SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7273722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Ile młotem rzucasz ?
Kupiłeś buty do rzutu młotem to myslalem, ze rzucasz młotem
3

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Trochę zalatany dziś jestem, ale nie zgadzam się tutaj z Wami.
Po pierwsze z Korwinem mam tyle wspólnego, że zwykle się z nim zgadzam, nigdy jakoś go szczególnie nie śledziłem, bo to polityk niszowy, co by nie robił i tak niestety, albo stety będzie w tyle. Także nikt nie mówił tutaj o całkowitej anarchizacji.

Otwarte granice to zasługa szengen, a nie UE.

Dotacje nie powodują, że naród się bogaci, że państwo się rozwija. Co by było gdyby np. Bil Gates oddał cały swój majątek biednym? Rozj**aliby by całą kasę, przejedli nie inwestując w nic. To nie jest przypadek, że jeden ma a drugi nie. Ten co ma, ma bo umie to utrzymac, rozmnożyć, a ten co nie ma umie tylko przejadać.
W tym roku już chyba stajemy się płatnikami netto w UE, także ten kredyt który nam udzieliła Unia, zaraz zostanie zwrócony. Pisałem już kiedyś, można było równie dobrze na tej zasadzie wziąć kredyt w banku wybudować autostradę i oddać, wyszłoby taniej i obyłoby się bez wścibskich mord, któe wtykają nochala w nasze sprawy i mówią co mamy robić.



Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-02-20 13:49:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
19Cayenne91
Ile młotem rzucasz ?
Kupiłeś buty do rzutu młotem to myslalem, ze rzucasz młotem

Ostatnio same "ciężkie" młoty się trafiają....
A tak na poważnie to podobno jedne z lepszych butów treningowych. Na pewno podzielę się moja opinią za jakiś czas.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
ryba266
Te buty to chyba bardziej jak na narty, no ale zobaczymy po tych opiniach co czytałem liczę na naprawdę dobre buty





Szkoda , ze wcześniej nie mówiłeś jaki model chcesz kupić . Kobita moja ma ma prawie identyczne na zbyciu tyle , ze brand inny . Jakos byśmy się dogadali

5

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
O ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Tylko nóżki by musiał ogolić
I na mistera sfd


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-02-20 14:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34912 Napisanych postów 89856 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15382 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388054
ten model jest w ch** wygodny ale w ch** stary tez wkleje ci jak bede mial czas o ktore mi chodzilo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1294
"stagnacja na cyklu"
Czy lecąc np teściem długo, gdy dopadnie nas stagnacja, mimo poprawy snu, wysypiania się, dodania kalorii i nowego cięższego bodźca na treningu istnieje coś takiego jakby to zapytac
Jak "blokada" przez długi cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28642
Oczywiście, że istnieje blokada, sprzężenie zwrotne sie to nazywa, różne źródła podają 6-8 tyg, gdzie organizm rekompensuje sobie nadwyżke podawanego środka, np podwyższaniem shgb, kortzolu, miostatyny i wielu innych tak, żeby wraz z czasem dojść do homeostazy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium