SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7297122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
weex
Dlaczego tren + master + keto to tragedia? Masz na myśli formę czy badania?

I dlaczego keto dla kobiet to strzał w kolano? Masz na myśli bikiniary czy typową matkę Polkę?


Po keto wyciagalem dziewczyny z rozjechanych hormonow

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2742
To fajnie, z tym że ani ja, ani kolega który je 100ww nie jest na keto xD ale to dobrze że mówimy o tym samym xD zredukować węglem można też do 200 czy 300 dziennie i indeks przypilnowac, chyba że na sfd albo HC i 800ww albo keto i smalec xD w sumie zero-jedynkowo łatwiej się patrzy na świat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Kolego uzupelnij wiek w profilu
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28652
Kurde to tam samo jak jeden lubi brunetki a inny blondynki. Nie ma co się sprzeczać, każdy ma swoje zdanie i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Odżywki podnoszące testa działają słyszałem różne opinie głównie negatyw podobno dzialają u osób po 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tu odwieczna walka z wiatrakami i ciemnogrodem trwa dalej widzę co do gw się tylko wypowiem to ostanie badania hdl ciagle 28-31 przez cała masę odstawiłem ge 2 tyg temu hdl spadł na 22 a ldl i calkowity bez zmian. Póki co obcinam lekko kalorie i za dwa tyg powtorze jeszcze orzed zmiana środków żeby to potwierdzić może kogoś to zainteresuje. Bo sam analizuje to działanie gw na sobie a ze mnie syfic zaczęło po nim mocniej niż zwykle to postanowiłem zrobić przerwę a jeżeli soenokaze ze wpływ na lipidogram znikomy to odtawic całkiem


Tak jeszcze dodam ze sam obecnie mam grubo ponad 100g tłuszczu w dnt gdzie jest 400ww i nie ma to wpływu na wyniki badań. Na początku masy w sporej ilości z produktów typu nutwhey czy gorzka czekolada trochę mięsa tłustszego. No u mnie praktycznie brak zmian jak bylo ch**owo tak jest ale w miarę stabilnie. A próbowałem low fatow jedzenia samych jednonienasyconych itp. U mnie to jakby roli nie grało xD


Obecnie leci sama oliwa od i tez raczej brak zmian tyle co hdl spadł myślenie tego gw i tyle.
Jeszcze spróbuje zamienić oliwę na lniany na test bo lniany mi kiedyś poprawiał wyniki fajnie ale naczytałem się ze może działać odwrotnie bo w teorii tak może być także przetestuje to po prostu




Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 10:23:53

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 10:25:49
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Czasem dlugo nie ma zmian/poprawy i nagle zaczyna isc na plus
Tak naprawde trzeba na sobie wszystko probowac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2742
dmq92
Tu odwieczna walka z wiatrakami i ciemnogrodem trwa dalej widzę co do gw się tylko wypowiem to ostanie badania hdl ciagle 28-31 przez cała masę odstawiłem ge 2 tyg temu hdl spadł na 22 a ldl i calkowity bez zmian. Póki co obcinam lekko kalorie i za dwa tyg powtorze jeszcze orzed zmiana środków żeby to potwierdzić może kogoś to zainteresuje. Bo sam analizuje to działanie gw na sobie a ze mnie syfic zaczęło po nim mocniej niż zwykle to postanowiłem zrobić przerwę a jeżeli soenokaze ze wpływ na lipidogram znikomy to odtawic całkiem


Tak jeszcze dodam ze sam obecnie mam grubo ponad 100g tłuszczu w dnt gdzie jest 400ww i nie ma to wpływu na wyniki badań. Na początku masy w sporej ilości z produktów typu nutwhey czy gorzka czekolada trochę mięsa tłustszego. No u mnie praktycznie brak zmian jak bylo ch**owo tak jest ale w miarę stabilnie. A próbowałem low fatow jedzenia samych jednonienasyconych itp. U mnie to jakby roli nie grało xD


Obecnie leci sama oliwa od i tez raczej brak zmian tyle co hdl spadł myślenie tego gw i tyle.
Jeszcze spróbuje zamienić oliwę na lniany na test bo lniany mi kiedyś poprawiał wyniki fajnie ale naczytałem się ze może działać odwrotnie bo w teorii tak może być także przetestuje to po prostu






Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 10:23:53

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 10:25:49


Jesteś tu na prawdę jedna z niewielu osób która nie ma wyj**anego ego i popiera czymś swoje gadki, A nie p******enie bo tak muwi guru co jes duży. Szacunek że wytrzymujesz i dzielisz się wiedzą. Pozdrawiam serdecznie,oby Bóg Ci wynagrodzil w lepszej umiejętności uśmiechu do zdjęć xD

PS jakie źródła główne wegli lecą? Badales może HOMA IR?

Zmieniony przez - Biedaki w dniu 2020-10-24 12:54:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tu na forum jest dużo ogarniętych osób ale większość nie wdaje się tu w dyskusje z wiadomego powodu. Każdy woli przeprowadzić normalna rozmowę na priv czy na insta czy mesengerze bo po co się dzielić wiedza z ludźmi którzy jej nie chcą, a poza tym większość z tych osób na tym po prostu zarabia gruby hajs. Biznes jak każdy inny. U mnie idzie ryz w 3-4 posiłków na 5. Czasem ziemniaki w jednym i po treningu płatki cornflakes i 200g owoców typu borowka amerykańska. W dni dnt leci sam ryz i czasem ziemniaki nie mam pojęcia czym jest homa ir, zaraz się doedukuje


Widzę ze to coś do obliczania wrażliwości. Dawno nie badałem isuliny naczczo, najlepiej by było krzywa zrobić w sumie ale sam cukier mam git na ten moment choć nie tak dawno jeszcze mialem dobrze poj**ane. Skontroluje to przy następnych badaniach


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 13:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Biedaki
dmq92
Tu odwieczna walka z wiatrakami i ciemnogrodem trwa dalej widzę co do gw się tylko wypowiem to ostanie badania hdl ciagle 28-31 przez cała masę odstawiłem ge 2 tyg temu hdl spadł na 22 a ldl i calkowity bez zmian. Póki co obcinam lekko kalorie i za dwa tyg powtorze jeszcze orzed zmiana środków żeby to potwierdzić może kogoś to zainteresuje. Bo sam analizuje to działanie gw na sobie a ze mnie syfic zaczęło po nim mocniej niż zwykle to postanowiłem zrobić przerwę a jeżeli soenokaze ze wpływ na lipidogram znikomy to odtawic całkiem


Tak jeszcze dodam ze sam obecnie mam grubo ponad 100g tłuszczu w dnt gdzie jest 400ww i nie ma to wpływu na wyniki badań. Na początku masy w sporej ilości z produktów typu nutwhey czy gorzka czekolada trochę mięsa tłustszego. No u mnie praktycznie brak zmian jak bylo ch**owo tak jest ale w miarę stabilnie. A próbowałem low fatow jedzenia samych jednonienasyconych itp. U mnie to jakby roli nie grało xD


Obecnie leci sama oliwa od i tez raczej brak zmian tyle co hdl spadł myślenie tego gw i tyle.
Jeszcze spróbuje zamienić oliwę na lniany na test bo lniany mi kiedyś poprawiał wyniki fajnie ale naczytałem się ze może działać odwrotnie bo w teorii tak może być także przetestuje to po prostu







Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 10:23:53

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-24 10:25:49


Jesteś tu na prawdę jedna z niewielu osób która nie ma wyj**anego ego i popiera czymś swoje gadki, A nie p******enie bo tak muwi guru co jes duży. Szacunek że wytrzymujesz i dzielisz się wiedzą. Pozdrawiam serdecznie,oby Bóg Ci wynagrodzil w lepszej umiejętności uśmiechu do zdjęć xD

PS jakie źródła główne wegli lecą? Badales może HOMA IR?

Zmieniony przez - Biedaki w dniu 2020-10-24 12:54:32


Na przestrzeni lat gdzie byłem na bombie stosowałem HC z 15% T i do 25%T
Insulina na czczo 1-3 z hakiem
Glukoza na czczo 70-80 z hakiem
W życiu nie doprowadziłem się jedzeniem 800g węgli czy 100g T, do stanu gdzie miałbym te wyniki rozjechane, jedynie kiedy mam podbitą glukozę to na DNP jak za dużo wrzucę, ale to normalne na DNP.
Z węgli leciało wszystko, głównie złożone, ale bywały okresy kiedy i jadłem z 1kg owoców czy przetworów dziennie. Obecnie jem głównie złożone, ale po treningu lecą i płatki i owoce, a między posiłkami czy do wpadają owoce, jak leży gdzieś cukierek tez go zjem jak mam ochotę i dla przykładu na 1UI insy potrzebuję ponad 25g ww.

I tak takim guru dla mnie jest Sowiński. Pokazuje wiedzą, dystansem, obiektywizmem i przede wszystkim wynikami u swoich klientów, że dieta HC jest znacznie zdrowsza i lepsza dla większości populacji. Dzięki stosowaniu jego zaleceń nigdy nie spieprzyłem sobie zdrowia czy formy tak jak kiedy słuchałem d****i od diet LC i tłuszczowych. Dowodem wyższości diety HC jest porównanie społeczeństw europejskich do Japończyków. U nas się je 33/33/33 ewentualnie nieco mniej białka, Japończycy jedzą bardzo mało tłuszczów, średnią ilość chudego białka i mnóstwo węglowodanów. Oczywiście mowa o diecie izokalorycznej, a nie przejadaniu się.

weex
Wojmir, mi lipidy zj**ał tren a nie dieta, wierz mi ze na różnych odmianach diety tłuszczowej czy to low carb, keto, ckd, tkd itd jestem bardzo długo i leci u mnie z 40 jaj tygodniowo, kilogramy tłustego mięsa, tłustych ryb, śmietany serów, smalcu itd, uzupełniane orzechami i oliwą i cholesterol mam zawsze w normie. Na tej samej diecie HDL miałem w normie tylko długi okres brania trena mi to zj**al. Zrobię badania za miesiąc i zobaczymy czy poszło w górę bo miesiąc to miko wszystko krótko a metaboliy trena które np fałszują wyniki estradiolu krążą nawet do kilku tygodni.
Dlaczego tez wybrałem ta dietę? Aspekty zawodowe, prowadzę własna działalność i raczej mam pracę umysłowa, a na tej diecie jestem mega bardziej wydajny niż na węglach, nie mam wachania energii, nie muszę jeść co 3 godziny ani nosić pudełek z żarciem do pracy. Dieta tłuszczowa to nie tylko aspekty związane z siłownia ale tez wszystko inne.


Nie rozumiesz jednej rzeczy. Ja póki nie byłem na bombie musiałbym żreć srogi syf dzień w dzień, żeby sobie lipidy spieprzyć. Na bombie która i tak psuje Ci lipidy dodawanie do diety składników, które wpływają negatywnie na lipidy, to czego oczekujesz? Będzie najwyżej gorzej na lc ze 100g nasyconych z cholesterolem i to do tego pewnie w większości utlenionym :D DLatego jak jesteś na bombie musisz jeść czyściej, żeby rekompensować negatywny wpływ środków na zdrowie.

A to co piszesz to popularny problem polegający na tym, że nabawiłeś się większych/mniejszych zaburzeń gospodarki insulinowow glukozowej i nie potrafiąc tego naprawić żresz tłuszcze, bo one świetnie maskują problem, a często go pogłębiają, przestawienie organizmu na zwiększone utlenianie WKT to nic innego jak wprowadzanie IO na własne życzenie. Koło się zamyka. Ergo nie umiesz jeść węgli i zwalasz na nie winę.

Biedaki
Wojmir28
Biedaki
Akurat redukcja ww to jeden z pierwszych kroków do poprawy lipidów, ale widzę że jeszcze nie wszędzie o tym wiedzą


Widać to po wynikach większości osób na keto i lc. Pogadaj z Sowińskim czy Parolem na ten temat.
Szczególnie redukcja ww na rzecz smalcu, śmietany, masła i boczku powinno poprawić każdemu lipidy.
Napisałem większości, bo akurat poza koksem mi nic nie psuje lipidów, bywałem na keto, lc, jadłem dużo ww i po 10jaj ed i póki nie wszedłem na bombę zawsze na badaniach miałem perfekt wyniki. Ale ja jestem wyjątkiem, wielu osobom lipidy pieprzy już wrzucenie 1 jaja ed. No ale kumam moda na dżem ze świni znów powróciła, nazbierało się szamanów i trzeba ten czas przeczekać, tak jak kiedyś boom na tłuszcze wśród kulturystów, jakies ładowania tłuszczami i inne gówna, pamiętam jak po kilku miesiącach falami się z tego wycofywali w tym ja cięższy o 15kg czystego smalcu


Redukcja węglowodanów = keto i smalec. Kto jak kto, ale nie sądziłem że i Tobie przebywanie tu zaszkodzi i influensersko będziesz wstawiala chwytliwe słówka, jak szamani dżem ze swini redukcja, może nie wiesz, to nie wyzerowanie, a zmniejszenie, które w przypadku nieogarnietych cukrów, nadmiaru nasyconych, ktore też pieprza wrażliwość itd jest świetnym pierwszym krokiem. Nie każdy tu żyje jak psychol i nie pije, dba ciągle o cukier, nie wiem pewnie są tacy co nie ruchaja kobiet, bo ktorystam guru tak napisał, więc nie problem wejść w IO, która ten lipidogram zajezdza tak samo jak talenty jeszcze każą wjechać z buta na HC przy IO i trzymać kciuki, że się unormuje, bo tak jedzon kulturyści xDDD


Super wysryw. Ja o keto i lc, a Ty o keto, bo pasowało do wysrywu, bez komentarza, naucz się czytac i odnosić do całości, a nie wybierać tylko to co pasuje do ubliżania adwersarzowi.

weex
Creme
Ja bez węgli wytrzymywałem do 2 tygodni uczucie zimna brak siły dominowały

Przy każdej próbie ja się świetnie czuje jak tłuszczu mam minimum w diecie tyle co z makreli oliwy i oleju lnianego


Bo się nawet nie zdążyłeś zaadaptować do nowego paliwa. 2 tygodnie to nic jeżeli całe życie było się na węglozie. Po miesiącu na tłuszczach wchodzi taki keto flow ze nawet ćpać nie trzeba po adaptacji możesz zwiększyć węgle do 100g czy tam jak robisz masę nawet do 150g dalej mając pozytywne efekty tej diety. Ja tak jak wspomniałem stosuje dietę nisko ww z tego względu ze jestem zaj**iscie wydajny umysłowo na tej diecie co przekłada się na profity w życiu zawodowym i większe zarobki. Ponadto lubię jeść to co się je na tej diecie, w porównaniu do węglozy z minimalnymi tłuszczami jest dużo bardziej smaczna niż wdupianie ciagle ryżu i makaronu. Każdy ma swój złoty środek który powinien dopasować pod siebie metoda prób i błędów.


Adaptacja do diety keto trwa zawsze n+1, gdzie n to jest długość trwania badania lub długość przebywania danej jednostki na keto.
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium