SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7369966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
VitoBambino
dmq w psychiatrii czesto nie ma czegos takiego jak dokladny opis. do tej pory nie wiadomo jak niektore leki dzialaja.


Co nie znaczy ze wszystko jest wielka niewiadoma. Równie wiele jest wyjaśnione. Coś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele. A ta bzdura o trenie to już cię całkiem ośmieszyła.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
doktorze medycyny z elektrowni. czy mam Ci wrzucic zdjecia ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wrzuc sobie je do kosza anonimie.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 9 regulaminu
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
W dupie mam twoje zdjęcia. Napisz do 1 lepszego chińczyka i zapytaj. Przykro mi ze doktor taki jak Ty nie ogarnia podstaw. Ja tu nikogo z sieboe nie robię, jestem sobą. Nie mam kompleksów ale chyba Ty masz poważne. Współczuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
o co mam zapytac ? ja Ci jasno pisze. zrobie zdjecia i bedzie widac. to nieee. nie pasuje. lepiej walic ludziom farmazony o jasnych trenach. tak jak ,ze NAC smierdzi bo to kwas. taki doktor ma odpowiednie wyksztalcenie i nie robi jako fizyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to spójrz chirurg pracujący przy stole operacyjnym pracuje fizycznie. Przykro mi ze zaburzylem twój urojony światopogląd. Moge mieć i podstawówkę co to za różnica, wiedza jest wiedza, dostępna dla kazdego wystarczy po nią sięgnąć. Jeżeli myślisz ze naprawdę trzeba po to studiów to współczuje ograniczenia mentalnego. To co ja tutaj przedstawiam jest badaniami których sam nie wykonuje tylko je wykładam i tyle, po to tez trzeba mieć studia? Co do kwasów to pewnie dużo ich zresz ze tak zj**any jestes. to ze masz żółty zielony czy niebieski tren nie ma żadnego znaczenia. To tylko kolor prochu można zrobić każdy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870535
Przecież wystarczy pogadać z kimkolwiek kto coś tam gotuje. No ale właśnie dlatego że są jeszcze tacy naiwni, to celowo gotują brązowe treny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nooo Przemku dokładnie pierwszy lepszy w temacie wie, ale ciota będzie mi na ambicje wjeżdżać bo argumentu nie ma tylko dostał brązowy proch i ch** szkoda strzępić ryja



Chcesz to ci wyślę zdjęcia białego prochu trena


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-27 20:20:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
pytam sie kolejny raz Ciebie misiu kochany czy mam zrobic zdjecia ? pokaze Ci proszek. pewny badany. pokaze Ci rozne treny. ocenimy wtedy. zeby cos przedstawiac, oceniac, interpretowac z zakresu medycyny, chemii, biochemii fajnie byloby miec jakies podstawy. biologie, chemie w szkole ? ale jak to sie konczy na poziomie gimnazjum to moze byc ciezko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium