SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7297292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Teraz to jest moda na masowanie na low BF. Kiedyś skinny fat wbijał na bombę, żarł jak leci ale trenował ostro (no i białko na odpowiednim poziomie), a i tak się rosło ostro. 5 kg mięsa w 5 miesięcy zbudowałem na 500 testa będąc ulańcem po zawodac

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388183
to ja tak mam cale zycie ale nie kazdy tak moze, ot co imo jak dlugo byl off to by rekomp wyszedl na lekkim deficycie



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 6/23/2020 1:41:11 AM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Widzę że niektórzy tutaj oprócz bomby lecą z cięższymi tematami w ramach ... nazwijmy to relaksu Nie boicie się mieszania koksu z koksem ?
1

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
koksu odradzam z doswiadczenia kazdemu bo mozna latwo zejsc na zawal i wylew. Na tej uzywce zawsze kluje mnie w secru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Narkotiken to nie tutaj
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
jakis czas temu pisalem ze mk to syf, i bardzo sie mylilem. Biore wlasnie drugie opakowanie, pierwsze lecialo z pro a teraz biore dark labs. Nabija mnie po tym doskonale, biore 1 tab rano na czczo przed treningiem i 2 po poludniu, dodam ze najlepiej dziala na pusty zoladek i jak nie jem kilka h nic po tym. Sila podskoczylo bardzo mocno. Myslalem ze to mk to pop******ka kolejna a to naprawde kopie. Sylwetka bardzo na plus, do tego tylko test leci ale nigdy nie bralem gh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Siła bardzo mocno , sylwetka , tak szybko ...hmmm...meta?

Pany jakie pw z 1.3 polecanie ale bez johy ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364249 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668539
acidm
Siła bardzo mocno , sylwetka , tak szybko ...hmmm...meta?

Pany jakie pw z 1.3 polecanie ale bez johy ?


Nie ma żadnego z 1.3 teraz poza etykieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364249 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668539
Mk zrobiło się teraz mega popularne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
acidm
Siła bardzo mocno , sylwetka , tak szybko ...hmmm...meta?

Pany jakie pw z 1.3 polecanie ale bez johy ?


Nie ma żadnego z 1.3 teraz poza etykieta


Szkoda , a z joha, to cos jest po za URX Bombshell.Tam siedzailo 1.3 na bank , przynajmniej kiedys .Nie wiem jak teraz.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium