SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7300837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Tzn aktualnie jestem tylko na długim testosteronie. Nie lecą żadne spalacze.

Wiadomo że jak będą lecieć jakieś hardkorowy spalacze to nie musisz aż takiej wagi przykładać, aczkolwiek pewnie i wtedy można zmaksymalizować efekt.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-04-08 22:23:32

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24315 Napisanych postów 68022 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537597
Masa zaczyna sie w kuchni i redukcja tak samo.
Srodki wspomagaja.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dokładnie.
Dostałem taką wskazówkę że dobrym pomysłem może być zamiana tych węgli co miałem przed treningiem na tłuszcze np z oleju kokosowego. Da fajnie energię na trening, nie wyrzuci insuliny, a mała ilość też nie powinna być obciazeniem dla zoladka.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Przeciez na pewno jest tu pare osob stosujacych podawanie slinu przed cardio dla zbicia cukru Fakt, ze sam slin na kartce dziala stopujaco na lipolize, ale tez jest zupelnie inna bania, jak jest podniesiona insa cukrem, ktory jest na krwioobiegu, a co innego slin bez cukru. Poza tym... Tren zatrzymuje glukoneogeneze wiec...


Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2019-04-08 23:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94373 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668706
asmo1992
Przeciez na pewno jest tu pare osob stosujacych podawanie slinu przed cardio dla zbicia cukru Fakt, ze sam slin na kartce dziala stopujaco na lipolize, ale tez jest zupelnie inna bania, jak jest podniesiona insa cukrem, ktory jest na krwioobiegu, a co innego slin bez cukru. Poza tym... Tren zatrzymuje glukoneogeneze wiec...



Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2019-04-08 23:02:01


No i ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ryba266
Lordknaga nie zrozumiałeś mojego pytania.
Wiadomo że deficyt jest tu kluczowy, ale można pewnymi zabiegami zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Badania są tu jednoznaczne także nie miejcie do mnie pretensji huśtawka insulinowa nie sprzyja spalania tłuszczu. Czym mniej posiłków tym lepiej. Węgle i wpc przed treningiem również hamują spalanie tłuszczu. Tak mówią badania ! Chodzi o to że przy tych samych kaloriach i makroskladnikach stosując się do tych wskazówek spalisz więcej fatu.
Na ten tydzień nie będę obcinał kalorii tylko zamienię rozkład posiłków i zobaczymy. Dam znać za tydzień
Pozdro


a to dziwne, bo sa badania, ktore pokazuja, ze np. cardio krecowane rano po posilku spala wiecej fatu, niz krecone na czczo.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94373 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668706
czellista
ryba266
Lordknaga nie zrozumiałeś mojego pytania.
Wiadomo że deficyt jest tu kluczowy, ale można pewnymi zabiegami zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Badania są tu jednoznaczne także nie miejcie do mnie pretensji huśtawka insulinowa nie sprzyja spalania tłuszczu. Czym mniej posiłków tym lepiej. Węgle i wpc przed treningiem również hamują spalanie tłuszczu. Tak mówią badania ! Chodzi o to że przy tych samych kaloriach i makroskladnikach stosując się do tych wskazówek spalisz więcej fatu.
Na ten tydzień nie będę obcinał kalorii tylko zamienię rozkład posiłków i zobaczymy. Dam znać za tydzień
Pozdro


a to dziwne, bo sa badania, ktore pokazuja, ze np. cardio krecowane rano po posilku spala wiecej fatu, niz krecone na czczo.


Takich badań kiepskich to są setki
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to ryba wejdz na ketoze w takim razie bo idac twoim tokiem myslenia to na powinna byc najlepsza na redukcje. A nie jest. i sie posypala teoria


Poza tym bedac na plusie nie wywalajac insy tez aktywujwmy lipolize i pozbywamy sie tkanki tluszczowej? Bo teoretycznie tak powinno byc.


I juz widzę jak masz więcej energii po oleju koko jak po nornalnym posilku tez tak kombinowalem lata temu i to byla głupota i strata czasu. To tak jak z cardio trzeba krecic 30min plus wtedy palisz tluszcz )))))))

Poza tym intensywnosc lipolizy tez ma znaczenie a nie tylko to ze jest itp itd.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-09 07:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Po posiłku bt też jest wyrzut insy



Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2019-04-09 07:07:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
A dlaczego Twoim zdaniem na ketozie spalanie tkanki tłuszczowej jest mniejsze? Są badania pokazujące wyższą diet niskowęglowodanowych.
Mi taka dieta nie leży, ale to już inny temat.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-04-09 07:28:22

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium