SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Siewca Wiatru
Dorabiam sobie obecnie przy bardzo ciężkiej pracy fizycznej. Dla pieniędzy. Budowlanka , stal , stropy , zbrojenia. Po 10-12h zap*****lania
Mam wypracowaną sylwetkę plażową ale zmieniło mi się zapotrzebowanie kcal i to drastycznie. Dodatkowo cisnę 5 x w tygodniu ciężkie treningi.


Trochę przesadzasz, nawet jak myślisz że jest ok to wiecznie tak nie będzie, nie jesteś robotem, nie wierzę choćbyś co tu napisa, że przy takim wysiłku fizycznym w ciągu doby odpowiednio się regenerujesz, błędne koło, głupota


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2023-06-17 13:06:26
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
IneTheEnd
Michass90
IneTheEnd
Panowie,

Komuś tez tak skacze puls na novo? Jeden tabs 100 plus 20 i nie da się wytrzymać dosłownie


Skacze bo masz tam t3 i u niektórych po t3 w dawkach 25mcg i wzwyż serducho szaleje jakby byli w nadczynności gdzie sa zaburzenia rytmu serca . Rozłóż tanletke na pół i 1 bierz rano i 2 połówkę pozniej przejdzie przerabialem to :) ale na samym T3 . Jestem na novo 100+20 ( 2tab ) i nic mi sie nie dzieje

Dzięki.
No właśnie, muszę coś pokombinować. Albo pół tego i pół letroxu albo przejdę na sam letrox bo irytuje mnie ten puls okrutnie ( 80-90 jest dla mnie bardzo męczące jak na spoczynek ).



Jeżeli stosujesz t3 w celach dopingowych czyli pod zwiększenie tempa metabolizmu to dodawanie t4 jest bez sensu. Zbadaj ft3 i skoryguj dawkę ewentualnie. Podniesiony puls to normalka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Siewca Wiatru
Dorabiam sobie obecnie przy bardzo ciężkiej pracy fizycznej. Dla pieniędzy. Budowlanka , stal , stropy , zbrojenia. Po 10-12h zap*****lania
Mam wypracowaną sylwetkę plażową ale zmieniło mi się zapotrzebowanie kcal i to drastycznie. Dodatkowo cisnę 5 x w tygodniu ciężkie treningi. Według wzoru Mifflina moje obecne zero to 4k kcal. Liczę już z tą najwyższą aktywnością. Lecz ja ciągle chodzę głodny i wk***iony. Najgorzej kiedy po 12h pracy i 2h treningu wracam do domu i mam do zjedzenia posiłek. Zamieniam się w hydrę o wielu głowach i mam nieograniczone możliwości. A mój mózg hormonalnie nie daje mi spokoju. Zaburzona leptyna / grelina. Jem wtedy to co zawsze po treningu tylko do syta. Boję się że pójdzie w tłuszcz więc przybijam Novo. Jak wjeżdża 200-250g ww i 100-140g białka robię się śpiący w ekspresowym tempie. I śpię jak dziecko a insulina działa w nocy. Tylko pytanie czy nie stracę wrażliwości i czy nie zacznie mnie podlewać. I nie wiem jak mam sobie ustawić tą kalorykę.


Nie tylko kaloryka jest tu ważna, ale ogólnie regeneracja. A z tego co piszesz to się po prostu zajeżdzasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
master7711
IneTheEnd
Michass90
IneTheEnd
Panowie,

Komuś tez tak skacze puls na novo? Jeden tabs 100 plus 20 i nie da się wytrzymać dosłownie


Skacze bo masz tam t3 i u niektórych po t3 w dawkach 25mcg i wzwyż serducho szaleje jakby byli w nadczynności gdzie sa zaburzenia rytmu serca . Rozłóż tanletke na pół i 1 bierz rano i 2 połówkę pozniej przejdzie przerabialem to :) ale na samym T3 . Jestem na novo 100+20 ( 2tab ) i nic mi sie nie dzieje

Dzięki.
No właśnie, muszę coś pokombinować. Albo pół tego i pół letroxu albo przejdę na sam letrox bo irytuje mnie ten puls okrutnie ( 80-90 jest dla mnie bardzo męczące jak na spoczynek ).



Jeżeli stosujesz t3 w celach dopingowych czyli pod zwiększenie tempa metabolizmu to dodawanie t4 jest bez sensu. Zbadaj ft3 i skoryguj dawkę ewentualnie. Podniesiony puls to normalka.


Odnieś się do tego co napisałeś względem hormonu wzrostu, że t4 jest zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Jak bierzesz gh to nie jest zbędne. Jak bierzesz w celu tylko i wyłącznie zwiększenia metabolizmu czyt. Na redukcji nie stosując gh to jest zbędne. Samo t3 sprawdzi się lepiej na redukcij bez gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
master7711
Siewca Wiatru
Dorabiam sobie obecnie przy bardzo ciężkiej pracy fizycznej. Dla pieniędzy. Budowlanka , stal , stropy , zbrojenia. Po 10-12h zap*****lania
Mam wypracowaną sylwetkę plażową ale zmieniło mi się zapotrzebowanie kcal i to drastycznie. Dodatkowo cisnę 5 x w tygodniu ciężkie treningi. Według wzoru Mifflina moje obecne zero to 4k kcal. Liczę już z tą najwyższą aktywnością. Lecz ja ciągle chodzę głodny i wk***iony. Najgorzej kiedy po 12h pracy i 2h treningu wracam do domu i mam do zjedzenia posiłek. Zamieniam się w hydrę o wielu głowach i mam nieograniczone możliwości. A mój mózg hormonalnie nie daje mi spokoju. Zaburzona leptyna / grelina. Jem wtedy to co zawsze po treningu tylko do syta. Boję się że pójdzie w tłuszcz więc przybijam Novo. Jak wjeżdża 200-250g ww i 100-140g białka robię się śpiący w ekspresowym tempie. I śpię jak dziecko a insulina działa w nocy. Tylko pytanie czy nie stracę wrażliwości i czy nie zacznie mnie podlewać. I nie wiem jak mam sobie ustawić tą kalorykę.


Nie tylko kaloryka jest tu ważna, ale ogólnie regeneracja. A z tego co piszesz to się po prostu zajeżdzasz.



to samo co master napisal, sam kiedys zap*****lalem na 2 roboty i jedna byla bardzo fizyczna, wchodzilem na chate i wciagalem wszystko jak smok, do tego 5-6x w tyg trening silowy.

jak masz taki okres, ze chcesz dorobic to ja bym jednak na rzecz tej roboty, obnizyl dni treningowe, forma i miesnie nie zajac, nie sp******i ot tak a jesli nawet, to zaraz odrobisz.
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Na co patrzycie przy podbijaniu dawki clenu? Bo niby zwiększa termogeneze i podnosi temp więc niby można by to sprawdzać termometrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
master7711
IneTheEnd
Michass90
IneTheEnd
Panowie,

Komuś tez tak skacze puls na novo? Jeden tabs 100 plus 20 i nie da się wytrzymać dosłownie


Skacze bo masz tam t3 i u niektórych po t3 w dawkach 25mcg i wzwyż serducho szaleje jakby byli w nadczynności gdzie sa zaburzenia rytmu serca . Rozłóż tanletke na pół i 1 bierz rano i 2 połówkę pozniej przejdzie przerabialem to :) ale na samym T3 . Jestem na novo 100+20 ( 2tab ) i nic mi sie nie dzieje

Dzięki.
No właśnie, muszę coś pokombinować. Albo pół tego i pół letroxu albo przejdę na sam letrox bo irytuje mnie ten puls okrutnie ( 80-90 jest dla mnie bardzo męczące jak na spoczynek ).



Jeżeli stosujesz t3 w celach dopingowych czyli pod zwiększenie tempa metabolizmu to dodawanie t4 jest bez sensu. Zbadaj ft3 i skoryguj dawkę ewentualnie. Podniesiony puls to normalka.


Dlatego napisałem ze jak serce wariuje to normalne przy t3 no podnosi tempo przemiany materii i serducho szybciej pompuje

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
master7711
Jak bierzesz gh to nie jest zbędne. Jak bierzesz w celu tylko i wyłącznie zwiększenia metabolizmu czyt. Na redukcji nie stosując gh to jest zbędne. Samo t3 sprawdzi się lepiej na redukcij bez gh.


Nie dodałem tego faktycznie. Jestem na GH
( wspaniały środek na moje problemy z kręgosłupem ) dlatego właśnie kombinuje z t4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
To całkiem inna para kaloszy:) Zbadałeś ft4 i ft3 na tej dawce novo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium