SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7421662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
d****i nie brakuje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Cayek lepiej o takich rzeczach nie gadać bo nikt nie widzi ile to wymaga pracy ale 5k dodatkowe każdy by zarobił . Ile trzeba włożyć żeby to rozkręcić i tak dalej, mam. U siebie dwóch chłopaków otwarli sobie firmę lecą tylko personalne zarabiają po 20k miesiąc na czysto ale wala od rana do wieczora, i jedyne co na boku słychać to zamiast pochwalić pracowitość i kreatywność to zazdrosc i skąd oni maja hajs. Sam lecę od rana do wieczora w robocie z przerwa na trening jedynie i jak się spotykam na imprezie to słyszę tylko zazdroszczę tego i tego a skąd to masz bo ja pracuje i nie mam. No tak jak robisz 8h i koniec to nie masz proste
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze znajomych jeden szwagier drugi kolega z podwórka.
Obydwoje za kasę by w ogień weszło. Szwagier, pracuje od 7 do tzw 15 w budowlance, później fuchy do 20 plus sobota do 13 i tak przez ost dobre 15 lat. Szwagier auto chyba za 10 koła wczasy przez ost 5 lat Bułgaria a wcześniej Pobierowo. W domu normalnie bez szału, szefc w dziurawych butach chodzi. Lubi sprzęt rtv, kuchenki gazowe co dwa lata zmienia bo ponoć lepiej pieką, dramat. Kolega dyrektor, zarobki 10k za każdym razem kiedy rozmawiamy pyta się ile zarabiam jakby to dla niego było najważniejsze. Jest z dziewczyną na wynajmie, jeździ peugeot nowy 308 bo ojciec mu dołożył prawie 40k. Oby dwoje bez pasji hobby wychodzenia poza dom na tzw prywatki. I tu się nasuwa pytanie, czy ta kasa jest tak ważna, najważniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc wracając do meritum sprawy nie jestem bogaty i biedny, ale to co mam to mi wystarczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5426 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388658
kasa jest wazna ale najwazniejsza napewno nie. ja nie lubie wchodzic wlasnie w tematy zarobkow nigdzie, bo pozniej takie kwiatki sa... sa ludzie, ktorzy j**ia dzien i noc i maja a sa ludzie, ktorzy robia jak normalny czlowiek i tez maja... sa tez tacy co j**ia i nie maja a najgorsi sa tacy co nie robia nic a maja u mnie ten socjal to na leb juz spadl, co tu sie odp*****la, ale nie chce pisac eseju, bo temat rzeka, no i nie kazdemu, by sie spodobalo moje zdanie
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Meritum mojej wypowiedzi to zazdrość, jeżeli komuś dobrze to przecież o to w życiu chodzi. Ja tez nie mam zamiaru ciagle j**ac w nieskończoność. Ale jak słyszę ze komuś ciagle mało a nie robi nic żeby było lepiej to ręce opadają. Mam pewne cele i marzenia na najbliższe dwa lata i potem luzuje.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-04-03 09:52:40
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Cayek uważaj z tym zapaleniem płuc. Bo ja początkowo też olałem to trochę. Miałem covid. Potem zapalenie płuc obustronne, chwilę później zatorowość płucna. Zaczęło się w grudniu. Do dziś po lekarzach biegam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699876
Jak ja zaczynałem z prowadzeniem treningów to się nie myślało o hajsie tylko o pasji
Teraz to wstyd się przyznać ze się jest trenerem
Nie pije tutaj do nikogo , moje spostrzeżenie biznesowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
dmq92
Meritum mojej wypowiedzi to zazdrość, jeżeli komuś dobrze to przecież o to w życiu chodzi. Ja tez nie mam zamiaru ciagle j**ac w nieskończoność. Ale jak słyszę ze komuś ciagle mało a nie robi nic żeby było lepiej to ręce opadają. Mam pewne cele i marzenia na najbliższe dwa lata i potem luzuje.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-04-03 09:52:40


a nawet nie masz pojecia jaka zawisc panuje wsrod Polakow tutaj w UK. to jest jakas patologia. tylko jeden zobaczy, ze drugi ma wiecej i juz sie zaczyna. nie wiem co za mentalnosc posiadamy jako narod, ale to jest po prostu nieakceptowalne. zazdroscic i kopa dolki pod drugim kazdy jeden potrafi, a jak to mawial Ferdek robic to kurva nie ma komu. aaa i juz sie wk***ilem %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39289
Niestety to prawda. Wystarczy wspomniec jaka jazda na Lewego byla ostatnio ze ma drogi zegarek. A nikt nie wie ile taki Lewy czy Ronaldo wysilku wlozyli aby wejsc na szczyt.
1

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium