SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
Rook to chyba model ,a nie ze mam go rok
Tak jest na nim napisane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
dmq92
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25339490/

Badanko wskazujące ze niestety ciagle stosowanie nac jest niekorzystne.
Warto się zapoznać

Raczej wskazujące, że potrzebne są kolejne badania na ten temat. Wszyscy je dzisiaj cytują na mediach bo przetłumaczyli sobie abstract, a nikt nie mówi o tym, że ten przegląd zawiera odniesienie do zaledwie 8 badań, z którego tak na prawdę trzy były wartościowo przez ich model, z czego jedno ma 27 lat Polecam nie kopiować każdego słowa osób, które w fit światku próbują zawsze podpierać wszystko badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja uważam ze warto zwrócić na to uwagę i jeżeli nie mamy potrzeby nie ładować w siebie supli bo tak.
Nac ma wiele korzyści trzeba myśleć i tyle a nie żreć bo żreć.

Ale z drugiej strony zgadzam się co do badan ze to nie jest jednoznaczna sprawa w tym wypadku, to napewno.

Ale tez to wrzutka pod dyskusje wiec fajnie ze została podjęta



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-12-01 06:48:29
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39214
Ja po NAC mialem problemy z jelitami. Ogolnie jedyne dzialanie jakie widzialem to wplyw na czeste wyproznianie (moze stad problemy potem). Aha..i chyba lepiej mi sie spalo. Natomiast wplyw na watrobe? Zadnej poprawy w badaniach.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
dmq92
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25339490/

Badanko wskazujące ze niestety ciagle stosowanie nac jest niekorzystne.
Warto się zapoznać


Czekaj, ja tam nic nie widzę o NAC poza jego korzystnym działaniem w redukowaniu tworzenia się biofilmow, co jest korzystne w antybiotykoterapii, aby łatwiej zwalczyć dana mokrobiote osiedlająca nasz organizm.

Chyba, że ślepy jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak tyle ze nie robi tego wybiórczo i wywala i dobre i zle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
Harold
Akurat podkowa ma chyba 5000 ui. Witamina D
Kilka osób z tego forum tam kupuje




Jak są koniami to kupują
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
piorun65
A widzisz to nie wiedziałem. Kojarzylem tylko te duże stężenia. Generalnie jakość bedzie pewnie podobna...kiedys jadlem suszone mięso niby dla psa. Wołowina..byla bez przypraw ale jakościowo dużo lepsze mięso niż te dla ludzi :P


Dla zwierząt idą te części wolowiny (jest napisane mieso wołowe, nie podane z jakieś części) , które dla ludzi się nie nadają do jedzenia. Nie chodzi tu o to, że nie sa dobre. Ale np czy chciałbyś jeść skrawki mięsa np z głowy, albo prącia czy mięśni zwieracza woła? Bo ja nie.
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Piorun op*****lal kabana
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
Helionus
piorun65
A widzisz to nie wiedziałem. Kojarzylem tylko te duże stężenia. Generalnie jakość bedzie pewnie podobna...kiedys jadlem suszone mięso niby dla psa. Wołowina..byla bez przypraw ale jakościowo dużo lepsze mięso niż te dla ludzi :P


Dla zwierząt idą te części wolowiny (jest napisane mieso wołowe, nie podane z jakieś części) , które dla ludzi się nie nadają do jedzenia. Nie chodzi tu o to, że nie sa dobre. Ale np czy chciałbyś jeść skrawki mięsa np z głowy, albo prącia czy mięśni zwieracza woła? Bo ja nie.


%%%%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium