SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7388857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Można wszystko kwestia tego jak będziesz ogarniał sajdy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
acidm
Czy deke mozna lecieć parę lat?Cos jak taki długi podkladzik


Można ale możesz depresji się dorobić.
Latami leciałem dec jako bazę z testem i niby było ok .
Ale teraz bez dec dopiero zobaczyłem jak może wpływać na głowę i powodować stany depresyjne(zamulenie) nie w jakimś dużym stopniu ale jak juz połączy z innymi środkami to jest już czuć dobrze.
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21774 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
acidm
Czy deke mozna lecieć parę lat?Cos jak taki długi podkladzik


Można tylko jaki z tego efekt będzie. Koniec końców stanie się tylko jedno centymetrowym balastem do wtłoczenia w dupsko
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
krzykacz
acidm
Czy deke mozna lecieć parę lat?Cos jak taki długi podkladzik


Można tylko jaki z tego efekt będzie. Koniec końców stanie się tylko jedno centymetrowym balastem do wtłoczenia w dupsko


Czemu?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
snara
Thomas07
Panowie kto doswiadczony z metribolone? Mowie tu w sumie o super trenie 2000z ac Bo Chyba nic innego nie lata

A co cie interesuje?


Chcialem zweryfikowac rozmowe dzisiaj z koniem co bil 4 tygodnie metri i mi mowil ze na pierwszy raz tylko pod propka,
A ja lece cyp, bold, tren e, i na ostatnie 3 tygodnie masy Chcialem dac metri i zdjac tren e ale dalej bold cyp a wd niego tylko pod prop i dawke na dwa szoty podzielic rano i przed treningiem
Dobrze chlop mowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Thomas07
snara
Thomas07
Panowie kto doswiadczony z metribolone? Mowie tu w sumie o super trenie 2000z ac Bo Chyba nic innego nie lata

A co cie interesuje?


Chcialem zweryfikowac rozmowe dzisiaj z koniem co bil 4 tygodnie metri i mi mowil ze na pierwszy raz tylko pod propka,
A ja lece cyp, bold, tren e, i na ostatnie 3 tygodnie masy Chcialem dac metri i zdjac tren e ale dalej bold cyp a wd niego tylko pod prop i dawke na dwa szoty podzielic rano i przed treningiem
Dobrze chlop mowi?


Nie wiem o co mu chodzilo i co on bil ale u mnie 2 kolegów Po przygodzie z metri zakończyło kariera z koksowaniem.

Urwało berety

Ale do tego co bijesz bym nie brał i ogólnie w kulturystyce nie widzę tego środka


Zmieniony przez - snara w dniu 2020-06-18 21:55:49
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Metribolon dobry pod SW, końcówka, przed walką a nie pod BB.
Jak ktoś ma słabą psychikę lub podatny jest na agresje może nie wyrobić, ( mówię o oralnej wersji).



Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2020-06-18 22:05:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
snara
Thomas07
snara
Thomas07
Panowie kto doswiadczony z metribolone? Mowie tu w sumie o super trenie 2000z ac Bo Chyba nic innego nie lata

A co cie interesuje?


Chcialem zweryfikowac rozmowe dzisiaj z koniem co bil 4 tygodnie metri i mi mowil ze na pierwszy raz tylko pod propka,
A ja lece cyp, bold, tren e, i na ostatnie 3 tygodnie masy Chcialem dac metri i zdjac tren e ale dalej bold cyp a wd niego tylko pod prop i dawke na dwa szoty podzielic rano i przed treningiem
Dobrze chlop mowi?


Nie wiem o co mu chodzilo i co on bil ale u mnie 2 kolegów Po przygodzie z metri zakończyło kariera z koksowaniem.

Urwało berety

Ale do tego co bijesz bym nie brał i ogólnie w kulturystyce nie widzę tego środka
Zachwalal bardzo, bil super tren 2000 to szare opakowania z andro, czyli ogolnie metri bil, metylowany tren, mowil ze pompa na caly dzien i masa jak szalona w gore plus mega wyniki silowe... Ale mowil tez to co ty ze chlopaki odpadali jak muchy po tygodniu czy dwoch brania... Takze rozumiem to co mowisz o twoich chlopakach skonczyl kariere... Dobra nie ruszam tego chociaz kusilo mnie 0,5 cm ed tj 1000 mcg, ale juz raz po antku zolty bylem to moze to jednak daruje sobie... W p***... U


Zmieniony przez - snara w dniu 2020-06-18 21:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Jak radzicie sobie z dretwieniem na gh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zmniejszamy dawkę i czekamy aż organizm przywyknie lub po prostu czekamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium