SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7385123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
lodzianin1
Jak dla mnie to zajechales się po prostu
Ja
lecielem raz na trenie ponad 10 miechów też była niezniszczalnosc
200 e leciało co dwa dni aż jednego pięknego dnia się popsuło %



Nerki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Padło wszystko na raz samopoczucie flora bakteryjna to i apetyt od razu, białko wypije rano i więcej mogłem już nie jeść. Sen scielo z 5 h na max 2-2.5 chodziłem nie przytomny. Mega kiepskie samopoczucie itd
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
To ja jednak dziekuje, malo spania agresja i jakas nadpobudliwosc, tego mi nie trzeba. To tak jak chlac po to aby miec kaca. Wole chyba te lzejsze srodki z przewaga pozytywnych efektow

Swoja droga patrz na progres keczup a nie na uboczne. Bo chyba dla progresu wbijasz a nie dla zajezdzania organizmu. Andro wychodzil dobrze na papierze, czy to standardowe srodki czy egzotyki. Inne top laby tez. Raczej bym nie podejrzewal braku trenu w srodku.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Tutaj łeb też trzeba ogarnąć. Czasami psycha płata figle. Szczególnie przy treniku.
2

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388500
ja juz jakia czas mowie - wszystko ma sajdy ale tren ma najwieksze i takie ktore MI doskwieraja najbardziej, to jest srodek ktory praktycznie po 3-4 szotach widac golym okiem, ze dziala, progres jest co kilka dni widac i to jest super, ale spustoszenie jakie sieje i po to tylko zeby powygladac sobie chwile(bo tez jak juz pisalem, imo to co na trenie wyrosnie, to z zejsciem traci sie praktycznie wszystko tak wiem - glupota ale to moje zdanie i tren juz nie raz walilem i to w niemalch dawkach) jeszcze zrozumiem jak ktos startuje i chce te kilka kg dorobic czy tam nie stracic, ale jak slysze, ze ziomki wala redu po 3-4-5 srodkow +t3 i spalacze jak clen, zeby wygladac w wakacje na plazy, to az mnie skreca... wiadomka, niczyim starym nie jestem i nie chce nikogo umoralniac ale ten srodek, to jest wyzsza polka i jak juz kiedys tez mowilem, co mialem ziomka, ktory walil ten tren(mleko z sikiami kolor) od alphy pharmy, na wodzie przed treningiem i co szot sie dusil po 10minut i po co?
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
niestety, ale wyglad, nabicie, progres itp. mocno uzaleznia
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388500
wiadomo ze jest jak piszesz i dlatego ja zawsze mowie, ze i tak wszyscy mamy z garami nie do konca jak trzeba, bo robimy co robimy, jedni maja poprostu mniej zryte lby niz inni
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Siema lece wlasnie cykl na propie jest 2 tydzien I lapie mnie przeziebienie moze grypsko jeszcze nie wiem co radzicie walic pstryki dalej czy zrobic przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Zejdz z dawki o połowę na czas choroby później dalej bomba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czellista
niestety, ale wyglad, nabicie, progres itp. mocno uzaleznia


Nie jest warte tych sajdow .
Przynajmiej dla mnie .
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium