SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7381765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bpc kosztuje grosze wiec nawet jak mam go dać więcej to wole to niż dziabac się dodatkowe 3x ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Stosował ktoś z was pepki na noc? Bo wrzuciłem ghrp2 na noc i obie nocki ciągle budzenie etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
Clenbuterol + hgh można łączyć?
Staż 7 lat siłownia przedzej inne sporty
Wzrost 190 cm
Waga 95 kg
Wiek 29 lat
W tamtym roku brałem testosteron i clenbuterol każdy solo
Teraz mam znów clenbuterol i zastanawiam się na hgh tylko nie wiem czy warto go łączyć czy poczekać aż skończę z clenbuterolem i wtedy zacząć hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Temat z ankieta ale już widać ze gh nie dla Ciebie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
dmq92,

dlaczego nawet kulturystyce pro nie są stosowane 17-alfa pochodne sterydów iniekcyjnych? Np. 17-alfa metyloandrolon czy 17-alfa metylomastetron. Chodzi o toksyczność? Taki sam/ całkowicie innych profil działa jak w przypadku estrów? I w drugą stronę. Dlaczego nie estryfikuje się orali np. meta czy winstrol...


Zmieniony przez - OldSpiceClassic w dniu 2021-03-24 14:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dam Ci przykład. Boldenone który normalnie aromatyzuje słabo po dołączeniu grupy 17alpha tworzy metanabol który jest środkiem o totalnie innym charakterze. Podejrzewam ze to o czym mówisz było robione i po prostu środki które wychodziły nie sprawdzają się w kulturystyce.

A co do masteronu metylowanego to masz sdrola na przykład inaczej mdrola który jest podwójnie metylowanym masteronem o jest k****sko mocny i toksyczny.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-24 15:12:25
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jutro startuje z cortexinem dziś już zapodałem ojcu który ma problemy po covid z pamięcią itp i siostrze która lubiła pobalowac jak ja dodatkowo próba samobójcza była i tam mocno łeb dostał od opioidow w dawce śmiertelnej. Zobaczymy efekt zdam relacje
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Jak tak wygląda sytuacja poczują na pewno. Jak ktoś wbija cortexin i nie czuje nic, znaczy że ma baniak w porządku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114093
Ja własnie 0 jakichkolwiek odczuć jeśli chodzi o to cudo,u micha na insta zachwalali jakby na inny poziom ich co najmniej wyniosło...ale jakieś pozytywy pewnie przyniosło.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2021-03-24 17:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
dmq92
Jutro startuje z cortexinem dziś już zapodałem ojcu który ma problemy po covid z pamięcią itp i siostrze która lubiła pobalowac jak ja dodatkowo próba samobójcza była i tam mocno łeb dostał od opioidow w dawce śmiertelnej. Zobaczymy efekt zdam relacje


Nie jestem soecem od cortexinu ale nootropami bawilem sie troche. Moje doswiadczenie jest takie ze lepiej mniejsze dawki ale dluzej. Mozg tak samo sie reguluje jak reszta ciala. Za bardzo podwyzszych jakis neuroprzekaznik to organizm skontruje innym itd. Powodzonka

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium