SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7293839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1926
dmq92
malykox12
marianzulek
malykox12
Koledzy jestem aktualnie w 45dniu sermów(clom+tamox+provi 25mg) i od jakiś 10dni libido jest zerowe kompletnie i problemy z postawieniem i jakaś nadwrażliwość, że 3ruchy wór suchy Możliwe, że podbiło prolke lub estro? Po 31dniach estro było na tym samym poziomie(51 przy widełkach 11-44) co po skończeniu hcg, przed sermami. Planuje jeszcze 3tygodnie i wtedy badania, bo po miesiącu było słabo. Coś poradzicie? jest sens wrzucić jakieś ziółka typu tongat, safed musli, maca itd?


Rozumiem ze libido padlo po odstawieniu hcg?

Kaczo najlepiej sproboj co Ci podpasuje bardziej, jednego dnia lyknij pw a innego w dawkach dzielonych. Raczej na przebieg cyklu nie bedzie mialo negatywnego wplywu.





Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-04-23 20:03:52


Przez pierwszy miesiąc było całkiem okej, a od jakiś 10 dni padło całkiem i pojawiły się problemy. I nie wiem czy to wina samego cloma, bo to w sumie już 7 tydzień leci, czy szukać przyczyny gdzie indziej



Idz na badania chlopie. Z fusow Ci nie wywrozymy. I co ktos Ci powoe o bedziesz w ciemno zbijal?


Chciałem po prostu spytać czy to możliwe, żeby sermy wybiły prolke lub estro, tym bardziej że po miesiącu były nieruszone - ale rozumiem, że możliwe, więc polece na badania w takim razie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
kaczo
Bo kto w tych czasach z bomby schodzi :-%


Big Majk
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
kaczo
Bo kto w tych czasach z bomby schodzi :-%


Big Majk


No i zobacz jak teraz wygląda. Pewnie szybko wroci do wcześniejszej formy, ale ja to bym się chyba psychicznie załamał na jego miejscu porównując swoją sylwetkę sprzed przerwy oraz aktualną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15398 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388164
kiedys pewnie dorosniesz do tego, aby sie psychicznie nie zalamac, bo wyglad na saa, to nie jest wyglad, ktory mozna osiagnac naturalnie i cialo i tak bedzie dazyc, zeby wygladac jak mu najlepiej zreszta ja juz przez to przechodzilem, wbijesz pomachasz 3-5tygodni i juz bedzie 3/4 tego co bylo przed zejsciem a bigmajk chyba zeszdl, bo jakas operacje ma?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No miał chyba operacje na przepuklinę. Też miałem kilka lat temu operację, reka unieruchomiona na ponad 1.5 miesiąca, później rehabilitacja itp. fakt łapa sflaczala, sylwetka trochę się zmieniła. Jednak nie było aż tak diametralnej różnicy. Zresztą nie będę się do niego porównywał bo gościu kupe mięcha miał na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Sory chlopaki ale nie znalem sytuacji, jakos sie wstrzelilem. Raczej mi chodzilo o to co mowil w swoich fimikach, ze robi odblok i off co roku Chyba nawet Rozmowy w toku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Majkowi się hajs zgadza to ma w dupie czy wygląda czy nie najwidoczniej...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
tylko co jedno ma do drugiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39210
Big Majk nie tylko jest na OFFie ale też od dwóch miesięcy nie ćwiczył zupełnie.
Ja pamiętam jego filmiki z zeszłego roku gdy był OFF ale ćwiczył i wcale nie wyglądał tragicznie. Owszem, jakość była gorsza niż ON ale bez porównanie do tego co jest teraz i całkiem OK.



Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2019-04-24 16:42:42

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
wincol
tylko co jedno ma do drugiego ?



Zastosowanie pieniadza jest tak uniwersalne ze do wszystkiego mozna dopasowac
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium