SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
80 mg izoteku dziennie to dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
A twoim zdaniem jest dobra dawka? 40 będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
lordknaga
wiem - i szacun dla niego, za to ze umie sam na siebie spojrzec i nie musi nic nikomu udowadniac. a ten caly olszewski to pamietam byl u sukera, pozniej mu cos odj**alo i poszedl do goscia coacha w usa, ktoremu pewnie placil na miesiac, wiecej w $ niz adamowi w plnach. mnie ten olej w lapach i naginanie rzeczywistosci, ze on przeciez nie bil seo jest poprostu zalosne, nie wiem po co kryc cos takiego... tak jak jeden z marianow, spadl srogo na przymusowych wakacjach, zaczal postowac na ig i caly spadl a w lapach dalej kula siedzi ale ten podbil bialko na 600g ed


Olszewski miał naprawdę miłą sylwetkę dla oka, ale te SEO w łapach to jest dramat, jeszcze jak te vlogi kręci i stoi z wyprostowaną łapą a biceps wygląda jak napięty, i te jego tłumaczenia jak jeszcze nie było tak widać SEO,że on łapy poprawił w końcu odpowiednim treningiem. Mariano właśnie mi zniknął w SM właśnie się zastanawiałem o co kaman a tutaj przymusowe wakacje, ktoś wie za co go posadzili?
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
SM ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
social media
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
LDL
A twoim zdaniem jest dobra dawka? 40 będzie ok?


Dawkę dobierasz pod wagę i stan a nie na oko :)

Dla jednego 20 będzie ok dla drugiego 40 a trzeci będzie musiał jeść 80

Zawsze najlepiej zacząć od najniższej i obserwować. Jeśli planujesz lecieć 8-9 miesięcy - został bym na dawce 20-40 jeśli problem nie jest duży.

Jeśli jest większy zaczął bym od 40 i obserwował i podbił na maks 60 za 2-3 miesiące. Obserwując w międzyczasie wyniki badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 171 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5300
ziki2000

ale zdrowo jedzone ? czy pół na pół ale tarczycowe lecą :D


To jest ciekawy temat - ilekroć rozmawiam ze sportowcami poza kulturystyką (amatorka, z zawodnikami lub dawnymi kadrowiczami) na temat diety to nikt nie stosuje. Także strongami czy ciężarowcami. Wierzę, bo wiedzę na temat odżywiania mają zwykle bardzo małą. Jak budują to jedzą dużo, ja redukują to stosują dietę Michalczewskiego, aby wbić się w limit - MŻ - mniej żreć. Dawni zawodnicy kulturystyki, którzy nie mają już aspiracji zawodniczych, ale nadal dobrze wyglądają też do diety podchodzą ala-Łodzianin. Aczkolwiek - trening zawsze jest na wysokim poziomie.
Tymczasem małolaty na siłce trening często olewają, coś tam podnoszą, coś tam na fejsie w międzyczasie załatwią, ale za to dieta - priorytet. Kupa supli, liczenie ziarnek ryżu, płacze nad niezrozumieniem rodziców odnośnie ilości spożywanego proszku... a efekty - delikatnie mówiąc - miałkie. Zastanawiam się czy to nie są ofiary przekonania, iż 70% sukcesu to restrykcyjna dieta i bez kilkudziesięciu kapsów supli dziennie nie ma efektu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
HTZ_fan
ziki2000

ale zdrowo jedzone ? czy pół na pół ale tarczycowe lecą :D


To jest ciekawy temat - ilekroć rozmawiam ze sportowcami poza kulturystyką (amatorka, z zawodnikami lub dawnymi kadrowiczami) na temat diety to nikt nie stosuje. Także strongami czy ciężarowcami. Wierzę, bo wiedzę na temat odżywiania mają zwykle bardzo małą. Jak budują to jedzą dużo, ja redukują to stosują dietę Michalczewskiego, aby wbić się w limit - MŻ - mniej żreć. Dawni zawodnicy kulturystyki, którzy nie mają już aspiracji zawodniczych, ale nadal dobrze wyglądają też do diety podchodzą ala-Łodzianin. Aczkolwiek - trening zawsze jest na wysokim poziomie.
Tymczasem małolaty na siłce trening często olewają, coś tam podnoszą, coś tam na fejsie w międzyczasie załatwią, ale za to dieta - priorytet. Kupa supli, liczenie ziarnek ryżu, płacze nad niezrozumieniem rodziców odnośnie ilości spożywanego proszku... a efekty - delikatnie mówiąc - miałkie. Zastanawiam się czy to nie są ofiary przekonania, iż 70% sukcesu to restrykcyjna dieta i bez kilkudziesięciu kapsów supli dziennie nie ma efektu.


Diete ma kazdy,kazdy ma swoje zywienie, a to dieta.Zdrowe odzywianie to co innego.Ja niewiem jakich ty masz znajomych.Ja trenuje na trzech silowniach w roznych krajach w
de regularnie, to kazdy kto ma super sylwetke to ma przystosowane odzywianie pod cel.Saa to nie magiczne srodki ktore zrobią calą robote,a ciezki trening na syfiatym jedzeniu nie bedzie sluzyl kazdemu bo jest malutki procent genetykow ktorzy maja to szczescie.Co znaczy jedzenie duzo?? Makro i kaloryka musi sie zgadzac,masujesz musi byc nadwyzka co jesz taka jakosc miesnia bedzie,a na redu musi byc deficyt z wiekszą iloscią białka tutaj nie oszukasz niczego.Jestes tym co jesz.Jesz ujowo to i efekt bedzie ujowy nad iloscią wazniejsza jest jakosc zarowno pod katem nabierania masy miesniowej,redukcji czy samego zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Na tym polega cały szum wokół Sama Suleka. To nie jego wiedza ( śmieszna swoją drogą) czy metody treningowe przyniosły mu sławę ale " inne " podeście do diety . Jest objawieniem dla leniwych i wygodnych Amerykanów i dowodem że jedząc burgery i pizzę można świetnie wyglądać bez ograniczeń i nudnej diety . Walker czy Cbum nie mają nawet połowy jego subów a są na innej planecie co do treningów czy odżywiania ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium