SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7303721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2535
skejcik
W piątek robiłem badania po 4 strzałach deki, ostatni strzał dzień przed badaniami i wygląda to tak:
Estradiol
34,00 pg/ml
11 - 44

Prolaktyna
8,36 ng/ml
3,46 - 19,4

Estro praktycznie od początku bomby tak trzymam, tylko wyjdzie trochę ponad widły i już sajdy.
Ale zastanawia mnie prolaktyna - nigdy nie używałem cabasteru ani nic co by ją zbijało, a tutaj taki wynik..
Myślicie, że ta deka to wałek / za wcześniej zbadane czy po prostu podziękować Bozi za organizm ?


U jednego deka podniesie prolaktynę a u innego nie. U mnie też nie podnosi. A z różnych labów już miałem. Mi deka estro podnosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170745
Deca ci podnosi estro mówisz, ok

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2535
A co sądzisz że deka nie podnosi estra? Zbyt wiele już jej wbiłem by mieć jakieś wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Tu widzę co raz lepsze rzeczy można przeczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39214
skejcik
W piątek robiłem badania po 4 strzałach deki, ostatni strzał dzień przed badaniami i wygląda to tak:
Estradiol
34,00 pg/ml
11 - 44

Prolaktyna
8,36 ng/ml
3,46 - 19,4

Estro praktycznie od początku bomby tak trzymam, tylko wyjdzie trochę ponad widły i już sajdy.
Ale zastanawia mnie prolaktyna - nigdy nie używałem cabasteru ani nic co by ją zbijało, a tutaj taki wynik..
Myślicie, że ta deka to wałek / za wcześniej zbadane czy po prostu podziękować Bozi za organizm ?


Masz nisko estro. Czasami prolka rosnie za estro. Jak ja mam nisko estro to i prolka nie skacze mi. Tak bym to tez u ciebie widzial

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To inny mechanizm. Wzrost prolaktyny od wysokiego estro to naturalny mechanizm a indukowany nandrolonem to inna bajka tu nie ma co porównywać.

Oczywiście trzeba pamiętać ze tu może działać synergia, wywalone estro + nandrolon często prolaktyna kosmos.

Oczywiście nandrolony również mogą aromatyzowac bez wątpienia tak samo jak może boldenon.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-10-24 14:18:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170745
Duże sprzeczności których nigdy w realu nie spotkałem, ale ok niech nandro aromatyzuje bold również,
bold jak najbardziej by aromatyzowal ale nie będzie aromatyzowal bo ma dołożone atd, właśnie w tym celu,
może ktoś kiedyś zrobi proch na bolda bez atd, o ile już gdzieś cos takiego krazy,

jak się ktoś nie zgadza to nie srac się, ja nie teoretyzuje, tylko praktyka mnie interesuje, a z praktyka jest jak wyżej pisalem,

owszem, zdarzyło się niedawno że kolega bil testa solo i estro stało nieruszone, no hmm ok, trwało to dopóki nie zmienił labu, później na prędkości szukał ia,
kolejny też nie aromatyzowal i ogólnie jakoś dziwnie się czuł, okazało się że zamiast testa miał dece bo prl wystartowal 2x ponad stan,
i to najlepsze że z super zayebistego labu tylko dla profesjonalistów ;)
jaki to lab, nieistotne, nie ma potrzeby wywoływać zbędnego szumu, pomyłki zdarzają się każdemu, choć od profesjonalistów wymaga się profesjonalizmu ;)

w moim otoczeniu z takich sytuacji biorą się zupełnie inne "reakcje" na srodki

i chętnie bym się zgodził ze deca może aromatyzować ale niestety przez ok 10 lat się z takim czymś nie spotkałem, i tyle
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2535
Arkus P
Duże sprzeczności których nigdy w realu nie spotkałem, ale ok niech nandro aromatyzuje bold również,
bold jak najbardziej by aromatyzowal ale nie będzie aromatyzowal bo ma dołożone atd, właśnie w tym celu,
może ktoś kiedyś zrobi proch na bolda bez atd, o ile już gdzieś cos takiego krazy,

jak się ktoś nie zgadza to nie srac się, ja nie teoretyzuje, tylko praktyka mnie interesuje, a z praktyka jest jak wyżej pisalem,

owszem, zdarzyło się niedawno że kolega bil testa solo i estro stało nieruszone, no hmm ok, trwało to dopóki nie zmienił labu, później na prędkości szukał ia,
kolejny też nie aromatyzowal i ogólnie jakoś dziwnie się czuł, okazało się że zamiast testa miał dece bo prl wystartowal 2x ponad stan,
i to najlepsze że z super zayebistego labu tylko dla profesjonalistów ;)
jaki to lab, nieistotne, nie ma potrzeby wywoływać zbędnego szumu, pomyłki zdarzają się każdemu, choć od profesjonalistów wymaga się profesjonalizmu ;)

w moim otoczeniu z takich sytuacji biorą się zupełnie inne "reakcje" na srodki

i chętnie bym się zgodził ze deca może aromatyzować ale niestety przez ok 10 lat się z takim czymś nie spotkałem, i tyle



Jak dożyję to po nowym roku będę wchodził na deke, to porobie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170745
Zdrowia w takim razie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Co to za lab a raczej cennik teścia że opłaca się lać dece zamiast niego ;)

Na bank zamiast mastera , primo leją


Zmieniony przez - mudafuka w dniu 2021-10-24 16:51:49
1

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium