SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7314414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ok już daje namiar na priv. Dzięki diablo. Sherpa na naukowych forach USA szukam bo w pl zapomnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
no ja tez tylko i wylacznie korzystam z google'a po angielksu i szukam w jego scholarze researchowym jak widac mi umknelo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Deload tez pomoże o wejście na zero kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
no to na pewno, ale aktualnie mi nie po drodze takie ruchy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
GymSherpa
jaka dawka, okres czasu i czestotliwosc podawania nolvy sprawdza sie do podbicia shbg? tak plus minus


a po co chcesz podbijać shgb?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Context: In men, the stimulation of GH and inhibition of LH secretion by testosterone requires aromatization to estradiol. Tamoxifen, a selective estrogen receptor modulator (SERM), possesses central estrogen antagonistic effect but peripheral hepatic agonist effect, lowering IGF-I. Thus, tamoxifen is likely to perturb the neuroendocrine regulation of GH and gonadal axes. Raloxifene, a SERM, is used for therapy of osteoporosis in both sexes. Its neuroendocrine effects in men are poorly understood.

Objective: The aim was to compare the impact of raloxifene and tamoxifen on GH-IGF-I and gonadal axes in healthy men.

Design: We conducted a randomized, open-label crossover study.

Patients and Intervention: Ten healthy men were randomized to 2-wk sequential treatment with tamoxifen (10 and 20 mg/d) and raloxifene (60 and 120 mg/d), with a 2-wk intervening washout period.

Main Outcome Measures: We measured the GH response to arginine and circulating levels of IGF-I, LH, FSH, testosterone, and SHBG.

Results: Tamoxifen, but not raloxifene, significantly reduced IGF-I levels by 25 ± 6% (P < 0.01) and increased SHBG levels by 20 ± 7% (P < 0.05) at the higher therapeutic dose.


Znalazłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
lodzianin1
GymSherpa
jaka dawka, okres czasu i czestotliwosc podawania nolvy sprawdza sie do podbicia shbg? tak plus minus


a po co chcesz podbijać shgb?


bo od pewnego czasu czuje sie jakbym mial e2 w kosmosie, a jest w normie razem z innymi hormonami, oprocz testa, wiadomo. shbg mam uj**ane do ziemi praktycznie i ono jest winowajca tego stanu rzeczy. dlatego chcialem szybko sobie podniesc, bo mam po prostu powoli dosc.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
a co bijesz aktualnie ? zaciekawiłes mnie bo raczej każdy chce obniżyc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
enan, masteron p i npp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
a master nie uwala przypadkiem shgb?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium