SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7308946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
czellista
famemma

Najsmutniejsze jest to, że żyjemy w tak głupim społeczeństwie które nawet płaci za to, żeby to oglądać...
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
snara
dmq92
snara
No to muszę wyleczyć kontuzje i na wiosnę trzeba robić formę życia :)

A jak panowie ten bold wali po flakach ?



Cale szczęście nie. tyle ze to gowno sie w ch** dlugo z miesnia wchlania. I bardzo latwo o zalanie sie ropa. Stany zapalne itp.


A próbowałeś mieszać np z normalnym boldem bo mi jak mieszalem to pomagało


Bolu przy mieszaniu nie ma ale wbij 2x z rzedu w 1 miesien i moze byc duzy problem. Wiec raczej raz w tyg dana partia. Twz zalezy jak kto bije ja np lece wszystko e2d lub ed to mozna sie j**nac i wbić to samo. Ale ogolem jest tovdo przejścia, zalezy od orgsnizmu ja jestem mocno podatny na stsny zapalne itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
19Cayenne91
czellista
famemma

Najsmutniejsze jest to, że żyjemy w tak głupim społeczeństwie które nawet płaci za to, żeby to oglądać...


Chętnie zobacze jak piechowiak dostaje po ryju nawet od tek fajtłapy najmana.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
najlepszy Najman - "myslalem, ze zoo zamykaja o 18, ale jak widac jeszcze dwoch oslow sie wydostalo" hahaha
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie dostawaja po prostu z gorem . Teledysk i słowa, żenada
I te strzykawki .....


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-10-27 09:00:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Pewnie nie on jeden ze świata kulturystyki da z siebie klauna za parę złotych zrobić.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
gdyby nie glupi ludzie co to ogladaja a jeszcze nawet placa za to, to by nie bylo w ogole takiej patologii w mediach... w sumie ja wlacze telewizor raz na 3 lata, to po 5 minutach mam juz dosyc ogladania idiotyzmow na byle jakim kanale
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 95 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7269
Witam Panowie, kiedy najlepiej bic ghrp6 i cjc1295 i czy po ghrp6 cjc1295 mieliście też takie napady apetytu ale co więcej objawy jak by spadku cukru cały mokry byłem ręce się Trzęsa i wg mega senność i brak sił.? dzięki za odp i pozdrawiam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Mimo ze to wszystko jest ladnie ustwaione juz wcześniej i cala akcja jest zaplanowana to i tak wygladalo to zalosnie... odp najmana oskar dla rezysera tego show pietka internet juz wyjaśnił pod kazdym materialem na yt czy na jego insta ale o tp chodziło. Karuzela sie kreci, gawiedz zadowolona, subskrypcję sie sprzedadzą i hajs dla kazdego bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko dlaczego wszyscy zaczynaja od nap*****... a najsłabszego .
Nie bronię nejmana ( tez nic do gościa nie mniam )
Ale panoszenie się z takim czymś jest prostackie . Pozatym to widziałem innych pseudo raperów ze Pl kulturystyki , i tez powiem ze nic nie mieli wspólnego z rapem , a tańcowałi ze ło hoho Byle pare zlotyszy wpadło w skarpyte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium