SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7269180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21768 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
meirii
krzykacz
Dlatego napisałem lab/usg komplet. Dużo orali/używki 2x rok, w miare zdrowo 1x rok styka robić.


Nie do końca jest tak jak mówisz
Na usg pokaże co najwyżej jakiej jest wielkości, guzy, echogeniczność, kształt i co najwyżej czy jest otłuszczona

Elastografia pokaże czy jest zwkloniala,
Wloknienie zachodzi długo (leki dieta alko, nowotwory, WZW itp) i przy wynikach w normie (w danym momencie badania krwi ) może być nawet zwkloniala w skali powyżej 4... Co oznacza pierwsze stadium marskosci.
Głównie tak CICHYM zabójcą jest WZW
0 to brak włoknienia aż do stopnia 4.
Od 4 zaczyna się marskość która też ma swoje stopnie.




Zmieniony przez - meirii w dniu 2020-11-04 17:24:02



No ok ok ...robisz to polecasz, nie twierdze że to nie potrzebne dlatego nawet podcyfruje Twoją bajere i będzie cacy
Chłopy poza bad diag/usg jak są fundusze/czas i chęci róbcie Elastografie
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
meirii
Dajecie Mastera na masie? Ubija wam e2? Jak na tym z igf1?
Ja lecę go od 6 tyg jakoś razem z propem
80mg propa i 80 mast co 36h
Zacząłem odczuwać że stawy mi czasem trzeszczą i zamulony bardziej jestem, mam jakby mniejsze fantazje też. Wziąć tylko zerżnąć i nic więcej.. .
Nie mam kiedy zrobić badań ale postaram się w przyszłym tygodniu podjechać.
Wiem że każdy reaguje inaczej ale niski estradiol chyba daje takie objawy?


jak lece mastera, to na oko obnizam ai o 30%
jak biiore prime i 700 testa to nie leci prawie zadne ai
pochodne dht cos tam obniza to estro
u Ciebie bedzie 100% estro, juz cos ostatnio marudziles z tydzien temu ze cie muli co Ci bimber polecalem, a wystarczy mniej ai
ja to jak mam estro za niskie to dokladnie objawy jak ty

mam tez doskonały sposob na sprawdzenie u siebie poziomu e2. Otóż ma byc po kilka syfow na barkach, i z 2-3 na plecach, nie wiecej , nie mniej- wtedy poziom jest idealny


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-11-04 19:26:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39191
Czy wy też macie problemy ostatnio ze sklepem SFD? :/ Już trzecie zamówienie z rzędu to samo... zamówiłem w poniedziałek rano(!). Nie wysłali do mnie w poniedziałek cały dzień, nie wysłali we wtorek, nie wysłali dziś :/ A w historii zamówienie wisi jako "zrealizowane". To żart jakiś....

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21768 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Są tel, jest dział bezpośredni obsługa sklepu zgłoś tam od ręki pewnie się wyjaśni.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94062 Napisanych postów 363894 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667471
F1.08
Czy wy też macie problemy ostatnio ze sklepem SFD? :/ Już trzecie zamówienie z rzędu to samo... zamówiłem w poniedziałek rano(!). Nie wysłali do mnie w poniedziałek cały dzień, nie wysłali we wtorek, nie wysłali dziś :/ A w historii zamówienie wisi jako "zrealizowane". To żart jakiś....


Tutaj napisz skarge niech sie ustosunkuja

https://sklep.sfd.pl_SFD-f138.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Master nie zbija E2, ma powinowactwo do receptorów E2, więc może obniżać ich aktywność, ale na poziomie receptorowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
Wojmir za kazdym razem jak cos napiszesz to ja ucze sie czegos nowego. To w moim przypadku, prima obniza aktywnosc receptorowa e2 bardziej niz masteron


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-11-04 20:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Chodzi o to, że biorąc mastera możemy się spodziewać tego że poziom estrogenu będzie taki sam jak bez, ale odczucia na danym poziomie będą wskazywać na niższa jego wartość, choć z drugiej strony master może obniżać progesteron, a to ciągnie za sobą zwiększenie ilości i czułości receptorow estro, wypieranie z receptora estro wywala go do wolnej postaci. Prima oprócz podobnego działania co master może działać jako inhibitor aromatazy. Ale czy wyłapiesz to w jaki sposób dany środek akurat u Ciebie działa to szczerze wątpię. Na jakieś podstawie tak twierdzisz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja sprawdzę e2 w przyszłym tyg.
Na samym teściu tak nie miałem, nawet e2 miałem za wysokie więc czasem lecialo trochę letro
Ale teraz na Masterze czuje jakby spadło. Coś na pewno się zmieniło. Porobię badania i się zobaczy.

Nie leci żadne AI a wiem mniej więcej ile mam e2 przy takiej dawce testa. Zobaczymy teraz, zawsze mi mówiono że Master obniża e2. Przekonam się na sobie jak to wygląda na papierze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94062 Napisanych postów 363894 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667471
Master nie zbija e2 ale u malej czesci moze nie byc potrzeby uzywania ia ( zalezy tez ile testa i innych rzeczy bedzie szlo) i jak zawsze sprawa indywidualna

A na primce cos ok 550-600 do tego 750 testa i 300 bolda e2 w widelkach mialem bez ia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium