SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Zapytam jeszcze tutaj o to bo w temacie o gh za duzo pewnie się nie dowiem juz.

Panowie, czy w praktyce/teorii jest różnica w dawkowaniu gh np.
- 7 dni w tygodniu po 5j
- a 7j 5x w tyg. tylko w dni treningowe?
Suma tygodniowa taka sama. Okres masowy o ile w ogóle to jakaś różnica.
Jeżeli któryś ze sposobów miałby być lepszy to dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W moim przypadku różnica żadna. Podobnie opcja DT 100% dawki DN 50% dawki.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
krzykacz
meirii
Słuchajcie koledzy
Kolega koksiarz idzie do ZK na 2 lata i ma takie pytanie.

Wali od lat teścia, czy jeśliby na 3-4 tyg po strzale poszedł do endo i wyszłoby test gleba to dostanie omke jako choroba i będzie mógł w zk "leczyć" się?


Bardzo wątpię..


Najpierw powinien isc do endo i dostac papiery ze leczy sie testem...dopiero potem ZK

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dokładnie
Da się to załatwić ale trzeba mieć jakąś historie leczenia z zewnątrz. To dużo ułatwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364468 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669202
Tylko ilosci będą jak już ktoś napisał lecznicze a nasi endo dalej właśnie tłuką omke 250 mg na 4 tyg co jest jedną wielką pomylka takie dawkowanie
Szybciej dobrze pogadać i ugrac dawke prolo 200 mg week chociaż tylko jak Harold napisał dobrze aby była jakaś historia do tego bo inaczej nici z tego będą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Kumpla w lutym to spotkało i niestety w normalny sposób (czytaj - lekarz) nie dało się nic załatwić.

Myślę, żę dawka 100 mg prolo ew już by też w takiej sytuacji wystarczyła, ale i tak myślę, że w naszym systemie penitencjarnym to jednak abstrakcja jeszcze.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
A kto się chciał bić?

Przegapiłem taką fajną i na pewno merytoryczną dyskusję cholerka.

Jakby co to udostępniam salkę, rękawice, kaski i można w miarę bezpiecznie rozwiązać pewne kwestie


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2022-12-14 11:29:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
skint73
Kumpla w lutym to spotkało i niestety w normalny sposób (czytaj - lekarz) nie dało się nic załatwić.

Myślę, żę dawka 100 mg prolo ew już by też w takiej sytuacji wystarczyła, ale i tak myślę, że w naszym systemie penitencjarnym to jednak abstrakcja jeszcze.


Na pewno dużo zależy od lekarza wewnątrz.
Ale mając ze sobą historie choroby i leczenia od endo z zewnątrz sprawa ma się zupełnie inaczej. Wiem to z autopsji.
Natomiast idąc tam bez żadnych papierów raczej nie do załatwienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Tez myślałem w dt dawać np jeszcze raz gh a w dn tylko rano ale w sumie jak się zastanowię to praktycznie codziennie mam dt to mi wyjmie conajwyzej 2dni w tyg


pozatym najpierw byłoby dobrze ogarnąć to drętwienie bo jestem na dobrej drodze do tego co miał Natan czyli pięść wyraźnie ciężej sie zaciska i z bólem a w nocy no to z 3-4 pobudki to standard i u mnie pomaga dopiero jak wstane i trzymam ręce w dół





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-14 12:06:26

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Od czego zależy to drętwienie bo szczerze nigdy nie miałem na hgh

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium