SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
F1.08
ziki2000
LDL
meirii
No ja 2 raz lecę tren 350 week na redu i jestem zadowolony. Ale na masie szkoda zdrowia. Lepiej dać coś innego.


A jak z libido u Ciebie po trenie? Czytam, że po nim odzywają się najniższe, najgorsze instynkty seksualne.


U mnie jak zwierz :D


A jak to jest z hepatoksycznością Trenu? Przymierzam się do pierwszego, delikatnego zapoznania ze środkiem... ale prawdopodobnie wypadnie mi Tren zaraz po 5-6 tygodniach na małej dawce Metki PreWorkoutowo. Czy ty ma sens? Mam na myśli to, że wątroba będzie trochę przepracowana i od razu miałby Tren wchodzić... ma to sens czy Tren też po wątrobie daje?


Znajomy robił badania i faktycznie coś tam obciąża ale jak bardzo to dużo innych czynników ma znaczenie
Ja bym leciał trena jak metka leciała małe dawki
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja w 8ym tyg trenu i wina miałem alt 230,aspat 85 a Ggtp poniżej normy. Bez żadnych osłonek itp. Więc to zależy od genetyki. Skończyłem dzus wino łącznie 11 tyg i mam apetyt lepszy niż bez niego. Może to dzięki duecie, nie wiem...
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
ziki2000
Arkus P
ziki2000
Jakie dajecie proporcje testa do masteronu ze czujecie super stan z libido itd 1:1 ?


Różnie, nie ma na to reguły, ale to już powinieneś wiedzieć,

bywało tak że lecial test master i ledwo wstawał, a bywało tak że stawal z byle powodu i moja już nie ogarniała mojego libido a do leniwych nie nalezy,

jest jeszcze kilka zmiennych które mają na to wpływ





Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-12-01 18:53:28


Z pochodnymi dht mam małe doświadczenie bo zawsze czuje prostatę ale pewnie temu ze dawka testa wysoko i estro wybite
Teraz chce dac na test masteron do testa 1:1
I tak samo z primka przetestować
A może nawet dac niżej testa ale nie wiem czy to nie zabije libido


Leciałem przez 10-12 tyg rok temu master e do testa c 2:1 mniej więcej i było bdb. Czułem się super i fajne nabicie i jakość na niskich kaloriach i przy mocno zadowalającym mnie poziomie bf

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2022-12-01 19:38:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
ziki2000
Arkus P
ziki2000
Jakie dajecie proporcje testa do masteronu ze czujecie super stan z libido itd 1:1 ?


Różnie, nie ma na to reguły, ale to już powinieneś wiedzieć,

bywało tak że lecial test master i ledwo wstawał, a bywało tak że stawal z byle powodu i moja już nie ogarniała mojego libido a do leniwych nie nalezy,

jest jeszcze kilka zmiennych które mają na to wpływ




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-12-01 18:53:28


Z pochodnymi dht mam małe doświadczenie bo zawsze czuje prostatę ale pewnie temu ze dawka testa wysoko i estro wybite
Teraz chce dac na test masteron do testa 1:1
I tak samo z primka przetestować
A może nawet dac niżej testa ale nie wiem czy to nie zabije libido

Ty by musiał odezwać się tobiasz, on małe dawki testa brał do 700 mastera. Z. Tego co pamiętam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
skint73
ziki2000
Arkus P
ziki2000
Jakie dajecie proporcje testa do masteronu ze czujecie super stan z libido itd 1:1 ?


Różnie, nie ma na to reguły, ale to już powinieneś wiedzieć,

bywało tak że lecial test master i ledwo wstawał, a bywało tak że stawal z byle powodu i moja już nie ogarniała mojego libido a do leniwych nie nalezy,

jest jeszcze kilka zmiennych które mają na to wpływ






Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-12-01 18:53:28


Z pochodnymi dht mam małe doświadczenie bo zawsze czuje prostatę ale pewnie temu ze dawka testa wysoko i estro wybite
Teraz chce dac na test masteron do testa 1:1
I tak samo z primka przetestować
A może nawet dac niżej testa ale nie wiem czy to nie zabije libido


Leciałem przez 10-12 tyg rok temu master e do testa c 2:1 mniej więcej i było bdb. Czułem się super i fajne nabicie i jakość na niskich kaloriach i przy mocno zadowalającym mnie poziomie bf

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2022-12-01 19:38:58


No właśnie dam 1:1 i później wskoczę na 2:1 master/test bo jednak obawy o prostatę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Pilnuj estro, to gorsze dla prostaty niż dht.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Wątpię żeby to był taki prosty temat, wysokie estro nie raz 5x ponad normę nigdy nie dawało żadnych oznak prostaty,
estro w normie czy tam lekko ponad, dokładam gupia, łagodna przecież Prime i zaraz zaczynam czuć ja między nogami, przy masterze to samo, także wnioski zbyt pochopne

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
No właśnie myślałem ze problem leży w wysokim estro a jednak jak piszesz moze być więcej czynników
Chociaż estro u mnie odgrywa duża role bo nawet dając proviron i jak wywaliło mi estro to zaraz prostatę czuć u mnie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
ziki2000
Jakie dajecie proporcje testa do masteronu ze czujecie super stan z libido itd 1:1 ?


1,5:1 . Ale dwa krótkie estry nie idą u mnie w parze z powodu ciśnienia i irytującego szumu w głowie. Dlatego aktualnie biję mastera e w tej samej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dodajecie Vivomixx na cyklu czy raczej jak już czujecie ze koks mocno obciąża ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium