SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Koleś z fizycznego punktu widzenia nie ma takiej możliwości żeby estradiol w normie blokował przyrost masy działa będąc w odpowiedniej nadwyżce kcal.
Inna sprawa że faktycznie na masie dobrze to estro trzymać wyżej ale tak żeby się dobrze czuć.

Dodaj kcal bo tutaj leży problem stagnacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
krzykacz
W_ojtek23
Czy ktoś na masterze zaobserwował większą potliwość ? Plus pot jest jakby bardziej ,, tłusty '' ? Szczególnie np. na szyi, pod brodą.


Łój, oś jak na primce / trenie ?



Nie miałem okazji sprawdzić jak jest na primce/trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
W_ojtek23
Czy ktoś na masterze zaobserwował większą potliwość ? Plus pot jest jakby bardziej ,, tłusty '' ? Szczególnie np. na szyi, pod brodą.

U mnie jest takie coś. Pohodna DHT, przecież.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
W_ojtek23
Czy ktoś na masterze zaobserwował większą potliwość ? Plus pot jest jakby bardziej ,, tłusty '' ? Szczególnie np. na szyi, pod brodą.

Lecę mastera i potwierdzam, potliwość była większa ale na początku tylko ;) i większs ilość zaskórników mi się porobiła ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
koles08
Panowie leci test 150mg co 3 dni do tego symex pol tabsa fo strzala estradiol 29 zakres 11-43 jest w widełkach ale jestem na masie i mimo sporej nadwyżki waga nie chce ruszyć przez 6tyg 0,5kg do przodu może być wina za niskiego estro czy to nie ma wpływu

Ja trzymam estro cały czas na poziomie 35-50 (takie wyniki mam przy każdych badaniach ) i przyrost jest cały czas, ale plus taki że bez zbędnej wody ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
LevelPl
W_ojtek23
Czy ktoś na masterze zaobserwował większą potliwość ? Plus pot jest jakby bardziej ,, tłusty '' ? Szczególnie np. na szyi, pod brodą.

Lecę mastera i potwierdzam, potliwość była większa ale na początku tylko ;) i większs ilość zaskórników mi się porobiła ;)


Odnośnie zaskórników to też z nimi jakiś czas walczę, tylko w okolicach nosa. Masz jakiś skuteczny sposób na walkę z nimi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Duże dawki provi, żel Clindacne jest bardzo ok. Tylko na receptę. Rodzinny bez problemu wypisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
Higiena i czasami żona mnie powyciska xD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
LevelPl
koles08
Panowie leci test 150mg co 3 dni do tego symex pol tabsa fo strzala estradiol 29 zakres 11-43 jest w widełkach ale jestem na masie i mimo sporej nadwyżki waga nie chce ruszyć przez 6tyg 0,5kg do przodu może być wina za niskiego estro czy to nie ma wpływu

Ja trzymam estro cały czas na poziomie 35-50 (takie wyniki mam przy każdych badaniach ) i przyrost jest cały czas, ale plus taki że bez zbędnej wody ;)


Ostatnio widziałem ciekawy materiał video jakiegoś "doktorka" z USA. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jego zdaniem prawidłowy poziom estro którego nie powinna się zbijać to 80. Przy tym poziomie zachodzi rzekomo optymalna konwersja estro do HGH>IGF1. Trzymanie estro poniżej 80 ogranicza potencjał anaboliczny. Tyle teoria. Niektórzy źle znoszą estro na poziomie 80.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Strong mani nie zbijali estro ,przynajmniej większość z nich . Nie zgaduje a wiem z rozmów z jednym z nich .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium