SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja tam nie wiem jak to z działaniem tak samo ale tren enan czuje slao nawet na 500mg ew , natomiast tren ace juz 300mg ew czuje lepiej i mocniej tygodniowo i nie chodzi tylko o początek cyklu :D Co do deki to też wezmy poprawkę na to że teraz często dodaje się pochodne dht na to zeby wlasnie na nandro libido bylo ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
W_ojtek23
Ja mam w planie po nowym roku wypróbować deka wyżej niż test to dam znać.

Wcześniej z nandro próbowałem tylko NPP, test był wtedy wyżej, bardzo źle znosiłem. Tak źle, że były 2 próby i szybko odstawiłem

Ja już to sprawdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
prz1993
To jest ta sama substancja, tylko inny estr. Musi w efekcie działać tak samo


Niby tak ale wiesz jak to wiedza chodnikowa ," deka bardziej ulewa ", " NPP ciągnie mnie wody " z propem też jest kilka legend względem długich estrów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
My tu gadu gadka o 300 NPP i 500 testa a tu cykl gościa z top 10 nr. Olympia.


?si=FlPVRggiIgizTzAR


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2023-11-25 18:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Sector27
W_ojtek23
Ja mam w planie po nowym roku wypróbować deka wyżej niż test to dam znać.

Wcześniej z nandro próbowałem tylko NPP, test był wtedy wyżej, bardzo źle znosiłem. Tak źle, że były 2 próby i szybko odstawiłem

Ja już to sprawdzam


To podrzuć jakie dawki i jak odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
W_ojtek23
Sector27
W_ojtek23
Ja mam w planie po nowym roku wypróbować deka wyżej niż test to dam znać.

Wcześniej z nandro próbowałem tylko NPP, test był wtedy wyżej, bardzo źle znosiłem. Tak źle, że były 2 próby i szybko odstawiłem

Ja już to sprawdzam


To podrzuć jakie dawki i jak odczucia

250 teścia i 350 npp. NPP co miesiąc będę podbijał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Odczucia?..Na razie jest ok. Mam wrażenie że mniej zalewa, jak to deca umie. Przynajmniej na poprzednim cyklu podlewało. Ptaszek jeszcze działa ;)
Ogólnie to lepiej się czuję niż jak miałem odwrotnie NPP<Test
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Przemek masz cierpliwość naprawdę.

Jedyna różnica między krótkim a długim estrem każdego środka jest tylko i wyłącznie okres w którym znajduje sie w organizmie. Odczuwalne są często jedynie różnice stężeń przez co skutki uboczne jak ktoś podaje trena a co 2 dni gdzie już ma 30 procent stężenia we krwii jedynie to jak go ma nie czuć (skutków ubocznych) skoro ma takie wahania. Logika.


Deka podlewa a npp nie, aha. No naprawdę mity powielane latami. Ciekawe jest to że jak mam kontakt z ludźmi którzy po forach nie chodzą i stosują środki prawidłowo to nie mają żadnych skutków ubocznych ani nie czują różnic, bo sobie po prostu tego nie wkręcają psychika to potęga.

Berberyna może powodować problemy trawienne ma wpływ na florę bakteryjną, ma często zastosowanie w sibo i imo,działa anty grzubiczo również bardzo dobry suplement ale nie dla każdego. Niektórym leje się mocno woda z dupy.
Mocny antyoksydant więc zdala od treningu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Metformina pod względem glikemii uważam że lepsza, znów negatywny wpływ na igf nie jest bez znaczenia, ale przy zastosowaniu gh uważam że dla większości must have. Problemy jelitowe to norma czesto ustępują po czasie, podawanie na noc wersji rx sprawdza się bdb. Sam stosuję i na masie i na redu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium