SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
LDL
metadon
Ja tam provi 3 różne firmy testowałem ( boom, Maximus i androchem ) w dawce do 75-100mg i nigdy nic nie czułem. Za to długi master w dawce bodajże 300-400 week to całkiem inna bajka aż już mi przeszkadzało to libido


W jakim stosunku do teścia biles? Ja jak zacząłem brać provi to regularnie w nocy idę się odlać.



Zmieniony przez - LDL w dniu 2022-11-25 15:08:11

Do 250 testa week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
dzeju123
GymShark18
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał


Jeżeli masz doświadczenie z mocnymi stymulantami (tak, tego typu stymulantami), to tolerancja krzyżowa robi swoje i działanie sibu może być mierne albo żadne.

No, raczej za bardzo nie miałem, od dłuższego czasu, a co byś polecał w takiej sytuacji zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
lodzianin1
GymShark18
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał


Akurat meridia z vertexa ma być.dobre opinie ,ile lecisz 1 tabsa dziennie?

Tak, lece jednego tabsa dziennie z rana przed pracą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
wszystkich stosujących co znam mówią ze działa bardzo dobrze,może jw ktoś ci wcisnął stary wypust który jak pamiętam wymieniali na dobry

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
lodzianin1
wszystkich stosujących co znam mówią ze działa bardzo dobrze,może jw ktoś ci wcisnął stary wypust który jak pamiętam wymieniali na dobry

właśnie nie wydaję mi się, biore od pewnego gościa, inni też go polecali ze względu na działającą meridie z vertexa, a tu prosze
masz może jakąś opinie na temat Virtutis? wiem, że inne rzeczy mają spoko, ale o meridii coś więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
pytaj w Polskich realiach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Jakie dawki Ostropestu mielonego stosujecie w celu oczyszczania, poprawy wątroby? Jakie dawki optymalne?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ostropest mielony nie działa. Działa sylimaryna/sylibina, czyli flawonidy ekstrahowane z łubin ostropestu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Psycho Dad
Ostropest mielony nie działa. Działa sylimaryna/sylibina, czyli flawonidy ekstrahowane z łubin ostropestu.


Ja kiedyś miałem zapalenie wątroby i ostropestem i heparegenem szybko wyleczyłem.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Heparagenem owszem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium