SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Bol brzucha ale po tygodniu ustaje i wysyp nowych pieprzykow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Msoko65
Częste luzne stolce , nadmiar(ekstremalny) gazów.Bóli ani zaparć nie było.Tak mi się wydaje ze dostały po dupie po tym właśnie.Teraz jakby ręką odjąl.Oczywiście dieta będzie trzymana dalej myślę nad odbudową flory bakteryjnej

Nie mieszaj za bardzo. Poczekaj aż jelita od glutenu się oczyszczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Ponieważ gluten skleja kosmki jelitowe co drastycznie zmniejsza nawierchsznię wchłaniania. Skutkiem tego są wzdęcia, gnicie i luźny stolec. U mnie poprawa zaczęła się po 2-3 tygodniach odstawienia glutenu i zmniejszenia ilości nabiału.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Testoreron
Jakieś skutki uboczne przy stosowaniu melatonanu zauwazyliscie? Czy w przypadku jakiś starych blizn po tradziku mozna sie spodziwać kłopotów?

totalny blok apetytu i mega złe samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Testoreron
Jakieś skutki uboczne przy stosowaniu melatonanu zauwazyliscie? Czy w przypadku jakiś starych blizn po tradziku mozna sie spodziwać kłopotów?


Po wbiciu mdli, robisz sie na 2h czerwony jak burak. Wychodzą drobne piegi. Do tego w miejscach gdzie normalnie się nie opalisz (spód rąk np.) też łapiesz kolor, ale taką brudną opaleniznę.

Co do starych blizn to będą mniej zauważalne, i też zapewne pociemnieja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
To ja jestem jakie dziwny bo kiedyś specjalnie próbowałem melke na czczo 1mg i więcej, i nic nie czułem. Zero mdłości czy czerwonej twarzy. Jedynie kilka pieprzyków więcej. Co do opalania też bez szału ale naturalnie mam ciemna karnację. Jedyny plus to to, że po pierwszym opalaniu nie jestem tak czerwony i nie schodzi mi skóra jak bez mt2. Moja dziewczyna jedynie delikatne mdłości przez kilka minut. A melka z andro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Sector27
Ponieważ gluten skleja kosmki jelitowe co drastycznie zmniejsza nawierchsznię wchłaniania. Skutkiem tego są wzdęcia, gnicie i luźny stolec. U mnie poprawa zaczęła się po 2-3 tygodniach odstawienia glutenu i zmniejszenia ilości nabiału.

Co myślisz o skrobi ? Slyszalem ze tez warto unikać bo sklejką te kosmki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
metadon
To ja jestem jakie dziwny bo kiedyś specjalnie próbowałem melke na czczo 1mg i więcej, i nic nie czułem. Zero mdłości czy czerwonej twarzy. Jedynie kilka pieprzyków więcej. Co do opalania też bez szału ale naturalnie mam ciemna karnację. Jedyny plus to to, że po pierwszym opalaniu nie jestem tak czerwony i nie schodzi mi skóra jak bez mt2. Moja dziewczyna jedynie delikatne mdłości przez kilka minut. A melka z andro.

Bije 2 butle zaczynalem ~1mg x 7 dni teraz 0.7mg co dwa dni , zona tez zaczęła po 0.4 mgco dwa dni.Ja pierwsze dwa dni byłem zmulony po strzale spać się chciało teraz nic nie czuje.Reszta efektów tak jak napisales to i u mnie.
Zona za każdym strzałem robi się na twarzy jak rak czerwona.U mnie nic się nie zmienia twarz. Także różnie to bywa ale jedno jest pewne pieprzykow przybywa a stare ciemnieją jeszcze bardziej.Choć niektóre to nawet nie pieprzyki.Te plamki są niewyczuwalne w dotyku.I wiadomo mamy super boosta do opalania ale bez naświetlenia skory to nie opali nas.Także regularnie nawet na balkonie po 20minut dac sobie chlonac światełko i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Msoko65
Sector27
Ponieważ gluten skleja kosmki jelitowe co drastycznie zmniejsza nawierchsznię wchłaniania. Skutkiem tego są wzdęcia, gnicie i luźny stolec. U mnie poprawa zaczęła się po 2-3 tygodniach odstawienia glutenu i zmniejszenia ilości nabiału.

Co myślisz o skrobi ? Slyszalem ze tez warto unikać bo sklejką te kosmki.

Ja bym wykluczył. Kasza greczana, ryż, takie tam. Błonnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Msoko65
Sector27
Ponieważ gluten skleja kosmki jelitowe co drastycznie zmniejsza nawierchsznię wchłaniania. Skutkiem tego są wzdęcia, gnicie i luźny stolec. U mnie poprawa zaczęła się po 2-3 tygodniach odstawienia glutenu i zmniejszenia ilości nabiału.

Co myślisz o skrobi ? Slyszalem ze tez warto unikać bo sklejką te kosmki.


Najpierw od jakiego szamana, albo kogoś niedouczonego dowiedziałeś się jakiejś bzdury, a potem dopytujesz osobę, której kompetencji nie znasz, więc równie dobrze możesz trafić na kogoś o takim samym stanie wiedzy jak Ty sam tylko mającym więcej śmiałości, żeby od niego usłyszeć potwierdzenie swojej bzdury. Teraz będziesz komponował posiłki unikając wszystkiego co ma gluten i skrobię, posiedzisz na tym miesiąc po czym rzucisz się na wszystko co czego nie miałeś do tej pory. Nie chce nawet wiedzieć, skąd ktoś nadał takie własności skrobii. Bo jeszcze w przypadku glutenu, to można sobie ekstrapolować, ze skoro u tych co mają celiakię uszkadza bardzo, to u tych co nie mają pewnie mniej, tak troszkę tylko.
google, chat gpt, trochę rozsądku w wybieraniu źródeł, a potem ewentualnie pytać, ale w miejscach gdzie siedzą osoby kompetentne. Na jakimś forum czy grupie dietetyków nie dowiesz jak się "jak zdrowo wbijać", a tutaj nie koniecznie dowiesz się "jak zdrowo jeść" :)

Sector27
Ponieważ gluten skleja kosmki jelitowe co drastycznie zmniejsza nawierchsznię wchłaniania. Skutkiem tego są wzdęcia, gnicie i luźny stolec. U mnie poprawa zaczęła się po 2-3 tygodniach odstawienia glutenu i zmniejszenia ilości nabiału.


Co Ty za głupoty wypisujesz jeszcze łapki w górę dostajesz.
Gluten uszkadza kosmki, ale najpierw musisz mieć cieliakię, gdyby uszkadzał wszystkim to dawno wszyscy byśmy pomarli. Dlatego osoby z celiakią powinny unikać glutenu, a tez bez celiakii wręcz przeciwnie, bo wtedy skomponowanie zdrowej diety staje się znacznie trudniejsze.
Zresztą poza dużą ilością nasyconych, mocno przetworzonym żarciem nie eliminowałbym niczego, bo prędzej sobie zaszkodzimy niż pomożemy.

Często wyeliminowanie grupy produktów i idąca z tym poprawa nie jest związana z tym co temu przypisujemy. Ludzie mają tendencję do jarania się jakimś jednym elementem i wtedy ich uwadze uciekają wszystkie inne, choć dadzą głowę, że nic nie zmieniałem wywaliłem tylko gluten, to potem się okazuje, że nie do końca. A z samym glutenem robili już badania, gdzie ludziom podawali dwa posiłki. Jeden miał być z glutenem, a drugi bez. Oczywiście oba miały, ale w ankiecie większość osób zgłaszała problemy po tych posiłkach gdzie im powiedziano że był gluten. Inne badania doszły do tego, że często obok gluten są fodmapy i to ich eliminacja przynosi poprawę, a nie samego glutenu.
7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium