SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Odnośnie estrow Panowie a jak master e do mastera p ? bo do tej pory leciało u mnie 600 mastera e I chce uzyskać podobną dawkę mastera p, i.mysle czy dać tyle samo czy może tak jak dmq napisał że niby dać 25% mniej mastera p I powinno być podobnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Niby. No to wpisz sobie w Google wagę danego estru odejmij i policz sobie ile musisz dać. Trochę inwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
Czy ta metoda to jest ta co przekłamuje estro na trenie czy ta dobra? Bo dawką teścia i ja ta sama, a estro wystrzelilo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Na trenie nie bada się estro, zależy jaki lab bada, u mnie E2 pokazało 500 na normie 44 przy 600mg trenu e :D a estro na pewno było nisko bo teścia leciało tylko 300mg week I lecialo Ari w tle stała dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kroker
Na trenie nie bada się estro, zależy jaki lab bada, u mnie E2 pokazało 500 na normie 44 przy 600mg trenu e :D a estro na pewno było nisko bo teścia leciało tylko 300mg week I lecialo Ari w tle stała dawka


Nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Badanie Estradiolu na bombie. TL:DR*

Jak używasz czegokolwiek co zostało stworzone na bazie nandrolonów, albo jest nandrolonem:
- Deca, Tren, MENT, DMND, cokolwiek

NIGDY nie robisz badań estradiolu w laboratorium, w którym używa się analizatorów używających metody:

ECLIA - Test immunochemiczny elektrochemiluminescencji
lub
CMIA - Chemiluminescencyjny test immunologiczny mikrocząstek

Pierwsze to Roche, drugie to Abbott. W obu przypadkach nadal jest to badanie chemiluminescencyjne (światełkowe:P). To badanie zawsze zafałszuje wynik estradiolu i wynik będzie w "kosmosie".

Jedyną właściwą metodą jest RIA:
Test radioimmunologiczny, w którym wykorzystuje się znakowane radioaktywnie cząsteczki do stopniowego tworzenia kompleksów immunologicznych. RIA jest bardzo czułą techniką testu in vitro stosowaną do pomiaru stężeń substancji, zwykle do pomiaru stężeń antygenu (na przykład poziomów hormonów we krwi) za pomocą przeciwciał.

Żaden lekarz, laboratorium, analityk nie musi o tym wiedzieć, to nie jest jego zakres obowiązków, dlatego, że ktoś dźga tyłek regularnie trenem, ale jak już to robisz - to Ty musisz o tym wiedzieć ;)

*(Too Long: Didn't Read)


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-08-04 10:12:04
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A co to to DMND?
Czyli wg tego co o piszesz będąc na nandro nie badając estro metoda RIA wynik będzie przekłamany? Ciekawe. To ja już się nie badam w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Cos jak mdma ale inaczej No jak widać może mieć to wpływ. Poj**ane fest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Badalem u mnie wszystkich tych środkach co pisałeś oprócz mdma i wynik 3 cyfrowy wychodził tylko na trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jw

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Przekłamanie może wynosić 1procent albo 300 weź to pod uwagę. Cząsteczki nandrolonu odbijają światło jak estro i zakłamując wynik może być to o 5 oczek a w przypadku trenu nie wiem dokładnie dlaczego tak jest ale wyłapuje maszyna tego w ch** więcej, zgłębię temat z ciekawości sam nie wiedziałem o tym do dziś ze i nandro może przekłamac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium