SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
colin2000
Panowie, co ile wbijacie enanthan w TRT? I teresuje mnie tylko i wyłącznie domiesniowo. 2x w tygodniu czy częściej?


Jak już pisałem wcześniej - 250 mg cypka rozbite na dwa razy w tygodniu. Myślę, że w przypadku enana też bym bił podobnie. Może to jest trochę za dużo, najlepiej jak byś sobie to dokładniej wymierzył na podstawie badania stężenia we krwi. Mi się tego nie chce robić i tej dawki się trzymam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
No ja też robijałem przez dłuższy czas enenana apteki 2x ale po 70mg tylko. Dla mnie też za mało. Obecnie przechodze sporwrotem na cypio i zrobię podobnie po prostu 2x w tygodniu po 125mg z andro będzie ok.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-08-21 15:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
@Gangsta
Pamiętam jak o tym pisales ale zrobię tak jak dermatolog mi mówiła , najwyżej zejdę z dawki.Co przy mojej dawce kumulacyjnej 150mg/kg x 80kg i 20mg daje 600 dni gdzie do ch**a ;p w rok bym chciał to skonczyc o ile będzie mi dane.

Michass u mnie to jest trądzik od kilkunastu lat.Test ma niewielki wpływ na niego choć jakiś tam na pewno wywiera .Nadeszła pora zrobić z tym porządek.Na plecach jak ropień jakiś peknie to zaraz pościel do wymiany to juz zaczęło naprawdę wk***iac ...


Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-08-21 15:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Enan z andro 75mg e3d, dzień po szocie test powyżej normy. Norma 1100, u mnie wynik >1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
W_ojtek23
Enan z andro 75mg e3d, dzień po szocie test powyżej normy. Norma 1100, u mnie wynik >1500

U mnie przy 10 kreskach z insulinowki ~ 62,5mg e3d cypio , test 1000-1200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja bije aktualnie 50mg x2 w tygodniu i mam 3 dni po szocie testa w gornej normie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
skint73
colin2000
Panowie, co ile wbijacie enanthan w TRT? I teresuje mnie tylko i wyłącznie domiesniowo. 2x w tygodniu czy częściej?


Jak już pisałem wcześniej - 250 mg cypka rozbite na dwa razy w tygodniu. Myślę, że w przypadku enana też bym bił podobnie. Może to jest trochę za dużo, najlepiej jak byś sobie to dokładniej wymierzył na podstawie badania stężenia we krwi. Mi się tego nie chce robić i tej dawki się trzymam



Stosujesz jakieś ia do takiej dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
100 mg enana tygodniowo to nie jest umownie przyjęta dawka wyjściowa w trt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Ktos leciał mietka do redu dawke antykataboliczna 10mg rano?? Pojedzie po watrobie i pewnie juz i tak popsuje bardziej stosunek ldl do hdl tym bardziej ze w tle masterka w nie malej dawce.Ktos eksperymentowal tak?? Ja po oxie dziwne, bo 17a a mi wyostrzył sie apetyt i ciezej mi teraz trzymac makro w ryzach a bf nisko to chcialem dobic ciut nizej,ale majac to co w szafie zostalo,a zeby zawalczyc z apetytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Msoko65
@Gangsta
Pamiętam jak o tym pisales ale zrobię tak jak dermatolog mi mówiła , najwyżej zejdę z dawki.Co przy mojej dawce kumulacyjnej 150mg/kg x 80kg i 20mg daje 600 dni gdzie do ch**a ;p w rok bym chciał to skonczyc o ile będzie mi dane.

Michass u mnie to jest trądzik od kilkunastu lat.Test ma niewielki wpływ na niego choć jakiś tam na pewno wywiera .Nadeszła pora zrobić z tym porządek.Na plecach jak ropień jakiś peknie to zaraz pościel do wymiany to juz zaczęło naprawdę wk***iac ...



Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-08-21 15:25:36



Mi derma przed pierwsza kuracja tez dawki po 60mg radzila to od razu tyle sajdow wylazlo ze w nosie to mialem sachare w oczach sucho leb pulsował zle sie spalo wiec jak ktos jest w stanie nornalnie funkcjonowac przy takich dawkach to szacun.Mi 20mg brane dluzej zrobili robote a meczylem sie z tradzikiem dlugie lata i owszem jak teraz wejdzie cos mocniejszego na cyklu to tez cos wyskoczy ale niewiele poza tym przy takich resztkach tradziku umnie znajomi to lecą izo co 3dni w malej dawcr i tez robi robote.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium