SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7418782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Same schodzą po dlugim czasie. Nie są ropne. Chce po prostu wspomoc bo na przedramieniu zle to wygląda. Nawet dziś przy pobieraniu krwi pytali co to za wysypka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2690
piorun65
Same schodzą po dlugim czasie. Nie są ropne. Chce po prostu wspomoc bo na przedramieniu zle to wygląda. Nawet dziś przy pobieraniu krwi pytali co to za wysypka.


Mnie przy szczepionce na covida się pytali co to za krosty. Na trądzik z powodzeniem stosuję Akneroxid 5%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Powiem wam tak jeśli chodzi o covid ładując z niebacka w szpitalu dziękowałem Bogu że jestem zaszczepiony
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dokładnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Kwestia kto danym szpitalem zarządza, a raczej co to za dzban,
dwa miesięcy temu zawoziłem do szpitala tatę, nikt nie chciał żadnego szczepienia, testu, nic, po prostu go przyjęli, czyli zrobili to co zrobic powinna służba zdrowia bo od tego jest i tyle,
dalej, jak przwiezli go na płucny to też nie było żadnego zbędnego cyrku, nikt mnie o żadne szczepienia, testy maseczki nie terroryzował,
po miesiącu zmarł i o dziwo też nikt na siłę nie chciał wcisnąć mu covidu, tylko napisali prawdziwy powód zgonu
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kondolencje, to fakt zależy pod kogo podlega szpital, maja różne orocedury. Na samych oddziałach tez są różne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Panowie, Z racji tego, że moje łokcie się odzywają znów przy treningu tricepsów jakie opaski na łokcie polecacie? Nigdy nie miałem z tym styczności więc jestem zielony w tym temacie

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Te są mega ale cena tez konkretna. Ale warto, 5 lat francuza nie mogłem robić a teraz robię bez problemów





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-10-25 19:00:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
robertjudi
Panowie, Z racji tego, że moje łokcie się odzywają znów przy treningu tricepsów jakie opaski na łokcie polecacie? Nigdy nie miałem z tym styczności więc jestem zielony w tym temacie


Opaski to nie jest żadne rozwiązanie. Przejrzyj sobie kanał na yt (athlean x) też mialem bardzo duży problem z łokciami, nie mogłem prawie wgl robić tricepsa, zwróć uwagę jak łapiesz sztangę np. Na biceps/podciągania/martwy/sciagania/przyciągania czy masz cały czas bardzo mocno zacisniety chwyt, przy wymuszonych ruchach często sztanga spoczywa już na końcówkach palcy i to powoduje problemy z łokciami, na tym kanale jest bardzo ładnie to wytłumaczone, poprawiłem to, do tego lekkie rozciąganie przedramion i problem z dnia na dzień znikał, na dzień dzisiejszy zapomniałem co to problemy z łokciami a uwierz mi było bardzo źle, o jakimś wyciskaniu francuskim mogłem tylko śnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
Brał ktoś może z towarzystwa dokolanowo Suplasyn? W sensie, czy ortopeda mu wstrzykiwał i czego się spodziewać? Podobno można odsunąć o parę lat artroskppię kolana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium