SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja to piszę tylko dlatego, że wielu kulturystów obserwujących mnie na moim insta, jak uslyszało, że mam lipe ze snem z głodu na prepie, to także polecali mi NASEN czyli Benzo. Kiedyś nie wiedziałem co to jest i gdybym się posłuchał to z moim potencjałem do uzależnień miałbym duży problem. Niech każdy sobie żre, ćpa, wbija co chce, ale należy pamiętać, że ten dział śledzą również na bank młode łebki bez pojęcia. Jeden z drugim to przeczyta, uzna, że spróbuje i przez brak wiedzy skończy jako emocjonalny wrak na odwyku.

Z benzo jak z dragami. Jeden sobie może 1-2x w roku dać po nosie i nic. Tak samo wziąć benzo od czasu do czasu na lipę ze snem.
Drugi po jednej kresce będzie zgubiony, tak samo jak po kilku tabsach benzo za dużo.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-12-13 13:03:22

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
nasen mam zawsze w apteczce jak kilka nocy lipa ze spaniem to wrzucam tabsa
ale staram się to robić sporadycznie
kiedyś leciałem długo na nasenie ale z czasem jego działanie słabnie i robiło się będne koło jak bez nasenu spałem max 3 h to na nasenie już po czasie max 4 tak wiec odstawka bo to nie miało sensu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39821
Panowie to nie hyperreal tylko temat o przelamywaniu stagnacji! Jak o kawie nie można było podyskutować to o psychotropach też nie! XD
a wiecie że kawa a w zasadzie kwas kawowy przyspiesza przepływ prądu i usprawnia półprzewodniki? Moze dzięki kawie nasze neuroprzekaźniki też lepiej działają!
Dlatego:
Kawa > kofeina!

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
lodzianin1
nasen mam zawsze w apteczce jak kilka nocy lipa ze spaniem to wrzucam tabsa
ale staram się to robić sporadycznie
kiedyś leciałem długo na nasenie ale z czasem jego działanie słabnie i robiło się będne koło jak bez nasenu spałem max 3 h to na nasenie już po czasie max 4 tak wiec odstawka bo to nie miało sensu


Ja w apteczce mam zawsze Zolpic, ale też biorę doraźnie, raz na pół roku może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To ja jeszcze spytam o GH Wziąłem ze sobą 6 fiolek GH na Wyspy Kanaryjskie i okazało się, że lodówka w pokoju chodzi tak, że w sumie nie chodzi. Ciut chłodziło i tyle i zastanawiam się czy GH do kosza czy nie (nie używałem bo mi strzykawek nie chcieli sprzedać xD) Normalnie stwierdziłbym po pompie po podaniu pre workout, ale jak ja mam nie mieć pompy po tych ciastkach, dużej ilości drinków z palemką itp

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470132
Jeżeli nie rozrabiales to Ok
Jeżeli rozrobione w bakteriostatycznej to niby może działać ale nie musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
Pisanie że wszystko jest ok, nie ma problemów a później wymienianie leków jakie się bierze.. to faktycznie musi być dobrze ..
Jak ktoś nie ogarnięty to będzie czytal to faktycznie może sobie krzywdę zrobić bo pomyśli że to normalne i takie zaj**iste
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470132
Znam jednego byłego bb pl
Jego zakupy na rok to 30 paczek zolpidemu
Bez tego nie zaśnie
A i tak śpi po 4-5h max
I ciagle żyje w pełnym pędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Marian 87.
Jeżeli nie rozrabiales to Ok
Jeżeli rozrobione w bakteriostatycznej to niby może działać ale nie musi


Uff, nie rozrobiłem. To całe szczęście

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Cayek
Marian 87.
Jeżeli nie rozrabiales to Ok
Jeżeli rozrobione w bakteriostatycznej to niby może działać ale nie musi


Uff, nie rozrobiłem. To całe szczęście


Tak samo myślę bo w wakacje miałem w pokoju podobnie a paluchy rwaly normalnie %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium