SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7311446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja zawsze zaciskam zęby i zamykam oczy.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
arek.z90
A ja tylko w uda od 16-u miesiecy, 2-3 x ew. Na poczatku czasami byly schody, ale popytalem, poczytalem i juz jest ok. Podgrzewam lekko zawsze, bo bije igla 0,5. Masuje przed i po strzale i gdy wbijam to siedze, a noga wyprostowana i podparta, np na krzesle tak, zeby miesien byl max rozluzniony. Wbijam z gory, lub w zewnetrzny bok.


Jakbym widzial siebie, tylko ze igla 0,6 i bez masowania. Czasem cos tam zakluje, nie jest to jednak to co w poslad przy pomocy slicznej piguly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
arek.z90
A ja tylko w uda od 16-u miesiecy, 2-3 x ew. Na poczatku czasami byly schody, ale popytalem, poczytalem i juz jest ok. Podgrzewam lekko zawsze, bo bije igla 0,5. Masuje przed i po strzale i gdy wbijam to siedze, a noga wyprostowana i podparta, np na krzesle tak, zeby miesien byl max rozluzniony. Wbijam z gory, lub w zewnetrzny bok.


Jakbym widzial siebie, tylko ze igla 0,6 i bez masowania. Czasem cos tam zakluje, nie jest to jednak to co w poslad przy pomocy slicznej piguly

Ale wtedy to z dlugim masowaniem ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35021 Napisanych postów 89918 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940691
Gdzie te czasy co wszyscy bili 0,7-0,8 i nikt nie marudził
U mnie leci w każde miejsce 0,6x30 i sprawdza się idealnie...dla mnie uda i poślad najlepsze miejsce , barki niekoniecznie i w ostateczności...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
U mnie na początku leciały poslady, później uda, teraz barki, przechodzac na nowe miejsce za każdym razem do starego przychodziła zraza i nie wyobrażam sobie znowu zacząć walić po, np. Girach, a bedzie trzeba zacząć jak bedzie szło więcej niż 3ml w pompce, bo po barkach to już sporo. Co do igły, zawsze 0,6, w barki staram się znalezc troche krotsze, w resztę dłuższe. Raz przyznam się, w bark poleciało 0.9, nie polecam, dziura w ch...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
By wam przyszło bic 2-3ml ed byście moment nowe miejsca do inj znaleźli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Ja walę poślady (żona mi robi) oraz sam w barki. W tym cyklu wszystko leci 0.5 x 25mm i jest super. Żadnych problemów nie miałem że niby "za krótka" czy coś. A i zrosty mniejsze.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Małe ilości soku można śmiało bic igła 0.45x17mm i będzie też bez żadnych problemów. Chyba że ktoś ma bf 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
patryk173
By wam przyszło bic 2-3ml ed byście moment nowe miejsca do inj znaleźli


Kurde aż jestem ciekawy Twojej bomby. Xd rozpisz jak możesz bo ja wale 5-6ml week i myślałem że to dużo

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wystarczy że pod zawody lecisz same krótkie estry ed i już się nazbiera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium