie 40stke no i krzywa przegrodę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94941 Napisanych postów 364925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670488
Wszystko może się na to przekładać,zaczął bym jednak od echa serca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Robiłem parę miesięcy temu i wszystko cacy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 705 Napisanych postów 1146 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41050
Na bezdech tylko cpap, trochę kosztuje ale częściowo refundują (znaczy refundują najtańsza ale lepiej dopłacić) Paru znajomych mega chwali, idzie się do maski i spania w niej przyzwyczaić ;) regeneracja podczas snu, ogólne samopoczucie, wszystko się poprawia ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Widziałem zabiegu chyba laserowe koszt do 2500zl
Niby u wielu osób pomocne
Na razie odstawię tren
Podobnie mam bezdech wybudzający jak dam tramal z alko

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
ziki2000
Zawsze na trenie mam cięższy oddech jakby płytszy i teraz zauważyłem na cyklu jakby mnie łapał bezdech w nocy
Ktoś tak miał na trenie czy ogólnie?
Czytałem o masce ale i skutecznym zabiegu laserowym
Mam już prawie 40stke no i krzywa przegrodę


Inne życie po zabiegi zarówno przegrody jak i korekty w j/ustnej.
Warto zdecyduj się, to niebezpieczna dolegliwość po latach wychodzi praktycznie u każdego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
_GANGSTA_
ziki2000
krzykacz
W innych krajach TAD stosowany za zgodą lek/oddziałów. U nas ... Podobnie inne leki. Polityka, przepisy, brak wiedzy brak chęci, a tym co mają te chęci podcina się skrzydła straszy kolegium ..


TAD na co głownie stosują ??


Odtruwacz organizmu ma dzialanie antyoksydacyjne.Zastosowanie ma w onkologii ochrona przed szkodliwym dzialaniem chemio i radioterapi


Szerokie zastosowanie wspomagające org.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

forma lato