SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7316274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Pytanie ile w tym prawdy a ile tolingu i prowokacji :D Jednak mimo wszystko, samo nie ma jak się zrobić...bez białka, kcal i przyzwoitego treningu nawet po 2g cudów nie zrobią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15270
Panowie, ten post to raczej na pewno szydera, ale
tak pięknie i artystycznie zrobiona, ze już od 30 minut na to spoglądam i śmieje się sam do siebie:D
Piorun, ja miałem tak samo, ale teraz wrzucam 125g płatków ryżowych do blendery, zalewam ciepła woda, daje trochę mleka 0% dla smaku, miarkę izolatki, blenduje i wrzucam do mikrofali na podgrzanie. Wchodzi lekko, nie siedzi na żołądku a na treningu taka pompa ze aż sztanga wypada z rak jak ręce drętwieją. Tłuszcze ograniczam prawie do 0 przed treningiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
piorun - Pisałeś o treningu rano - pijesz jakiś intra? Ja też trenuję z rana na pusty i przez parę dni dałem mix dextro ze skrobią jakoś 30g na 750ml napoju i nie było jakoś różnicy. Za to jak piję oshee zero to mi świetnie wchodzi, może dlatego, że takie słodkie haha


Zmieniony przez - pysk4ty w dniu 2021-09-10 20:23:09

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja osobiście uważam ze to nie fejk. Znam lepszych asów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15270
Sam kiedyś wbijałem ponad grama teścia na tydzień. Ale ja wtedy jadłem 6x kurczaka z ryżem, dzień w dzien. Wiec już wtedy wiedziałem co to dobra dieta …. :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja teraz grama łącznie, jak c**** jakaś
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
pysk4ty
piorun - Pisałeś o treningu rano - pijesz jakiś intra? Ja też trenuję z rana na pusty i przez parę dni dałem mix dextro ze skrobią jakoś 30g na 750ml napoju i nie było jakoś różnicy. Za to jak piję oshee zero to mi świetnie wchodzi, może dlatego, że takie słodkie haha




Zmieniony przez - pysk4ty w dniu 2021-09-10 20:23:09


Trenuje zazwyczaj 100% na czczo i pije wodę wtedy. Generalnie nie lubie oshee na treningu. Albo trenuje 4-4,5h po posiłku jaki jem w pracy i tak mi najlepiej. Czasem wrzucę jakieś owocki z pudingiem z mąki np jaglanej+białko. Jednak jak mówię, kawa z rana i trening. Wiem, niezdrowo ;/
Np jutro mam trening taki dosyć lekki to wstane, wrzucę mosterka zero+1lwody i pójde ćwiczyć+ robię około 8-9tyś korków pewnie i dopiero coś zjem :P


Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2021-09-10 20:37:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
Ja czasem też lecę szczególnie przy weekendzie jakoś po południu czy wieczorem to powiem, że siły więcej jest a z kolei jak trening rano to cały dzień mam poczucie, że robota zrobiona haha

leciał ktoś może taki stack: npp + master + test?


Zmieniony przez - pysk4ty w dniu 2021-09-10 21:01:02

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
dmq92
Ja teraz grama łącznie, jak c**** jakaś



To co ja mam powiedzieć, 260 testa i 225 npp, to mostki niektórzy mają poważniejsze
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
pysk4ty
Ja czasem też lecę szczególnie przy weekendzie jakoś po południu czy wieczorem to powiem, że siły więcej jest a z kolei jak trening rano to cały dzień mam poczucie, że robota zrobiona haha

leciał ktoś może taki stack: npp + master + test?



Zmieniony przez - pysk4ty w dniu 2021-09-10 21:01:02


Dość popularne połączenie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium