SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7381459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo szkopy wiedza ze Polacy z natury już maja poziom teścia przekroczony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
W dyskusji o gh padlo info o paleniu fatu, znaczy ciekawa informacja od Arkusa a wiem ze sa osoby tutaj oczytane i ktore nie rzucaja informacjami bez wczesniejszej weryfikacji dlatego ciekawi mnie czy np hgh fragment ma prawo dzialac na fat? Czy w ogole ma prawo dzialac jesli to czesc lancucha amino gh, bo podobno nieplene lancuchy sa bezuzyteczne? Ktos ma jakies doswiadczenia lub informacje? Czy raczej zbedna zabawka ktora nic nie da. Myslalem o tym w polaczeniu z hgh..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470209
Mich laduje podopiecznym fragment wlasnie twierdzac ze jest on odpowiedzialny za palenie fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
lasican1
arek.z90
W tej norwegii stalin rzadzi? Co za kraj.... Jak kupisz za duzo papieru toaletowego to zakaz wjazdu do miejskich toalet?? Sorki za spam, ale az mnie skreca, ze taki wytwor funkcjonuje w XXI wieku...

Skandynawskie kraje
Nic dziwnego i nowego


Norwegia? Piękny kraj
Brata mojego psy zwinęły po wyjściu z marketu bo myśleli że kradł - taką opinię mają tam Polacy (czasami zasłużoną niestety).
Na chacie kipisz mu zrobili i nową pościel zapakowaną zajumali bo nie miał rachunku
Przesłuchanie na komisariacie itd.
Tam Polacy boją się umawiać z Norweżkami bo klepniesz w tyłek i mogą Cię o molestowanie oskarżyć - mało kto za rękę tam chodzi taki reżim politpoprawny.
Ale płacą dobrze - idzie wytrzymać

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Leciałem fragment 5 miesięcy i dla mnie lipa, nie spełnił wogóle moich oczekiwań.
Zmarnowane pieniądze, drugiego podejścia już robił nie będę.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ona leciała fragment ale ciężko określić ile jej dał poza tym szedł mocny termogenik i joszka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
limafne
Domowy sprzęt pokazuje że dobrze , cukier dobrze


Moze tylko incydent taki ,wczesniej nic takiego nie mialo miejsca szczegolnie przy zmianie srodkow ?

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Właśnie nigdy , może serce mam słabe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Albo odczekaj pare dni, albo przebadaj pompe dokładniej. Meteopata może jesteś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Obserwujecie u siebie swoja potliwosc na treningu? Chodzi mi konretnie, co oznacza i jak interpretowac, gdy np robie siady, porobie 8-10 serii razem z rozrzewka, leci ze mnie opor, przechodze do martwych i totalnie przestaje sie pocic. Pytanie wydaje nawet mi sie dziwne, ale przypominajac sobie rozmowy z roznymi osobami ogarnietymi sylwetkowo, juz 2 razy slyszalem, ze obserwuja swoja potliwosc i gdy przestaja sie pocic (nie mowie o zmiane intensywnosci bo nie ma co porownywac siady do robienia bica to wiadomo) czuja ze "wykorzystali wiekszosc zasobow" czy tego typu teorie i niedlugo potem koncza trening. Jaki jest fizjologiczna odpowiedz zwiazana wlasnie z naglym spadkiem utraty wody przez skore?


Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2019-03-26 23:31:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium