SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7308498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Siewca Wiatru
Krzychu79
Możesz sobie testować te ~1800 kcal z białka, ale pamiętając że to kiepskie źródło energii podbij ww. Druga sprawa to środki chyba zdajesz sobie spraw, że antka z trenem i slinem ciężko przebić.


Zdaję i to mnie przeraża. Kiedyś myślałem że Deką i Testem zbuduję wielkie rozmiary. Dzisiaj widzę że bez Insy w ogóle nie mam szans wyglądać tak jak więksi i lepsi ode mnie. Na GH mnie nie stać. Nie będę się oszukiwał. To by się odbiło na moich bliskich czego nie chcę.
Zmienię makro i podbiję WW. Dzięki za radę :)

jak czysto jesz? pytam na oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Siewca Wiatru
Krzychu79
Możesz sobie testować te ~1800 kcal z białka, ale pamiętając że to kiepskie źródło energii podbij ww. Druga sprawa to środki chyba zdajesz sobie spraw, że antka z trenem i slinem ciężko przebić.


Zdaję i to mnie przeraża. Kiedyś myślałem że Deką i Testem zbuduję wielkie rozmiary. Dzisiaj widzę że bez Insy w ogóle nie mam szans wyglądać tak jak więksi i lepsi ode mnie. Na GH mnie nie stać. Nie będę się oszukiwał. To by się odbiło na moich bliskich czego nie chcę.
Zmienię makro i podbiję WW. Dzięki za radę :)

Uwierz mi gh i insa to nie jedyna droga do wielkoci a gh jest przreklamowane

Kiedys na zachodzie choc i niektorzy w pl stosowali stosuja syntol chyba nazywal sie
PAINLESS PUMPS WEST GENERATION III cos podobnego jak to .
Bijesz miesien sie latwiej rozrasta a ty wysikujesz po 3 mies


Zmieniony przez - snara w dniu 2019-11-23 11:49:55

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
asmo1992
Siewca Wiatru
Krzychu79
Możesz sobie testować te ~1800 kcal z białka, ale pamiętając że to kiepskie źródło energii podbij ww. Druga sprawa to środki chyba zdajesz sobie spraw, że antka z trenem i slinem ciężko przebić.


Zdaję i to mnie przeraża. Kiedyś myślałem że Deką i Testem zbuduję wielkie rozmiary. Dzisiaj widzę że bez Insy w ogóle nie mam szans wyglądać tak jak więksi i lepsi ode mnie. Na GH mnie nie stać. Nie będę się oszukiwał. To by się odbiło na moich bliskich czego nie chcę.
Zmienię makro i podbiję WW. Dzięki za radę :)

jak czysto jesz? pytam na oko


To jest moja podstawa do której dodaję nadwyżkę w różnej postaci. Najczęściej jest to kolejny shake z WPC , Owsianych i banana. Więc średnio mam te 5K kcal i jakieś dodatkowe 150-200g WW.



Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Siewca Wiatru
asmo1992
Siewca Wiatru
Krzychu79
Możesz sobie testować te ~1800 kcal z białka, ale pamiętając że to kiepskie źródło energii podbij ww. Druga sprawa to środki chyba zdajesz sobie spraw, że antka z trenem i slinem ciężko przebić.


Zdaję i to mnie przeraża. Kiedyś myślałem że Deką i Testem zbuduję wielkie rozmiary. Dzisiaj widzę że bez Insy w ogóle nie mam szans wyglądać tak jak więksi i lepsi ode mnie. Na GH mnie nie stać. Nie będę się oszukiwał. To by się odbiło na moich bliskich czego nie chcę.
Zmienię makro i podbiję WW. Dzięki za radę :)

jak czysto jesz? pytam na oko


To jest moja podstawa do której dodaję nadwyżkę w różnej postaci. Najczęściej jest to kolejny shake z WPC , Owsianych i banana. Więc średnio mam te 5K kcal i jakieś dodatkowe 150-200g WW.






Masz 4500kcal to za malo ty warzysz 115 kg
Ja tyle kcal jem przy 100kg wagi a tylko trenuje i leze

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
snara
Siewca Wiatru
asmo1992
Siewca Wiatru
Krzychu79
Możesz sobie testować te ~1800 kcal z białka, ale pamiętając że to kiepskie źródło energii podbij ww. Druga sprawa to środki chyba zdajesz sobie spraw, że antka z trenem i slinem ciężko przebić.


Zdaję i to mnie przeraża. Kiedyś myślałem że Deką i Testem zbuduję wielkie rozmiary. Dzisiaj widzę że bez Insy w ogóle nie mam szans wyglądać tak jak więksi i lepsi ode mnie. Na GH mnie nie stać. Nie będę się oszukiwał. To by się odbiło na moich bliskich czego nie chcę.
Zmienię makro i podbiję WW. Dzięki za radę :)

jak czysto jesz? pytam na oko


To jest moja podstawa do której dodaję nadwyżkę w różnej postaci. Najczęściej jest to kolejny shake z WPC , Owsianych i banana. Więc średnio mam te 5K kcal i jakieś dodatkowe 150-200g WW.






Masz 4500kcal to za malo ty warzysz 115 kg
Ja tyle kcal jem przy 100kg wagi a tylko trenuje i leze, ja bym podbil tluszcze do 150-200

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
WW i T do podbicia.
To syntol z lidokainą - w teorii ma podniszczyć bardziej mięsień przez rozepchanie i później niby ma się lepiej obudować.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Jak tu w ogole zdrowego fatu nie ma k***a, a ja jem sam zdrowy prawie nic nie bije i mam hdl 4 kaj sprawiedliwosc eh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
WW i T do podbicia.
To syntol z lidokainą - w teorii ma podniszczyć bardziej mięsień przez rozepchanie i później niby ma się lepiej obudować.


Dokladnie,widzialem w dzialanie w realu nawet znana osoba z tad uzywala :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
bazooka arms
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
Lux1980
czellista
ja to nie dowierzam ile osob dookola ma problemy ze zdrowiem i to raczej powazne problemy. tak czytam sobie to, co opisujecie od kilku stron i naprawde niektorym to wspolczuje:/ i widze, ze niektorzy to wiecej w siebie wrzucaja roznego rodzaju specyfikow, by "zyc", niz samych saa. troche to kurde przykre.
a wystarczyloby bazowac na test nandro gh insa, bo czego wiecej na amatorskim poziomie trzeba, i od razu wszyscy byliby zdrowsi


Insa dla amatorów ?? Z całym szacunkiem
Ale Chyba kpisz . Zobacz kilka stron w tył jakie pytania zadawała amatorzy , którzy chcą korzystać z insy . Więcej by było zgonów niż skutków ubocznych


Oczywiscie ze insa dla amatorów. Nie dla d****i to trzeba rozróżnić.


Nie chciałem właśnie tego tak napisać
Masz racje i d****i nie brakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium