SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7393775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Chłopy idę na odwyk bo od 3 msc pije odkąd zmarł mój kolega.

Pytanie brzmi czy da radę jakoś przemycic suste żeby się nie zablokować? W gaciach np z igłą i strzykawka? Czy po prostu można sobie to zabrać ze sobą. Jakieś porady?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Zamknięty ośrodek jak się domyslam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Idź do lekarza niech przepisze na htz. Jaki leki przejdzie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
Idź do lekarza niech przepisze na htz. Jaki leki przejdzie.


Dokladnie, kawa na ławe i tyle.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
meirii
Chłopy idę na odwyk bo od 3 msc pije odkąd zmarł mój kolega.

Pytanie brzmi czy da radę jakoś przemycic suste żeby się nie zablokować? W gaciach np z igłą i strzykawka? Czy po prostu można sobie to zabrać ze sobą. Jakieś porady?


Będziesz przeszukany i kontrolowany.
Oczywiście wszystko idzie obejść, ale chyba prościej o jakiś papier od lek że przyjmujesz test for live i to Cie trzyma w miare na poziomie. Ewentualnie powiedzieć ale będzie to pewnie potraktowane jako forma kolejnego uzależnienia - swoja drogą ciekaw jestem w jakim kierunku by to poszło z terapeutami...

Gratulacje za decyzje i powodzenia, początki beda trudne a z każdym kolejnym dniem/tyg już tylko lepiej jak bardziej będzie Ci się chciało kalkulować straty niż korzyści z %
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2690
Miesiąc byłem w szpitalu bez cypio i przeżyłem.

W ośrodkach mam wszystko sprawdzane. Wszystko co może być związane z samookaleczeniem lub samobójstwem jest zabierane. Maszynki do golenia, sznurowadła ect.


Zmieniony przez - chudykonrad1991 w dniu 2021-12-09 15:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Rowa też sprawdzają? Tam dwa viale wejdą, a małpki chyba tam nie szukają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Panowie miał ktoś z was robione blokadę? Bo ten kciuk juz mnie wkurza ciagnie się to już 6 miesięcy, i było lepiej a znowu jest słabo
Wzialem już ponad 30 rehabilitacji bije bpc i Tb i nici z poprawy
I tak się zastanawiam nad blokada


Sprawdziłbym stężenie kwasu moczowego w surowicy. Może się okazać, że dietę trzeba by zmodyfikować.
Hasło: początek dny moczanowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
lodzianin1
Tak mam chorobę de quervaina ( nie wiem czy dobrze napisalem ) leciałem najpierw leki i orteza ,później rehabilitacje
Było juz całkiem ok i się znowu sknocilo i boli jak się nawet gdzieś urazę
A mam wszystko robione od manualnych rehab przez fale uderzeniowa lasery i hydrolizę przeskorna itp

Na rtg nic nie wyszło na usg to zapalenie właśnie



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-12-09 10:35:51


Jeśli rzeczywiście słabe postępy to do oceny pod MRI szerokość kanału i ew. jego poszerzenie chirurgiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jeszcze liczę że się poprawi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium