SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
parej
Ktoś z Was miał problemy ze snem po npp - chodzi o płytszy sen. Jakoś przeciwdziałacie płytszemu snu?>

Trudności w zaśnięciu plus tak jak piszesz płytki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Modlic, wow, czyli to npp... A jakoś przeciwdziałałeś temu? Jaka dawka? U mnie tylko 350 xD I uznajesz, że dobrze tolerujesz nandrolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Psycho Dad
Michalek83
Psycho Dad
TMG zwiększa ilość kwasu żołądkowego, dlatego nie każdy powinien stosować. Ja sobie odpuściłem, bo ciągle zgaga itd.


Ja nia właśnie zgagę wyleczyłem


Też "wyleczyłem" stosując IPP, ale nie widzę powodu, żeby jednym lekarstwem obniżać ilość kwasu solnego, a drugim suplem podbijać



Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-02-22 08:17:42


Ale ja odstawilem IPP problem zgagi powrocil zacząłem betainę i jest ok... W tej kolejności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-22 21:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Michalek83
Psycho Dad
Michalek83
Psycho Dad
TMG zwiększa ilość kwasu żołądkowego, dlatego nie każdy powinien stosować. Ja sobie odpuściłem, bo ciągle zgaga itd.


Ja nia właśnie zgagę wyleczyłem


Też "wyleczyłem" stosując IPP, ale nie widzę powodu, żeby jednym lekarstwem obniżać ilość kwasu solnego, a drugim suplem podbijać




Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-02-22 08:17:42


Ale ja odstawilem IPP problem zgagi powrocil zacząłem betainę i jest ok... W tej kolejności

Ile tej betainy brałeś, bo mam podobnie po odstawieniu ipp?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Przed 3 głównymi posiłkami 400 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
Michalek83
Przed 3 głównymi posiłkami 400 mg

Z jakiej firmy brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Vitamin Forrest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Jakie proporcje dawaliście primki do testa żeby estro nie ubilo ? 1:1 ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
pitbull61
Pany, wczoraj na kręglach zerwalem/naderwałem biceps, przemieścił sie do góry od stawu łokciowego.

Miał ktoś doświadczenie z takim tematem i mógłby coś podpowiedzieć/doradzić ?

Jutro robię USG, także będę wiedział jak to dokłądnie wygląda..


Skoro już się przemieścił to raczej pewne zerwanie całkowite. Jak najszybciej USG i zabieg, czas jest tu kluczowy, bo mięsień będzie dalej się ,, skracał '' i przesuwał ku górze, potem chirurg może mieć problem go naciągnąć na miejsce jak za mocno się skurczy.

Zobacz filmy wodyna na temat zerwania bicepsa, były 3 części jak dobrze pamiętam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium