SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
Dobry dzień, powiedzieć gdzie mogę przelać środki żeby bez przypału np jeździć z nimi po Niemacach? pracuje jako kierowca i trochę strach z flakonem jechać bo bardzo sie prują i sypia srogie kary za posiadanie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Nic nie dygaj, trzymaj normalnie, nic nie przelewaj...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Przy stosowaniu trena jak bardzo wybija prolkę? Myślałem żeby od razu dodać cabaser z 1/4 tabsa czyli 0,125mg co 10 dni i np po 25 dniach zrobić badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
Sprawa indywidualna u części osób w tym u mnie jak mam przypilnowane E2 to PRL bardzo słabo u mnie rośnie na cyklu 200 deki 200 trena co 2 dni dawałem caba 0.5 mg co 3-4 tyg i PRL miałem w dolnych widełkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Arkus P
Mam hexe w domu ale ze starego BM uj wie czy się tego tykać, czy faktycznie jest tam hexa


Brałem dwa razy ta hexe i wydaje mi się ze jest co ma być
Teraz czeka panaxa w kolejce chociaż bie wiem czy nadal ja produkują bo na liście już nie widzę coś

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
elemakus93
Dobry dzień, powiedzieć gdzie mogę przelać środki żeby bez przypału np jeździć z nimi po Niemacach? pracuje jako kierowca i trochę strach z flakonem jechać bo bardzo sie prują i sypia srogie kary za posiadanie :/


Zawsze jak takie pomysły widzę, przypomina się sytuacja ziomka z bursy.
Wygotował słoik po majonezie, przelał wszystkie co miał dd norma + omka shake it naciągał ze słoika do szafki i bił tak cały cykl
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Arkus P
Mam hexe w domu ale ze starego BM uj wie czy się tego tykać, czy faktycznie jest tam hexa


Biłem ta hexe 2/3x git.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
metadon
Co do alko niestety pije od 20 lat ale co do cholesterolu się nie zgodzę. Jak pije to mam taki, że lekarz mówił, że pozazdrościć hdl ok 90 choć rekordowo chyba 120 był. Raz miałem przerwę 3 miesiące i spadł hdl o ponad 30 oczek. Tylko że ja piję nie do zgonu, codziennie setka i 3 piwa. Na wolnym to nie wiem bo pije setki ale jakby zliczyć to pewnie z 0,7 i 7-9 piw z tym że ja nie pije słabszych niż 9%


U mnie jeździ % po lipidach. Ale tylko całk/3 - ldl/hdl nie tyka za bardzo.
Z kolei u braciaka nie..
Zalezy od człowieka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
krzykacz
elemakus93
Dobry dzień, powiedzieć gdzie mogę przelać środki żeby bez przypału np jeździć z nimi po Niemacach? pracuje jako kierowca i trochę strach z flakonem jechać bo bardzo sie prują i sypia srogie kary za posiadanie :/


Zawsze jak takie pomysły widzę, przypomina się sytuacja ziomka z bursy.
Wygotował słoik po majonezie, przelał wszystkie co miał dd norma + omka shake it naciągał ze słoika do szafki i bił tak cały cykl


Myślę ze " Bursa " to stan umysłu też znam smieszne sytuacje " znajomych czy ziomków " z Bursy

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Na rtg płuc wyszło zacienienie i będę dalej badał
Lekarz mówi ze może to byc zwapnienie ale nawet i gruźlica
Ktoś przechodził gruzlce ? Bo widzę leczenie w szpitalu pare tyg zamknięty od ludzi

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium