SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7369725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Powiem tak. Mam osobę która ustala mi suplementację i kontroluje moje wyniki i jej się słucham. Jak stwierdzi że HTC jest za wysoko i każe odstawić bolda to odstawie go od razu. Póki co nie mam się czym przejmować powiedział. A jak bym się miał słuchać każdego co ktoś powie, to dalej bym był w tej samej dupie w której byłem. Możemy sobie tu pogadać i po spekulować, ale brać na poważnie co niektóre rady hmm...
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryba nie do końca tak jest , masz umowę z tym trenerem ?
Czy tylko wpłacasz mu hajs ?
Bo to później jest tak , ze jak coś ci się stanie to taka osoba umywa łapy i każe ci zapyrdalac do lekarza , bo już sam nie wie co robić .
Byłem już w takiej sytuacji .
Czasem warto dopytać się samemu .
Nie rozumiem jednej kwesti w twoim przypadku ;
Jeśli piszesz ze twoj trener mówi ze jest wszystko ok, to dlaczego szukasz rozwiązania na forum ????
Widzę co piszesz i tobie samemu wyniki się nie podobają ...
Wiec czemu tego nie przedyskutujesz z twoim trenerem ????
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
mesja1905
Ja robię w prywatnej polskiej przychodni .
Widać się im nie spieszy , bo otwierają o 9


P.S 7-9 bez znaczenia o której wstaniemy ? Ja zeby dotrzeć tam
Na 9 wstaje o 6:30 . 7:30 pociąg , metro , 2 metro i na piechotke 20 min Haha



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-01-10 14:17:59


Idzie spotkać jeszcze ciekawe sytuacje, jak np usg na 18-19 po całym dniu żarcia zagazowania i pracy, czy wysyłanie palacza na rtg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Dokładnie , chyba coś słabo się słuchasz jak tu pytasz i dam sobie zaprzeczasz . Jak masz hematokryt wywalony przez bolda to ciężko będzie bez odstawienia zbic do porządnego poziomu
Zejdź na samego testa i próbuj unormować morfologię . Aczkolwiek niektórzy nawet po samym testo maja rozwalona morfologię . Musisz sprawdzić jak będzie w Twojej sytuacji . Pozatym masz inne środki , nie tylko bold wiec zawsze możesz sobie dość coś innego i wtedy sprawdzisz jak zareaguje twój organizm . Nie ma co kombinować .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-01-11 12:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bolda cisnelem prawie rok i to powyżej 1 g . Żadnych probl z morfo nie miałem . Wiem ze bold ładnie robi , ale dobrze wiemy ze ten środek nie jest dla wszystkich graczy . I ze potrafi namieszać w morfo jednemu , a drugiemu nie .
Wiec jak już ci tak mieszka to nie szukaj magicznego rozwiązana - bo prędko go nie znajdziesz . Tylko odpuść dla teojego zdrowia ten środek .
Taka moja rada , zrobisz jak uważasz .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Czyli jesli bold miesza w morfo yo poprostu srodek nie dla nas?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Skoro robi bajzel u kogoś mocny no to chyba szkoda zdrowia
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nie tylko bold miesza w morfo. Mi 50g trenu ed gorzej robi bajzel w morfo niż 750 bolda week. W sumie tylko na terenie tak mam, inne środki nie ruszają mi praktycznie hct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi znowu najbardziej Antek i provi w lipidach


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2020-01-11 10:27:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Bo orale ryja gorzej lipidy niż wszystko inne powiedział bym nawet ze gorzej niż tren
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium