SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
U mnie gaba leży w kuchni. NAwet to działa na mnie, ale na szczęście nie potrzebuję zbyt często

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2650
Ja na sen samą melatoninę polecam. W moim przypadku działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja słyszałem żeby przed snem dobrze sobie pokój wywietrzyc i książkę poczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ale to na mnie właśnie działa. Tylko nie książkę a jakieś artykuły w necie.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
U mnie musi w tle stand up lecieć albo jakiś serial komediowy. Ale koniecznie to musi być coś co już oglądałem. Inaczej się za bardzo wsluch**e I nie zasnę.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zapomnialem totalnie o melatoninie! Melatonina + cynk tak mnie robily ze sie w nocy moczylem bo obudzic sie nie dalem rady. Wiec polecam bez cynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Po nockach u mnie hydroxyzyna.Po 25mg budzik mnie budzi po 9 godzinach snu a po 50 mg po 13 godzinach ale wtedy jeszcze bym pospal tak troche


Zmieniony przez - acidm w dniu 5/28/2019 12:14:05 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Melatonina itp to się może sprawdza u ludzi bez saa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Tez tak uwazam, dla takich jak my trzeba siegac po leki jesli jest problem ze spaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to po co wgl suplementow uzywac jak sie jest na bombie. Melatonina ogolem z czasem w organizmie spada i warto ja suplementowac szczegolnie ze jest tania jal barszcz. Na dzialanie trzeba troche poczekac ale swoje robi. Wiadomo ze jak sa powazne problemy ze snem to twarde leki a zeby je stosowac w cale nie trzeba byc na bombie i odwrotnie z melka i natural i bombowiec w woelu sytuacjach moze profity wyciągnąć. Do tego ashwa do grama dziennie i httpa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium