SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7300442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
Zapewne pon-śr-pt to od piątku do poniedziałku masz te 3 dni. Ale nie 5 czy nie daj Boże 7.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 640 Napisanych postów 1060 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39563
OldSpiceClassic
To już biłbym analogicznie 150mg e3d. Zobacz jak drastycznie spada poziom długich estrów 3 dnia. Jeśli chcesz podejść do tego z minimalnym profesjonalizmem to 100 mg e2d lub 150 e3d to najlepsze według mnie rozwiązanie. Nie mogę załapać sensu bicia cypio/enana rzadziej niż e3d. Tak samo jak propa e2d.


Mam miksa aptecznego, którego sam wykupywalem z apteki więc mam pewność że tam 4estry siedzą, a nie widzę sensu bić więcej niż 350tygodniowo dlatego planuje strzał co 5dzien. U mnie głownie SW, ketle, drążki, ciężary typowo 1raz w tygodniu podstawowe ćwiczenia.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Mnie się zdarzyło kilka razy zrobić 5-7 dni przerwy między strzałami testa e to czułem się jakbym miał 40 stopni gorączki, brak chęci do czegokolwiek i ogólnie chodziłem po mieszkaniu patrząc na buty, choć możliwe, że w jakimś stopniu u mnie na to wpłynęła psycha bo też potrafię sobie coś dobrze uj**ać.

edit. suste czy tam omkę - ogólnie mix biłbym max co 3 dzień, przed dwa miesiące sprawdzałem na sobie suste i te 3 dni to była najdłuższa przerwa bez sajdów


Zmieniony przez - skejcik w dniu 2021-04-04 21:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
LevelPl
OldSpiceClassic
To już biłbym analogicznie 150mg e3d. Zobacz jak drastycznie spada poziom długich estrów 3 dnia. Jeśli chcesz podejść do tego z minimalnym profesjonalizmem to 100 mg e2d lub 150 e3d to najlepsze według mnie rozwiązanie. Nie mogę załapać sensu bicia cypio/enana rzadziej niż e3d. Tak samo jak propa e2d.


Mam miksa aptecznego, którego sam wykupywalem z apteki więc mam pewność że tam 4estry siedzą, a nie widzę sensu bić więcej niż 350tygodniowo dlatego planuje strzał co 5dzien. U mnie głownie SW, ketle, drążki, ciężary typowo 1raz w tygodniu podstawowe ćwiczenia.


Napisałem analogicznie . Jak 250mg miksa walisz e5d to wychodzi 150 mg e3d. Ale jak masz aptecznego to i zapewne w szklanych fiolkach co moim zdaniem będzie utrudniać dzielenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 640 Napisanych postów 1060 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39563
OldSpiceClassic
LevelPl
OldSpiceClassic
To już biłbym analogicznie 150mg e3d. Zobacz jak drastycznie spada poziom długich estrów 3 dnia. Jeśli chcesz podejść do tego z minimalnym profesjonalizmem to 100 mg e2d lub 150 e3d to najlepsze według mnie rozwiązanie. Nie mogę załapać sensu bicia cypio/enana rzadziej niż e3d. Tak samo jak propa e2d.


Mam miksa aptecznego, którego sam wykupywalem z apteki więc mam pewność że tam 4estry siedzą, a nie widzę sensu bić więcej niż 350tygodniowo dlatego planuje strzał co 5dzien. U mnie głownie SW, ketle, drążki, ciężary typowo 1raz w tygodniu podstawowe ćwiczenia.


Napisałem analogicznie . Jak 250mg miksa walisz e5d to wychodzi 150 mg e3d. Ale jak masz aptecznego to i zapewne w szklanych fiolkach co moim zdaniem będzie utrudniać dzielenie.

Nic dzielić nie będę, fiolka na strzał i tyle. Kupę czasu nie biłem nic więc i tak poczuje różnice. Praca fizyczna, rodzina, trening docelowo 5/6dni, nie licząc biegania naczczo, bez soku nie dam rady, sry.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
skejcik
Mnie się zdarzyło kilka razy zrobić 5-7 dni przerwy między strzałami testa e to czułem się jakbym miał 40 stopni gorączki, brak chęci do czegokolwiek i ogólnie chodziłem po mieszkaniu patrząc na buty, choć możliwe, że w jakimś stopniu u mnie na to wpłynęła psycha bo też potrafię sobie coś dobrze uj**ać.

edit. suste czy tam omkę - ogólnie mix biłbym max co 3 dzień, przed dwa miesiące sprawdzałem na sobie suste i te 3 dni to była najdłuższa przerwa bez sajdów



Zmieniony przez - skejcik w dniu 2021-04-04 21:30:40


To ja już 2 tygodnie nie bije totalnie nic, a leciał bold master i test C i czuje się dobrze
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 640 Napisanych postów 1060 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39563
skejcik

edit. suste czy tam omkę - ogólnie mix biłbym max co 3 dzień, przed dwa miesiące sprawdzałem na sobie suste i te 3 dni to była najdłuższa przerwa bez sajdów



Zmieniony przez - skejcik w dniu 2021-04-04 21:30:40

Przerabiałem omke e7d, e5d i e3d, za każdym razem było elegancko, ale u mnie z głową wszystko ok, bez urazy :)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Cayek
Mnie się zdarzyło kilka razy zrobić 5-7 dni przerwy między strzałami testa e to czułem się jakbym miał 40 stopni gorączki, brak chęci do czegokolwiek i ogólnie chodziłem po mieszkaniu patrząc na buty, choć możliwe, że w jakimś stopniu u mnie na to wpłynęła psycha bo też potrafię sobie coś dobrze uj**ać.

edit. suste czy tam omkę - ogólnie mix biłbym max co 3 dzień, przed dwa miesiące sprawdzałem na sobie suste i te 3 dni to była najdłuższa przerwa bez sajdów


To ja już 2 tygodnie nie bije totalnie nic, a leciał bold master i test C i czuje się dobrze



Bardzo możliwe bo moja siła podświadomości jest przekozacka

Ja się nie obrażę bo ja dobrze wiem, że równo pod sufitem to nie mam



Zmieniony przez - skejcik w dniu 2021-04-04 21:56:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Kiedyś wszyscy bili długie estry co 7 co 5 dni i było ok. A teraz to jest źle....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24312 Napisanych postów 68020 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537588
Poziom idzie w górę, patrząc na to co się dzieje trzeba by wbijać ed
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium