SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Taaa , najlepiej codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Amg27
Ja mk zapodaje na lepszy sen , ashwagande do tego . Kładę sie wieczorem i wstaje rano



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-02-02 21:31:10

To dobra oznaka, że w tym wieku wstajesz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dobrze z krzyża spuścić

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Hejchaczi
Na sen najlepszy xanax ew. Clonazepam

Tak, jasne za przeproszeniem gówniarzu.... Benzo to najlepszy wybór Można by tu wspomnieć Ś.P. kolegę z forum czego przez szacunek nie zrobię. Albo wspomnieć MJ co bez szacunku zrobię.
5

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ryba266
Dobrze z krzyża spuścić

Zwaliłeś konia ok... Jeśli podniecała Cię myśl, że nas poinformujesz... W sumie wszyscy tu wyluzowani....
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Potrzebuje szybko zrzucić wagę. Nie zależy na siłę itp...Tylko zbicie wagi ile wejdzie w dół.
Jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Hm. Nie daje mi spokoju ten cały low carb w połączeniu ze sterydami.
Dużo informacji w sieci jest na temat tego, że nawet w ketozie da się budować gdyż wrażliwość na insulinę się znacznie poprawia
Z drugiej strony - nowe badania pokazują że insulina nie jest potrzebna do wzrostu mięśni. Na necie artykuły, porady "jak budować mięśnie na low csrb/keto" porównują że suchy przyrost jest nie mal że ten sam co w high carb
A na forum każdy pisze bym sobie darował.
Próbuje znaleźć jakieś informacje, dlaczego na tłuszczach anabole działają jakoś gorzej, czy coś, że niby szkoda czasu. Jakieś może linki, odnośniki macie?
Naprawdę chce przymasowac, towar po kupowany a na węglach dla mnie to udręka życ i w ch** chce zostań na tłuszczowce, stąd tak naciskam.
Może ktoś mi pomóc to zrozumieć, od strony mechanicznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
david13
Hm. Nie daje mi spokoju ten cały low carb w połączeniu ze sterydami.
Dużo informacji w sieci jest na temat tego, że nawet w ketozie da się budować gdyż wrażliwość na insulinę się znacznie poprawia
Z drugiej strony - nowe badania pokazują że insulina nie jest potrzebna do wzrostu mięśni. Na necie artykuły, porady "jak budować mięśnie na low csrb/keto" porównują że suchy przyrost jest nie mal że ten sam co w high carb
A na forum każdy pisze bym sobie darował.
Próbuje znaleźć jakieś informacje, dlaczego na tłuszczach anabole działają jakoś gorzej, czy coś, że niby szkoda czasu. Jakieś może linki, odnośniki macie?
Naprawdę chce przymasowac, towar po kupowany a na węglach dla mnie to udręka życ i w ch** chce zostań na tłuszczowce, stąd tak naciskam.
Może ktoś mi pomóc to zrozumieć, od strony mechanicznej?


Wszystko jest na forum, za kompendium w jednym miejscu się płaci.
Nie wierzysz, jedz sobie te tłuszcze i pochwal się za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Panowie kuzwa mam problem . Przyj**alem przez ostatnie 5-6 tygodni jakieś 7 kg i najgorsze jest to , ze kondycja padła a przede mną jeszcze 2 mce masy na dd plus test i nie wiem co teraz bo nie bardzo mi sie uśmiecha przerywać masy . Może dorzucić gw i bolda ? Pomoże to cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Po co Ci ta masa , po co się katować . Kondycja albo masa
Chyba ze 7 kg wody złapałeś to zmiana środków może coś pomoże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium