SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7310012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Pany pamiętacie kiedyś pytałem co jaki badania można wyciągnąć od rodzinnej
Takie mi dala od siebie, dodając w to co się bawię muszę sobie zapłacić

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
LevelPl
Nie wiem jak jest z kilkoma rzeczami ale wiem że nawet na tych gdzie masz opcje zaznaczyć kilka opakowan to i tak wystawiają na jedno %)



Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2022-03-25 21:15:08


No to z kiepskich serwisow korzystasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Panowie, w poniedziałek zaczynam wrzucać Epitalon 1mg ed przez 100 dni. Cel - poprawa owłosienia na łbie. Założyć temat z relacją ? Raczej mało takich realnych testów w necie, więc może komuś się przyda. Jeśli tak, to gdzie mogę założyć taki topic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10181
Daj. Pomocne i ciekawe są takie relacje jak ktoś je na bieżąco prowadzi. Nie raz na miesiąc coś napiszę lub stanie na 2-3 stronach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10181
W przypadku bicia propa ed pominięcie jednej dawki będzie miało istotny wpływ na estro? Jutro przybiję tyle samo. Nie będę bić dwa razy więcej w celu nadrobienia ominiętego strzału...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
LDL
W przypadku bicia propa ed pominięcie jednej dawki będzie miało istotny wpływ na estro? Jutro przybiję tyle samo. Nie będę bić dwa razy więcej w celu nadrobienia ominiętego strzału...


Nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
pitbull61
Panowie, w poniedziałek zaczynam wrzucać Epitalon 1mg ed przez 100 dni. Cel - poprawa owłosienia na łbie. Założyć temat z relacją ? Raczej mało takich realnych testów w necie, więc może komuś się przyda. Jeśli tak, to gdzie mogę założyć taki topic ?


Skromnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
pitbull61
Panowie, w poniedziałek zaczynam wrzucać Epitalon 1mg ed przez 100 dni. Cel - poprawa owłosienia na łbie. Założyć temat z relacją ? Raczej mało takich realnych testów w necie, więc może komuś się przyda. Jeśli tak, to gdzie mogę założyć taki topic ?


Nie licz na to, w którymś z ostatnich postów pisałem na ten temat na swoim przykładzie. Choć ja epitalon lubię, ale nie dlatego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
LevelPl
Nie wiem jak jest z kilkoma rzeczami ale wiem że nawet na tych gdzie masz opcje zaznaczyć kilka opakowan to i tak wystawiają na jedno %)



Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2022-03-25 21:15:08


Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
lodzianin1
pitbull61
Panowie, w poniedziałek zaczynam wrzucać Epitalon 1mg ed przez 100 dni. Cel - poprawa owłosienia na łbie. Założyć temat z relacją ? Raczej mało takich realnych testów w necie, więc może komuś się przyda. Jeśli tak, to gdzie mogę założyć taki topic ?


Skromnie


Jaką dawkę lub protokół ? sugerujesz w takim razie ? Mam dostęp nieograniczony, wiodamo, więc koszta nie mają dla mnie znaczenia..

Zemial
pitbull61
Panowie, w poniedziałek zaczynam wrzucać Epitalon 1mg ed przez 100 dni. Cel - poprawa owłosienia na łbie. Założyć temat z relacją ? Raczej mało takich realnych testów w necie, więc może komuś się przyda. Jeśli tak, to gdzie mogę założyć taki topic ?


Nie licz na to, w którymś z ostatnich postów pisałem na ten temat na swoim przykładzie. Choć ja epitalon lubię, ale nie dlatego


Dlaczego ? jakie epi brałeś, w jakich dawkach i jak długo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium