SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7316519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
no przy takiej ilości ww to się nie dziw, że nie czujesz insy, jak się przedobrzy z ww to z miejsca zabijasz jej działanie, inse dobierasz do ilosci ww i pod dana osobe a nie z dvpy dawka 5j bo tyle bil gosc X czy tam Y.

czyli tak jak wyzej napisal Ci Wojmir i masz jasne



Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-06-08 18:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Mam glukometr, a taką ilość insuliny wyczytałem że jest okej na pierwszy raz, aby było bezpiecznie itp... I tak wezmę tą inse i tak tylko tylko chciałem wiedzieć czy trzema się trzymać założenia 10g węgli na 1jednoatke insy

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nie, to nie jest sztywne zalozenie, jeden bedzie mial czulosc na insuline taka ze 1j bedzie odpowiednia na 6g ww a inny osoba na powiedzmy 15g i wlasnie do sprawdzenia tego jest Ci potrzebny glukometr i swiadomosc jak go uzywac. to jest bardzo indywidualne. zajrzyj do tematu dmq92 on tam dokladnie mial rozpiske wszystkiego, zreszta chyba najlepiej by bylo zalozyc temat, tam na 100% odpisze Ci ktos ograniety w temacie, czy to Lodziak czy Lasican czy ktokolwiek inny ogarniajacy temat bo byla dyskusja juz o glukometrach.


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-06-08 19:02:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jak do testa metke dajecie to w którym momencie zwiekszacie ia?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
acidm
Jak do testa metke dajecie to w którym momencie zwiekszacie ia?


Na przykladzie Antka Ci odpowiem bo tez estro mocno podnosi , na poczatku nie dawalem nic zeby mnie nabilo i zebym popuchl bo takie mialem zalozenie , po 5 tygodniach mialem estro o 4 razy wiecej niz max normy , odbilo mi sie to na samopoczuciu i libido lekko zaczynalo leciec , wtedy dopiero dalem ia , teraz mam w gornej granicy normy i libido jest bajka , takze jakosc twardziutko,



Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-06-08 20:52:46

Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-06-08 20:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acidm
Jak do testa metke dajecie to w którym momencie zwiekszacie ia?

U mnie mojim najlepszym ia jest boldo ,
Co kolwiek bym nie dodał do cyklu , to jak leciał bold , to trzymał pomiary w ryzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Lux1980
acidm
Jak do testa metke dajecie to w którym momencie zwiekszacie ia?

U mnie mojim najlepszym ia jest boldo ,
Co kolwiek bym nie dodał do cyklu , to jak leciał bold , to trzymał pomiary w ryzach


Na razie myśle o samej metce z tesciem,aczkolwiek trzeba bedzie kiedyś spróbować :)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Antek nie podnosi estro, meta owszem, antek ma totoalnie inna specyfike dzialania.

a co do boldo to dalej nie mam pojecia czy zbija estro czy zaklamuje badania tak jak robi to tren z estro - ostatnio udalem sie do labu w ktorym byla uzywana metoda do badania estro nawet jak leci sie tren (czyli test immunochemiczny z zastosowaniem metody chemiluminescencji bezposredniej) i pokazywalo czy wynik zaklamany. mialem porownanie z innym labem i tak mi wyszlo ze faktycznie cos zaklamuje estro bo faktycznie przy trenie mialem polowe przedzialu a drugi lab przy mniej wiecej 4 dniach pozniej pokazal wynik 400


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-06-08 21:08:14
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
Antek nie podnosi estro, meta owszem, antek ma totoalnie inna specyfike dzialania.

a co do boldo to dalej nie mam pojecia czy zbija estro czy zaklamuje badania tak jak robi to tren z estro - ostatnio udalem sie do labu w ktorym byla uzywana metoda do badania estro nawet jak leci sie tren (czyli test immunochemiczny z zastosowaniem metody chemiluminescencji bezposredniej) i pokazywalo czy wynik zaklamany. mialem porownanie z innym labem i tak mi wyszlo ze faktycznie cos zaklamuje estro bo faktycznie przy trenie mialem polowe przedzialu a drugi lab przy mniej wiecej 4 dniach pozniej pokazal wynik 400



Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-06-08 21:08:14


Ciekawe
No ja już bez boldo 3 week i w pon robię badania , sam jestem ciekaw jak teraz e2. U mnie na mecie 4x w kosmosie w mig był bez boldo .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Zaraz Słodkiewicz na Polsacie

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium